Preprosta kamerca za snemanje ponoci

upiwaly

Fizikalc
6. avg 2007
1.513
9
38
Mi je danes pokrovko dvignilo, ker je avto spet namerno podrsan.
Parkiran normalno pred hišo, nobenega izigravanja.
Za pleh mi dol visi. Rad pa bi dobil tega pametnjakoviča in ga malo prizemljil. Oziroma ne njega, bom kar avto obdelal, bo po mojem bolj bolelo. Ručni rad.
Nimam samo jaz problema. Bi ga rad še kdo dobil.

KAkšne kamerce obstajajo? Da je res čimbolj simpl zadeva in pa da deluje ponoči in podnevi.
Wifi imam še tolko signala, da bi deloval, lahko tudi kabel potegnem.
Opcija je tudi, da bi si v avto kaj zmontiral, ampak se mi zdi bolj pregledno, če od zgoraj snema celoten parking.
Ločljivost taka, da se registrsko razloči na par metrov.
Pa čimmanjša, da se ne vidi. Tam do nekih 200eur bi pa pljunil za zadevo. Ali je to premalo? Mogoče še to, da se hitro da zmontirat,, da ne bo kdo stegnil gobca, da je kamerca namontirana.
 

upiwaly

Fizikalc
6. avg 2007
1.513
9
38
Raje bi nekaj manjšega. Sem imel tako lovsko na probi. Problem je ker je preveč opazna.
 

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.615
410
83
za ta denar dobiš lokalniega pretepača, ki bo dva tedna ponoči čakal tvojega gosta in tudi kasneje tvoje delo opravil z njim.
Problem je samo, da mu je treba zaupati. Da bo čakal pravega in da ne tip nalomu prvega , ko pride zravn
10.gif

Ok. Zdej pa zares. Pojdi v trgovino, kjer se s tem ukvarjajo. Ti naj razložijo kaj za tolk denarja, pa bo.
zmaga.gif

noo... res pa je tudi na Alterju ogromno strokovnjakov video tehnologije... in tudi vesoljske
evil.gif
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.673
6.228
113
Citat:
Uporabnik lanos pravi:
za ta denar dobiš lokalniega pretepača, ki bo dva tedna ponoči čakal tvojega gosta in tudi kasneje tvoje delo opravil z njim.
Problem je samo, da mu je treba zaupati. Da bo čakal pravega in da ne tip nalomu prvega , ko pride zravn
10.gif

Ok. Zdej pa zares. Pojdi v trgovino, kjer se s tem ukvarjajo. Ti naj razložijo kaj za tolk denarja, pa bo.
zmaga.gif

noo... res pa je tudi na Alterju ogromno strokovnjakov video tehnologije... in tudi vesoljske
evil.gif
Nizko cenis pretepace
smile-1.gif
 

asteliks

Fizikalc
5. mar 2013
1.441
93
48
Enak primer pri meni.
Par stvari, ki so pomembne če hočeš kvalitetno sliko, oziroma da ponoči ob slabi svetlobi razločiš obraz.
Manjša kot je naprava, manjšo lečo ima, kar je pogojeno tudi s kvaliteto slike.
Sam sem tudi nabavil nabavil lovsko kamero v rangu 100 evrov (senzorji gibanja, IR kamera), pa razen da se vidi silhueta, težko razločiš obraz. Nastavil sem jo na približno petnajst metrov.
Če jo pa montiraš bližje , bi pa šlo. Saj ni tako velika, velikosti mobitela, samo debelejša je. Skriti se pa tudi da.
Še najboljše bi bilo, da jo vzameš na testiranje.

LP
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.263
5.822
113
pri taščici
Te lovske kamere imajo rdečo ir luč. To bo nepridiprav videl. Pa s 15 metrov dvomim da boš s kakšno lovsko kamero kaj pametnega ugotovil. Sploh v kakšni megli.
Imel hoferjevo, baterije papapala kot za stavo (tudi enelopke), kakšna hiter premik mimo nje pa je bil tudi prehiter za kamero.
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.203
4.672
113
Citat:
Uporabnik Hanzi pravi:Imel hoferjevo, baterije papapala kot za stavo (tudi enelopke), kakšna hiter premik mimo nje pa je bil tudi prehiter za kamero.
To mislim, da je problem konkretnega primerka. Meni je skoraj pol leta delala vsako noč na 8 hoferjevih baterij. Potem je padla dol in sedaj požre komplet baterij v dveh nočeh. Sicer so tudi nižje temperature, vendar mislim, da se je kameri nekaj sfuzlalo in jo bom probal dati na servis, če še najdem račun.