The Judgment day

Zmagal/a bo:


Rezultati so vidni samo po glasovanju.

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.530
14.135
113
Citat:
Uporabnik jest5 pravi:
Citat:
Uporabnik Matey pravi:
Citat:
Uporabnik Zgaga pravi:
Kocka je padla...
frown-1.gif

Čemu žalosten obraz?
confused-1.gif
Žalosten je lahko v obeh primerih, saj sta oba kandidata vsekana.

Se strinjam. In ravno zaradi tega ga to sprašujem. Razumel bi, če bi volilci imeli v končni fazi na voljo Trumpa, Hillary pa Sandersa pa da bi zmagala Hillary ali pa Trump. Tako se pa že dolgo ve da se bo izbiralo med zelo smrdečim drekom in raaahlo manj smrdečim drekom.
 

ceedevita

Fizikalc
24. jul 2009
6.851
95
48
štajerska
Citat:
Uporabnik telex pravi:
Kdo je/bo ameriški predsednik je zame toliko pomembno, kot lanski sneg. Je pa neprecenljivo videti levake z režimskimi mediji na čelu, kako so se jim povesili nosovi po toliko lažeh, katere so dve leti dnevno producirali javnosti.
hysterical-1.gif
sprasujem se.gif

kaj imajo sedaj "levaki" z US volitvami !?
a so tvoji levaki sedaj krivi da je trump zmagal ali, da je clintonova izgubila ?
laži, delne resnice in senzacije pa vsi mediji producirajo, ker drugače ni zanimivo in zadosti strank/uporabnikov/odjemalcev
 

vogel

Majstr
1. sep 2007
1.448
218
63
TW je ob tejle uri zelo zabaven
smile-1.gif

2503937-US.JPG
 

Priponke

  • 2503937-US.JPG
    2503937-US.JPG
    35,2 KB · Ogledi: 135

telex

Fizikalc
24. dec 2007
5.832
47
48
Citat:
Uporabnik ceedevita pravi:
Citat:
Uporabnik telex pravi:
Kdo je/bo ameriški predsednik je zame toliko pomembno, kot lanski sneg. Je pa neprecenljivo videti levake z režimskimi mediji na čelu, kako so se jim povesili nosovi po toliko lažeh, katere so dve leti dnevno producirali javnosti.
hysterical-1.gif
sprasujem se.gif

kaj imajo sedaj "levaki" z US volitvami !?
a so tvoji levaki sedaj krivi da je trump zmagal ali, da je clintonova izgubila ?
laži, delne resnice in senzacije pa vsi mediji producirajo, ker drugače ni zanimivo in zadosti strank/uporabnikov/odjemalcev

Kot sem zapisal- kdo je/bo ZDA predsednik je zame manj pomembno kot lansko sneg. Je pa vas večina levakov odkrito navijala ja Kylari. Pri tem ste se kot običajno posluževali zavajanja, podtikanja in celo direktnih laži. Tako so vam skozi vso kampanjo rastli nosovi, kateri vam sedaj mlahavo visijo kot kašni impotentni pimpeki
hysterical-1.gif
 

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.622
3.846
113
Tak levak in tko desničarski pogled...
Bravo Snečko.

Kr se Trumpa tiče:

je prvi, ki je priznal napake v zunanji politiki (Sirija, Libija, Irak)
je prvi, ki je podprl Rusijo v boju proti musličem in izkazal sodelovanje ne jajcanje
je prvi, ki je reku, da bo z državami nasprotnicami iskal pozitivne točke ne pa razdiralne


stem me je kupil, priznam.

Tudi to, da je proti prisiljevalni politiki in da več na lastnem narodu in blagostanju je pozitivna stran.

Skratka jest sem zadovoljen, pa naj bo populistično al pa ne.... Upajmo, da vsaj pol tega drži in je to to....
 

ceedevita

Fizikalc
24. jul 2009
6.851
95
48
štajerska
Citat:
Uporabnik telex pravi:
.....
Kot sem zapisal- kdo je/bo ZDA predsednik je zame manj pomembno kot lansko sneg. Je pa vas večina levakov odkrito navijala ja Kylari. Pri tem ste se kot običajno posluževali zavajanja, podtikanja in celo direktnih laži. Tako so vam skozi vso kampanjo rastli nosovi, kateri vam sedaj mlahavo visijo kot kašni impotentni pimpeki
hysterical-1.gif
če ti mene označuješ za levaka bom jaz tebe za fašisteka
evil.gif

in fašisteki ste navijali za klintonovo in podtikali rusom vmešavanje v ameriško volilno kampanijo
in sedaj ko ste izgubili bitko se vam tresejo hlače
evil.gif

in še nekaj v tvojem stilu :
stupid-1.gif
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.031
4.047
113
Citat:
Uporabnik Pac_Man pravi:
Citat:
Uporabnik Jabe pravi:
ko ste taki znalci za ameriško politiko. Koliko besede (dejansko, ne na papriju) ima predsednik ZDA? ce ga bo kaj dosti sral, ga bo melanija ponoči zastrupila, ker je nategnil sobar'co, tako kot je on baje ustrelil JFK.

Največ v mednarodnih odnosih. In ravno tu ima zelo nevarne ideje.

<iframe width="420" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/xpExmP7ZAyQ" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Upam, da ga dajo na "štrik", sicer bo grdo.

Povej mi eno pozitivno zadevo, ki jo je Hillary naredila kot zunanja ministrica.
Povej mi eno pozitivno zadevo, ki jo je Hillary naredila v 30 letih, odkar je v politiki.

Clintonovi so en škandal za drugim.
 

Piccadilly

Fizikalc
22. dec 2009
1.695
67
48
Kar bolano to kar mu je uspelo..

Sam sem šel spat ob dveh ko je kazalo na zmago HC na Floridi, NC in Ohiu. Potem pa ta zasuk.
 

B81

22. jul 2007
34.267
8.815
113
Ni bilo to, da narod ne bi volil, zaradi zmage HC na anketah...dejansko je vec ljudi volilo za DT. Sicer pa vprasanje, kako bodo reagirale tr "sluzbe", ki jih imajo tam kar nekaj...ce niso ze odlocale o tem.
 

SHARK1

Globus
3. okt 2012
3.643
1
36
Citat:
Uporabnik SHARK1 pravi:
Kdor je prepričan in želi zaslužiti,stave na zmago,še do danes zvečer
cheer.gif


- zmaga Killary: kvota 1,2
- zmaga Trumpa: kvota 4
- zmaga tretjega kandidata: kvota 50
(www.bet-at-home.com)

A je kdo zaslužil 300% čez noč?
 

uuu

Fizikalc
19. jun 2010
1.766
14
38
Demokrati so se sami zaklali (naprimer na Floridi), ker so dali nekaj glasov liberalnemu kandidatu Johnsonu in ravno teh nekaj glasov je HC zmanjkalo.

Pozitivno se mi pa zdi, ker je Trump napovedal boljše odnose in sodelovanje z Rusijo.
Trump je res zabavljač in ima dolg jezik (Melanija je izjavila, da ima doma dva otroka, sina Barrona in Donalda
smile-1.gif
, vendar je bila HC (in krogi za njo) večja nevarnost za svetovni mir, kljub (praznemu) besedičenju o strpnosti in podobnim floskulam in bo kar prav, da je izgubila.
 

telex

Fizikalc
24. dec 2007
5.832
47
48
Po drugi strani pa bi se morali levaki veseliti zmage Trumpa. Kilary (kot je bil do sedaj Obama) namreč ne bo ovira, da bi lahko še bolj sovražili ZDA
stupid-1.gif
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Citat:
Uporabnik MiHa88 pravi:
Nevem če je kdo gledal včeraj 24ur zvečer, se je Slak javljal iz te ameriške "zabave", en izmed gostov, imena žal ne vem, je pač javno povedal da podpira Hillary, ampak to na tak način da je bil v posmeh samemu sebi, v primeru da zmaga Trump je izjavil, da bo kupil karto za Mars zase in svojo družino, potem bistre pripombe glede Melanije.... Model res nisi bil v vaški gostilni, in v prvi vrsti je deloval "urejen" v podstrešju, zato bi pričakoval, da tudi če ekstremno podpira Hillary to pove na dostojen način..

Skratka želim mu lepo pot na Mars
roza.gif


PS: Bom dopolnil ime ko naložijo oddajo v arhiv.

Dr. Dejan Verčič je profesor in vodja Centra za marketing in odnose z javnostmi na Fakulteti za družbene vede v Ljubljani. Doktoriral je na London School of Economics and Political Science (LSE). Od leta 1994 organizira vsakoletni mednarodni simpozij o raziskovanju v odnosih z javnostmi - BledCom. V letih 2000 in 2010 ga je Slovensko društvo za odnose z javnostmi nagradilo za izjemne prispevke k razvoju stroke v Sloveniji.
hysterical-1.gif


Poznam še iz gimnazije - en tistih pametnjakovičev.
wink-1.gif


Končno mora "stroka" spoznati, da je vse njihovo delo en velik blef!
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik Gatto pravi:
Ksz
Slabsi,kot je bil Bush ml. ne more biti nihce,pa ce kar simpanza izvolijo za precednika
smile-1.gif

Hm, ne upam napisati, kaj so imel do...
smile-1.gif