Jon

Nobody

is perfect.
18. jul 2007
7.038
28
48
Pomoje bo RR
smile-1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik Notranjc pravi:
Saj se Dedi ne boste izneverili samim sebi in boste našl nekaj za pošimfat, ane, ker takega nacina zivljenja pa nekomu, ne mores privoscit! 1, 2, 3 gremo!

https://www.youtube.com/watch?v=_Ahp2IAeYR4

Mi, dedi ne jebemo prsica na Japonskem. Maribor, šampinjon!

malo boljšo babo bi si lahko našel, je pa ta vsaj zvesta
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.898
5.457
113
Zgleda je en na piru pa pršiču....drug je pa štajer'c
smile-1.gif
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.978
9.094
113
39
MB
Citat:
Uporabnik Davidoff pravi:
Ja, kaj ji manjka? Zgoraj si nekaj komentiral pa da vidim kaj si pil...




mislim, da si napačno vprašanje postavljaš, bi se moral vprašat kaj manjka šneckotu
grin1.gif
 

PIC

Fizikalc
17. avg 2007
2.466
2
38
Mariborski jebaæi takim se vetrobranskega stekla na Petrolu ne dovolijo očistit
smile-1.gif
.
 
Nazadnje urejeno:

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.877
1.328
113
Bo lažje, če se najprej osredotočimo na Janii. Zna biti, da bo seznam krajši. :D
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.877
1.328
113
Vem, da je lepota in the eye of the beholder, sam tale Janni je pa za moj okus bombnik od babe.
 

Srandi

Pripravnik
16. feb 2011
338
0
16
Se strinjam, da je Jani bomba za pogledat...od daleč. Od blizu (razvidno iz posnetkov Jonovega vloga) pa ima punca kar nekaj lepotnih pik, ena celo večja, izbuljena, kot nekakšno znamenje. Te stvari so me edino zmotile, ampak drugače pa je punca res prava mačka. Sem pa kot redni gledalec vloga opazil, da je do Jona na trenutke precej hladna, lahko da je tudi "camera shy", sam glede da je tudi sama precej prisotna na družbenih omrežjih, je to malo verjetno.

PS: Predno se kdo obesi s komentarji, da "kdo sem pa jaz, da sodim", pa "kako pa tvoja punca zgleda" in podobno.... povedal sem moje subjektivno mnenje, ki se lahko razlikuje od vašega...
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.877
1.328
113
Skandinavci pač. Enkrat, ko jih poznaš dovolj dolgo, ugotoviš, da so pač takšni. Finci so še slabši, štiri stene so za intimnosti, na cesti pa ni nekih pozornosti.

Še najbolj "topi" so Danci, potem Švedi, Norvežani nekje vmes, na koncu Finci. Pod dozo alkohola pa vsi razgrajajo.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik Davidoff pravi:
Vem, da je lepota in the eye of the beholder, sam tale Janni je pa za moj okus bombnik od babe.

Poglej fotko, ki sem jo dal gori iz plaže, ko ni celotne fasade gor.

Napisal sem, da bi si lahko našel boljšo, da ima še spredaj kaj več materiala.