Appoloti!

tesfalar

Fizikalc
1. nov 2008
1.112
66
48
Citat:
Uporabnik Kamele0N pravi:
... iz filma Rane......pitbuLL........TERIEEER
cheer.gif
Ta je iz Cna mačka beli mačor
 

Dr_S

Pripravnik
22. avg 2007
898
6
18
Verjeto je bilo tako da je un "slovenec" (po prepriu in zahtevanju dokumentov in seveda vmešavanja "slovenek" z otrokm, udaril enega izmed obeh policistov in je bil ta v napol zavestnem stanju, drugi policist je verjetno ujel drug udarec in se je začel prerivati z njim, zraven še tista "slovenka"... prvi policaj je potegnil ven solzivec in šprical vse povsod (oz želel je verjetno onesposobit napadalca)

Ko pa sta se vrnila in je bil v avtomobilu pa je bila njegova krivda, da sta ga presenetila.
Ko jih je kasiral je pa ves paničen pomislil samo na pištolo namesto, da bi se nekako rešil napada in stopil iz vozila.

Tako, da prva napaka je bila, da sta stala preveč skupaj in omogočila napadalcu, da je oba "ujel", ostalo pa pač splet okoliščin

Je pa po bitki vsak general... ko pa 1x pride do take stvari je pa to vse v parih sekundah konec in je težko bit pripravljen na vse možnosti
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.982
2.713
113
Citat:
Uporabnik Apollo8 pravi:
Ne samo general, ti si celo presojevalec prakticnega postopka
smile-1.gif

General, presojevalec, pa kakor vidim v podpisu ti v 15 mesecih lahko uredi 300%
Pravi multipraktik, samo ne vem 300% od česa?
confused-1.gif
 

Dr_S

Pripravnik
22. avg 2007
898
6
18
Sem videl dosti postopkov in pač povem...

Sem bil tudi zraven ko je kolega zmetal ene 8 policajev :D
Si prihajal iz PP kot po tekočem traku
cheer.gif
 

XXXL

Guru
9. sep 2007
7.335
760
113
Za mirsija...
akcija Tržič

Čudno, piše da mati in otrok nista bila nikoli v nevarnosti, niti ne piše, da bi šla do zdravnika... policist, ki je dobil solzilec je potreboval zdravniško pomoč, po tvoje je otrok že tak tough guy, da kljub solzilcu tega ni potreboval... ali pa si se, kot je v navadi, za prijatelja malo lagal še na forumu... bil mogoče konec koncev tudi zraven?
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.982
2.713
113
Citat:
Uporabnik Dr_S pravi:
Sem videl dosti postopkov in pač povem...

Sem bil tudi zraven ko je kolega zmetal ene 8 policajev :D
Si prihajal iz PP kot po tekočem traku
cheer.gif

A kar 8? Pa a to je blo tko k v filmih o brusliju, da so 1 pa po 1 na njega hodil tvoj kolega jim je pa krožne talal?
cheer.gif
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.874
5.469
113
hysterical-1.gif
men so tud zanimiva ta pravljična števila...
 

AndrejEnej

Guru
13. okt 2016
3.714
-1.017
113
145 km SZ od Opatije
Tukaj moram pa še jaz dodat nekaj na teh "osem" pravljičnih.

Iz povsem zanesljivih ust mojstra borilnih veščin (ne vem sicer keri dan ima) je bilo slišati, da več kot 2 naenkrat težko obvladaš (OK, gre še s tremi, če so kostkoti z velikimi usti in brez jajc). To, kako je nekdo 8 policajev namahal v enem šusu bi blo pa zanimivo videt. Razen, če ni imel 300 kil, od tega vsaj 200 kg mišic
evil.gif

Menim, da gre za urbano legendo ...
grin1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik 3287

ta tvoj mojster borilnih bi moral se enkrat od belega naprej
 

tdi

Fizikalc
7. dec 2011
1.693
11
38
Stavim, da od večina vas, herojev, ne prileze iz avtomobila, če te nekdo bombandira , sploh pa, če se ne smeš branit , tako , kot bi želel, ker te zakon ovira, da te ne tožijo potem za poškodbe in policist da na tnalo svojo službo. Eni ste pa res .reteni.
 

B81

22. jul 2007
34.431
8.919
113
En video na yt, kjer se skregajo in hodijo do enega, ki je bil nek boksar in vsakega posebej je slo, vse naenkrat pa je znal samo brusli
grin1.gif


Na 24ur pa komentar glede susov v policiste, tu pa se res zamislis, kaki ljudje hodijo po zemlji... je tudi komentiral en ta silak in njegovo zgodbo povedal.
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.771
-198
113
Citat:
Uporabnik XXXL pravi:
Za mirsija...
akcija Tržič

Čudno, piše da mati in otrok nista bila nikoli v nevarnosti, niti ne piše, da bi šla do zdravnika... policist, ki je dobil solzilec je potreboval zdravniško pomoč, po tvoje je otrok že tak tough guy, da kljub solzilcu tega ni potreboval... ali pa si se, kot je v navadi, za prijatelja malo lagal še na forumu... bil mogoče konec koncev tudi zraven?
No točno tako se je zgodilo, kot sem na prejšnji strani predvidel,da se bo. Komisija je spisala zgodbico, v kateri policaj ni nič kriv.
Je pa res čudno, tudi o tem nič ne piše, da je en policaj pošprical drugega hehe.

Pa še nekaj pogrešam, kazensko ovadbo za tisto dejanje, za katerega je policaj osumil občana, in zaradi katerega je stekel ves postopek.
Ja policaji so že napisali, da otrok ni bil v nevarnosti, pa da ni iskal zdravniško pomoč - tista dva pač trdita drugače - je bilo tudi v medijih, da je otrok fasal. No sej ne vem, al je res napadalec to pisal, al se samo en zajebava.

Citat:
evo izpoved napadalca. to sta dva brata iz Tržiča: Duško Krupljanin jaz sem starejsi brat Duško Krupljanin vidim da ste ljudi veliko pametni in pisete razne komentarje.. moram reci da nobenem nezamerim ker vsak slisi razlicno zgodbo posebaj ko mediji pisejo nekaj na pamet k sploh nevejo zgodbe.... Jaz in brat sva spuscena v hisni pripor zaradi pravice ne milega zakona in raznih bedarij ki jih piseta.. 1 koko bi bilo vami da se sprehajate z nečakom in vas policut vidi in se obrne z vozilom in se vrne nazaj in se ustavi zraven vas in vas vprasa za dokumente.. Nakar mu vi recete da nimate dokumenta z sabo in v cem je problem.. 2 on vam rece da ste oropali Dolharja picerijo in vi mu recete kako lahko jaz ropam z otrokom starim 4 leta,, on skoci vn iz avtomobila in rece rekel sem dokomente nakar mu jaz recem da jih nimam z sabo in naj se nedere toliko ker strasi otroka.. Klicem pred njemu dolharja in ga dam na spiker imamvse klice zabilezene v tel policija je tudi videla klice in da ne lazem.. nakar je on izvlekel solzivec zacel spricati mene in mojega nečaka.. Jaz sem se pomikal iz Lovci na mamute proti cerkvi nakar je hodil za mano in sprical in me porival iz cistega mira med tem casom je prisla tudi moja mama ki jo je prav tako sprical imamo vsa zdravniska potrdila od otroka mame ki sta bila pri zdravniku zaradi pospricanosti.. ko ga nism mogel umiriti in ko je zadeva odsla tako dalec sem moral zascititi sebe in svojo familijo in sem ga udaril z pestjo v brado in vrgel v smetii... in se odpravil proti trzicuu mami sm rekel uzami otroka in ga peljii domov sel sem do spele kavarne tam me je en prijatelj odpeljal do tehnicnih pregledov ker da sm malo prisel k sebi.. Dol je prisel mlajsi brat i ko je zagledal mene in videl da sm vs posprejan in da je bil njegov sin v nevarnosti nirmalno da je popizdil. Gdo nebiiiiiiii. Usedel se je v vozilo in rekel da gre gor jaz sm mu rekel da nerabi da sm jaz stvari ustimal sam in klical sm na 113 in razlozil kaj se je zgodilo in da se bom oglasil na policiji v Kranju.. Brata nism mogel ustaviti zato sem se usedel v avto in odsel z njim prepeljali smo se v Trzic kjer se je avto premaknil naprej od lovca na mamute policijski pred merkator trzic kjer je cerkva.. Brat mlajsi je ustavil avto istopil iz vozila sel proti tem policitu k je sedel v avtu k je sprical z sprejem po celi nasi familiji.. Prijel ga je za kravatelc da ga zvlece vn iz vozila on se je ulegel na sedeze in brcal brata z nogami da ga nemore zvleci nakar sem jaz starejsi brat videl da hoce izvleci pistolo in sem odsel na drugo stran vozila odprl vrata sovoznikova in prejel poicista za roke on je izvlekel pistolo in nameril direkt v mojega brata jaz sm ga trznil da je ustreliv mem sozi sipo... Drzal sm policista in rekel bratu da zbezi proti kinotu ko je zbezal sem jaz zacel bezati proti ravnam policit je skoci vn iz vozila in meri meni v hrbet da me ustreli.. imam vsaj 5 očividcev ki so to videli in ki so se drli na policita da nestrelja saj bezimo in imamo obrnjen hrbet.. Zato vrjamem v boga in pravicoo pravica bo na koncu zmagalla in nikoli neobsojajte ce nevete kaj se je dogajalooooo.. POLICIJA MORA BITI RED MORA BITI JAZ IMAM RAD TO DRZAVO.. NISM KOMFLIKTNA OSEBA VRJAMITE POLICIST JE SEL CEZ USE MEJEEEEEE.. USE VAM BOM DOKAZAL KO BO USEGA KONEC BOM SNEMAL V ZIVOOO...
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.982
2.713
113
Jaz mu kar verjamem, da je policit hodu za njim in ga spricu. Pa tud da ni komflikten.
hysterical-1.gif

Skoda da ni napisu majkemi, ker to pa potem drzi kot pribito
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.596
14.281
113
Citat:
Uporabnik mirsi pravi:
Citat:
evo izpoved napadalca. to sta dva brata iz Tržiča: Duško Krupljanin jaz sem starejsi brat Duško Krupljanin vidim da ste ljudi veliko pametni in pisete razne komentarje.. moram reci da nobenem nezamerim ker vsak slisi razlicno zgodbo posebaj ko mediji pisejo nekaj na pamet k sploh nevejo zgodbe.... Jaz in brat sva spuscena v hisni pripor zaradi pravice ne milega zakona in raznih bedarij ki jih piseta.. 1 koko bi bilo vami da se sprehajate z nečakom in vas policut vidi in se obrne z vozilom in se vrne nazaj in se ustavi zraven vas in vas vprasa za dokumente.. Nakar mu vi recete da nimate dokumenta z sabo in v cem je problem.. 2 on vam rece da ste oropali Dolharja picerijo in vi mu recete kako lahko jaz ropam z otrokom starim 4 leta,, on skoci vn iz avtomobila in rece rekel sem dokomente nakar mu jaz recem da jih nimam z sabo in naj se nedere toliko ker strasi otroka.. Klicem pred njemu dolharja in ga dam na spiker imamvse klice zabilezene v tel policija je tudi videla klice in da ne lazem.. nakar je on izvlekel solzivec zacel spricati mene in mojega nečaka.. Jaz sem se pomikal iz Lovci na mamute proti cerkvi nakar je hodil za mano in sprical in me porival iz cistega mira med tem casom je prisla tudi moja mama ki jo je prav tako sprical imamo vsa zdravniska potrdila od otroka mame ki sta bila pri zdravniku zaradi pospricanosti.. ko ga nism mogel umiriti in ko je zadeva odsla tako dalec sem moral zascititi sebe in svojo familijo in sem ga udaril z pestjo v brado in vrgel v smetii... in se odpravil proti trzicuu mami sm rekel uzami otroka in ga peljii domov sel sem do spele kavarne tam me je en prijatelj odpeljal do tehnicnih pregledov ker da sm malo prisel k sebi.. Dol je prisel mlajsi brat i ko je zagledal mene in videl da sm vs posprejan in da je bil njegov sin v nevarnosti nirmalno da je popizdil. Gdo nebiiiiiiii. Usedel se je v vozilo in rekel da gre gor jaz sm mu rekel da nerabi da sm jaz stvari ustimal sam in klical sm na 113 in razlozil kaj se je zgodilo in da se bom oglasil na policiji v Kranju.. Brata nism mogel ustaviti zato sem se usedel v avto in odsel z njim prepeljali smo se v Trzic kjer se je avto premaknil naprej od lovca na mamute policijski pred merkator trzic kjer je cerkva.. Brat mlajsi je ustavil avto istopil iz vozila sel proti tem policitu k je sedel v avtu k je sprical z sprejem po celi nasi familiji.. Prijel ga je za kravatelc da ga zvlece vn iz vozila on se je ulegel na sedeze in brcal brata z nogami da ga nemore zvleci nakar sem jaz starejsi brat videl da hoce izvleci pistolo in sem odsel na drugo stran vozila odprl vrata sovoznikova in prejel poicista za roke on je izvlekel pistolo in nameril direkt v mojega brata jaz sm ga trznil da je ustreliv mem sozi sipo... Drzal sm policista in rekel bratu da zbezi proti kinotu ko je zbezal sem jaz zacel bezati proti ravnam policit je skoci vn iz vozila in meri meni v hrbet da me ustreli.. imam vsaj 5 očividcev ki so to videli in ki so se drli na policita da nestrelja saj bezimo in imamo obrnjen hrbet.. Zato vrjamem v boga in pravicoo pravica bo na koncu zmagalla in nikoli neobsojajte ce nevete kaj se je dogajalooooo.. POLICIJA MORA BITI RED MORA BITI JAZ IMAM RAD TO DRZAVO.. NISM KOMFLIKTNA OSEBA VRJAMITE POLICIST JE SEL CEZ USE MEJEEEEEE.. USE VAM BOM DOKAZAL KO BO USEGA KONEC BOM SNEMAL V ZIVOOO...

hysterical-1.gif


hIvqK.gif
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.982
2.713
113
Ne vem za vas ampak mene minimalno 2x na mesec policisti ustavijo, vsakic me tudi pospricajo s solzilcem, je pa res da ne streljajo cisto vsakic na mene...

Levo jajce stavim, da se te dva brata nista prvic srecala s policijo. (In to po svoji krivdi seveda)
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.596
14.281
113
Osebno sem imel več kot dovolj oz. več kot preveč opravka s takšnimi pacienti kot s policisti tako da lahko dodam samo še tole: če se voha kot bullsh1t in če izgleda kot bullsh1t potem najverjetneje to tudi dejansko je bullsh1t. Izpoved "brata tata" seveda.

"Koko" se pa vam to zdi?
grin1.gif
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.673
6.228
113
Citat:
Uporabnik mirsi pravi:
Citat:
Uporabnik XXXL pravi:
Za mirsija...
akcija Tržič

Čudno, piše da mati in otrok nista bila nikoli v nevarnosti, niti ne piše, da bi šla do zdravnika... policist, ki je dobil solzilec je potreboval zdravniško pomoč, po tvoje je otrok že tak tough guy, da kljub solzilcu tega ni potreboval... ali pa si se, kot je v navadi, za prijatelja malo lagal še na forumu... bil mogoče konec koncev tudi zraven?
No točno tako se je zgodilo, kot sem na prejšnji strani predvidel,da se bo. Komisija je spisala zgodbico, v kateri policaj ni nič kriv.
Je pa res čudno, tudi o tem nič ne piše, da je en policaj pošprical drugega hehe.

Pa še nekaj pogrešam, kazensko ovadbo za tisto dejanje, za katerega je policaj osumil občana, in zaradi katerega je stekel ves postopek.
Ja policaji so že napisali, da otrok ni bil v nevarnosti, pa da ni iskal zdravniško pomoč - tista dva pač trdita drugače - je bilo tudi v medijih, da je otrok fasal. No sej ne vem, al je res napadalec to pisal, al se samo en zajebava.

Citat:
evo izpoved napadalca. to sta dva brata iz Tržiča: Duško Krupljanin jaz sem starejsi brat Duško Krupljanin vidim da ste ljudi veliko pametni in pisete razne komentarje.. moram reci da nobenem nezamerim ker vsak slisi razlicno zgodbo posebaj ko mediji pisejo nekaj na pamet k sploh nevejo zgodbe.... Jaz in brat sva spuscena v hisni pripor zaradi pravice ne milega zakona in raznih bedarij ki jih piseta.. 1 koko bi bilo vami da se sprehajate z nečakom in vas policut vidi in se obrne z vozilom in se vrne nazaj in se ustavi zraven vas in vas vprasa za dokumente.. Nakar mu vi recete da nimate dokumenta z sabo in v cem je problem.. 2 on vam rece da ste oropali Dolharja picerijo in vi mu recete kako lahko jaz ropam z otrokom starim 4 leta,, on skoci vn iz avtomobila in rece rekel sem dokomente nakar mu jaz recem da jih nimam z sabo in naj se nedere toliko ker strasi otroka.. Klicem pred njemu dolharja in ga dam na spiker imamvse klice zabilezene v tel policija je tudi videla klice in da ne lazem.. nakar je on izvlekel solzivec zacel spricati mene in mojega nečaka.. Jaz sem se pomikal iz Lovci na mamute proti cerkvi nakar je hodil za mano in sprical in me porival iz cistega mira med tem casom je prisla tudi moja mama ki jo je prav tako sprical imamo vsa zdravniska potrdila od otroka mame ki sta bila pri zdravniku zaradi pospricanosti.. ko ga nism mogel umiriti in ko je zadeva odsla tako dalec sem moral zascititi sebe in svojo familijo in sem ga udaril z pestjo v brado in vrgel v smetii... in se odpravil proti trzicuu mami sm rekel uzami otroka in ga peljii domov sel sem do spele kavarne tam me je en prijatelj odpeljal do tehnicnih pregledov ker da sm malo prisel k sebi.. Dol je prisel mlajsi brat i ko je zagledal mene in videl da sm vs posprejan in da je bil njegov sin v nevarnosti nirmalno da je popizdil. Gdo nebiiiiiiii. Usedel se je v vozilo in rekel da gre gor jaz sm mu rekel da nerabi da sm jaz stvari ustimal sam in klical sm na 113 in razlozil kaj se je zgodilo in da se bom oglasil na policiji v Kranju.. Brata nism mogel ustaviti zato sem se usedel v avto in odsel z njim prepeljali smo se v Trzic kjer se je avto premaknil naprej od lovca na mamute policijski pred merkator trzic kjer je cerkva.. Brat mlajsi je ustavil avto istopil iz vozila sel proti tem policitu k je sedel v avtu k je sprical z sprejem po celi nasi familiji.. Prijel ga je za kravatelc da ga zvlece vn iz vozila on se je ulegel na sedeze in brcal brata z nogami da ga nemore zvleci nakar sem jaz starejsi brat videl da hoce izvleci pistolo in sem odsel na drugo stran vozila odprl vrata sovoznikova in prejel poicista za roke on je izvlekel pistolo in nameril direkt v mojega brata jaz sm ga trznil da je ustreliv mem sozi sipo... Drzal sm policista in rekel bratu da zbezi proti kinotu ko je zbezal sem jaz zacel bezati proti ravnam policit je skoci vn iz vozila in meri meni v hrbet da me ustreli.. imam vsaj 5 očividcev ki so to videli in ki so se drli na policita da nestrelja saj bezimo in imamo obrnjen hrbet.. Zato vrjamem v boga in pravicoo pravica bo na koncu zmagalla in nikoli neobsojajte ce nevete kaj se je dogajalooooo.. POLICIJA MORA BITI RED MORA BITI JAZ IMAM RAD TO DRZAVO.. NISM KOMFLIKTNA OSEBA VRJAMITE POLICIST JE SEL CEZ USE MEJEEEEEE.. USE VAM BOM DOKAZAL KO BO USEGA KONEC BOM SNEMAL V ZIVOOO...
Mal ti branje dela tezave. JE napisano da je bil en policist v resilcu kjer so mu nudili pomoc zaradi razprsilca... Glede na to da pise tudi da sta razprsilec uporabljala le policista je logicen zakljucek samo eden - en je bil nasprican.

Tudi ce bi domnevna zgodba udelezenca drzala - ce bi jaz izvlekel pistolo in bi mi jo nekdo skusal odvzeti (me prijemal zaroke ali kaj podobnega), bi nanj streljal. Tko da dvomim da je bilo kaj temu podobnega ker bi verjetno bil kdo tudi zadet. Problem ki se ga ne zavedate je ta, da policistova pistola ni edino orozje v sluzbenem vozilu. In da ob takem napadu ni dalec faza, ko se policist ustrasi ze tega da mu nekdo prtljaznik odpre na avtu.

Pa smo lahko vsi tu gor zdaj pametni kaj in kako ampak ko se nekdo ustrasi za svoje zivljenje (pa policaj gor al pa dol) postane nevaren. Tko da sta po svoje lahko srecna da je bil se tok priseben da je opozorilni strel izstrelil.
 

darko11

Majstr
21. jul 2007
1.203
178
63
Kamere na vozilu (dash cam), ki snemajo postopek so zakonsko prepovedane ?
Lažje bi bilo v takih primerih....