Vulkanizerka

I

Izbrisan uporabnik #9334

Mislim da preveč gledate ZF filme. Na ta način prerežeš eno gumo, dve, potem se pa neha. Dobiš žulj na dlani, zlomiš nož ! Da bi pa prerezala gume v vrsti skozi celo ulico, je pa prav gotovo izšolana nindža !

ne-ne-1.gif
, organi se motijo.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Pa šilo. Je bila gospa na LSDju morda?

Malce previsok zalogaj se mi zdi predreti celo ulico avtomobilskih gum v vrsti, četudi v afektu. Morda bi Van Damme to zares izpeljal, običajen smrtnik pa ?
confused-1.gif
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.469
2.325
113
Citat:
Uporabnik Demz pravi:
Mislim da preveč gledate ZF filme. Na ta način prerežeš eno gumo, dve, potem se pa neha. Dobiš žulj na dlani, zlomiš nož ! Da bi pa prerezala gume v vrsti skozi celo ulico, je pa prav gotovo izšolana nindža !

ne-ne-1.gif
, organi se motijo.

Jst bi se stem lotil...

akumulatorski-vrtalnik-metabo-powermaxx-bs-set_2411856_.jpg
 

SoulMan

Majstr
9. sep 2007
3.234
131
63
Celje
Citat:
Uporabnik Demz pravi:
Pa šilo. Je bila gospa na LSDju morda?

Malce previsok zalogaj se mi zdi predreti celo ulico avtomobilskih gum v vrsti, četudi v afektu. Morda bi Van Damme to zares izpeljal, običajen smrtnik pa ?
confused-1.gif

Ne ulico...čez tretjino Celja se je sprehodla...



Drugače pa s šilom gre to res hitro, tako da bi verjel, da ji je uspelo. Sicer jo po moje malo boli roka, ampak vseeno...po moje je izvedljivo...
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

V vsakem primeru: Ojej!

Toda - človek v normalni hoji dela okoli 5 km/h, ona jih je delala 4,6 km/h ? Sredi noči, pa še delala je zraven
confused-1.gif
) - meni je to nemogoče. Tole je naredila neka organizirana banda, ženska se je tu znašla čisto po naključju.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Aja, a ni Drapšinova ulica nekje za bolnico proti Kladivarju?
confused-1.gif

Ste morda v zadnjih 20 letih kaj ulice premikali?
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.640
6.113
113
Citat:
Uporabnik Demz pravi:
V vsakem primeru: Ojej!

Toda - človek v normalni hoji dela okoli 5 km/h, ona jih je delala 4,6 km/h ? Sredi noči, pa še delala je zraven
confused-1.gif
) - meni je to nemogoče. Tole je naredila neka organizirana banda, ženska se je tu znašla čisto po naključju.

Ej ti preiskovalec... kje si pa podatke o casu dobil, da si hitrost izracunal?
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Na prilimani mapi od Soulmena - ja, saj vem kako je vse skupaj vprašljivo. Še najbolj vprašljivo je pa vsaj zame, kako je sploh mogoče tolikšno delo opraviti, brez da 3x crkneš vmes.

To je naredila neka banda, en sam človek - nemogoče. Sedaj grem pa nazaj na šiht.
 

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
Citat:
Uporabnik Apollo8 pravi:
Citat:
Uporabnik Demz pravi:
V vsakem primeru: Ojej!

Toda - človek v normalni hoji dela okoli 5 km/h, ona jih je delala 4,6 km/h ? Sredi noči, pa še delala je zraven
confused-1.gif
) - meni je to nemogoče. Tole je naredila neka organizirana banda, ženska se je tu znašla čisto po naključju.

Ej ti preiskovalec... kje si pa podatke o casu dobil, da si hitrost izracunal?
+ lahko je samo po eno gumo na vsakem avtu.
 

roCkY

Majstr
2. sep 2007
2.453
335
83
iz Maribor info
Citat:
Celjanka je tako po dosedanjih ugotovitvah preluknjala pnevmatike kar na več kot 130 avtomobilih, na različnih lokacijah v Celju. "Osumljeno so hospitalizirali. Po zbranih obvestilih bomo osumljeno 42-letnico kazensko ovadili zaradi suma storitve kaznivega dejanja poškodovanja tuje stvari," so sporočili iz celjske policijske uprave.
 
Nazadnje urejeno: