The Judgment day

Zmagal/a bo:


Rezultati so vidni samo po glasovanju.

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Citat:
Uporabnik Matey pravi:
1. Kaj točno zdaj tako laže da si zasluži odstavitev? Očitno nisem na tekočem

2. Ne da bi zagovarjal lažnjivce, jih ne maram - ampak na žalost velika večina politikov laže narodu, če ne kar vsi.

Laganje je bilo v primeru Clintona...

Podlaga za impeachment Trumpa se skriva tukaj:
The President, Vice President and all civil Officers of the United States, shall be removed from Office on Impeachment for, and Conviction of, Treason, Bribery, or other high Crimes and Misdemeanors.

Torej njegovi hoteli, njegovo podjetje, Rusi, mentalno zdravje, .... Karkoli od tega ali kombinacija. Potrebna je pa samo volja republikancev. Njihov izbor je itak Pence.

Ce podpora Trumpo pade pod 20% sledi impeachment zaradi hotelov (najlazje dokazljivo).
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Citat:
Uporabnik Matey pravi:
1. Kaj točno zdaj tako laže da si zasluži odstavitev? Očitno nisem na tekočem

2. Ne da bi zagovarjal lažnjivce, jih ne maram - ampak na žalost velika večina politikov laže narodu, če ne kar vsi.

Glede lazi:


V enem govoru 51 preverljivih lazi
aplauz.gif
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.596
14.282
113
Citat:
Uporabnik eazy pravi:
Citat:
Uporabnik Matey pravi:
1. Kaj točno zdaj tako laže da si zasluži odstavitev? Očitno nisem na tekočem

2. Ne da bi zagovarjal lažnjivce, jih ne maram - ampak na žalost velika večina politikov laže narodu, če ne kar vsi.

Laganje je bilo v primeru Clintona...

Podlaga za impeachment Trumpa se skriva tukaj:
The President, Vice President and all civil Officers of the United States, shall be removed from Office on Impeachment for, and Conviction of, Treason, Bribery, or other high Crimes and Misdemeanors.

Torej njegovi hoteli, njegovo podjetje, Rusi, mentalno zdravje, .... Karkoli od tega ali kombinacija. Potrebna je pa samo volja republikancev. Njihov izbor je itak Pence.

Ce podpora Trumpo pade pod 20% sledi impeachment zaradi hotelov (najlazje dokazljivo).

Mogoče nisi opazil ampak vprašanje ni bilo namenjeno tebi temveč biziju.
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Citat:
Uporabnik Matey pravi:
Citat:
Uporabnik eazy pravi:
Citat:
Uporabnik Matey pravi:
1. Kaj točno zdaj tako laže da si zasluži odstavitev? Očitno nisem na tekočem

2. Ne da bi zagovarjal lažnjivce, jih ne maram - ampak na žalost velika večina politikov laže narodu, če ne kar vsi.

Laganje je bilo v primeru Clintona...

Podlaga za impeachment Trumpa se skriva tukaj:
The President, Vice President and all civil Officers of the United States, shall be removed from Office on Impeachment for, and Conviction of, Treason, Bribery, or other high Crimes and Misdemeanors.

Torej njegovi hoteli, njegovo podjetje, Rusi, mentalno zdravje, .... Karkoli od tega ali kombinacija. Potrebna je pa samo volja republikancev. Njihov izbor je itak Pence.

Ce podpora Trumpo pade pod 20% sledi impeachment zaradi hotelov (najlazje dokazljivo).

Mogoče nisi opazil ampak vprašanje ni bilo namenjeno tebi temveč biziju.

In ti se v moje poste vtikas zaradi? Sem tebe kadarkoli karkoli vprasal?
smirk-1.gif
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.596
14.282
113
Nisi me vprašal, si mi pa direktno repliciral ter odgovoril na moje vprašanje ti teslo fašistično.

Izvoli še slikico za boljše razumevanje, kjer je lepo razvidno komu sem pa jaz repliciral:

 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Citat:
Uporabnik Matey pravi:
Nisi me vprašal, si mi pa direktno repliciral ter odgovoril na moje vprašanje ti teslo fašistično.

Izvoli še slikico za boljše razumevanje:


A vprasanje bos kr ignoriral al kaj? Zakaj se potem ti vtikas v moje poste ceprav tebe ne omenjam?

To je FORUM, za dijaloge se uporabljajo PM
smirk-1.gif
Kakor moderator te zadeve zagotovo ves? Ali pac?
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.596
14.282
113
Ne, PM oz. ZS torej zasebna sporočila se uporabljajo za zasebne debate. Jaz pa sem ti prej zgolj napisal, da nisem želel odgovora od tebe, lažnjivca, temveč od bizija. Vse kar sem ti povedal je, da nisem želel tvojega odgovora, to je to. Tudi ti lahko vedno ignoriraš moje replike tebi oz. v večini primerov večino stvari dejansko ignoriraš oz. ignoriraš vse, ki nakazuje na tvojo zmoto in da ne vidiš načina kako zadevo obrnit okoli in spet peljati debato dalje tako kot tebi ustreza.
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Citat:
Uporabnik Matey pravi:
Ne, PM oz. ZS torej zasebna sporočila se uporabljajo za zasebne debate. Jaz pa sem ti prej zgolj napisal, da nisem želel odgovora od tebe, lažnjivca, temveč od bizija nakar si spet imel nek izpad. Vse kar sem ti povedal je, da nisem želel tvojega odgovora, to je to. Tudi ti lahko vedno ignoriraš moje replike tebi oz. v večini primerov večino stvari dejansko ignoriraš.

Ne... PM se uporablja za dijalog dveh oseb. Forum pa ze definiciji ni dijalog dveh oseb. Stekas? Zaradi tega so objave vidne vsem.

To je tudi v skladu z Pravili Alterja KLIK.

Kaj ti *zelis* je pa tvoj problem
roza.gif


Ce pa ze uvajamo novo pravilo v Alter pravilnik (upam da bo tudi zabelezeno)...

NE ZELIM vec tvojih odgovorov ali komentarjev na moje poste. Posredne ali neposredne. Taksne ali drugacne.
Za vse teme in za vse case.

Glede na to da je to pravilo Alterja po novem verjamem da bos kakor moderator to pravilo tudi spostoval
roza.gif


Hvala
roza.gif
 

uuu

Fizikalc
19. jun 2010
1.766
14
38
Imam občutek, da bo zdržal, ne samo enega, ampak dva mandata
evil.gif


The polls actually show that Trump is still winning


Njegov vpliv na Wall Street je vzpodbuden, Dow je presegel rekordnih 21.000 točk in to v US šteje več, kot karkoli drugega
(afere, nakladanje, laganje in podobne trivialnosti, ki so tako lastnosti vseh politikov )
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.596
14.282
113
Citat:
Uporabnik eazy pravi:
Ne... PM se uporablja za dijalog dveh oseb. Forum pa ze definiciji ni dijalog dveh oseb. Stekas? Zaradi tega so objave vidne vsem.

To je tudi v skladu z Pravili Alterja KLIK.

Kaj ti *zelis* je pa tvoj problem
roza.gif


Ce pa ze uvajamo novo pravilo v Alter pravilnik (upam da bo tudi zabelezeno)...

NE ZELIM vec tvojih odgovorov ali komentarjev na moje poste. Posredne ali neposredne. Taksne ali drugacne.
Za vse teme in za vse case.

Glede na to da je to pravilo Alterja po novem verjamem da bos kakor moderator to pravilo tudi spostoval
roza.gif


Hvala
roza.gif

PM oz. ZS se uporablja za ZASEBNI dialog dveh oseb, tematika katerega ne spada v temo topica.

In brez problema ti ne bom več repliciral, če si to tako zelo želiš. Bom pa od zdaj naprej redno počel nekaj, kar bi moral začeti izvajati že dolgo nazaj a tega nisem delal zaradi neomejevanja svobode govora ter zato, ker je vedno dobro slišati še kak drug pogled na zadevo (pa četudi se kasneje ugotovi da gre za laži in zavajanja) in sicer bom začel moderiral tvoje poste, za katere bom mnenja, da so zavajujoči, torej cca.95% tvojega pisanja po temu podforumu.

To je torej moj zadnji direktni odgovor tebi in ne zato, ker je to po tvojem mnenju neko novo pravilo temveč zato, ker je to dejansko tudi veliko bolj smiselno kot pa da se pregovarjam s tabo ter več kot očitno zapravljam svoj čas.

Prosim, ni za kaj
roza.gif
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Citat:
Uporabnik uuu pravi:
Imam občutek, da bo zdržal, ne samo enega, ampak dva mandata
evil.gif


The polls actually show that Trump is still winning


Njegov vpliv na Wall Street je vzpodbuden, Dow je presegel rekordnih 21.000 točk in to v US šteje več, kot karkoli drugega
(afere, nakladanje, laganje in podobne trivialnosti, ki so tako lastnosti vseh politikov )

V tej fazi nima nobeneg vpliva na Wall Street. Sicer pa to tudi nima veze pri impeachmentu... Odpikali ga bodo republikanci zaradi lokalnih sedezev. Stevilni republikanci se ze sedaj skrivajo pred svojim (republikanci) zaradi Trumpa. Ce umakne ACA bodo republikance lincali ali bo Trump zrtvovan
smirk-1.gif
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Citat:
Uporabnik Matey pravi:
Citat:
Uporabnik eazy pravi:
Ne... PM se uporablja za dijalog dveh oseb. Forum pa ze definiciji ni dijalog dveh oseb. Stekas? Zaradi tega so objave vidne vsem.

To je tudi v skladu z Pravili Alterja KLIK.

Kaj ti *zelis* je pa tvoj problem
roza.gif


Ce pa ze uvajamo novo pravilo v Alter pravilnik (upam da bo tudi zabelezeno)...

NE ZELIM vec tvojih odgovorov ali komentarjev na moje poste. Posredne ali neposredne. Taksne ali drugacne.
Za vse teme in za vse case.

Glede na to da je to pravilo Alterja po novem verjamem da bos kakor moderator to pravilo tudi spostoval
roza.gif


Hvala
roza.gif

PM oz. ZS se uporablja za ZASEBNI dialog dveh oseb, tematika katerega ne spada v temo topica.

In brez problema ti ne bom več repliciral, če si to tako zelo želiš. Bom pa od zdaj naprej redno počel nekaj, kar bi moral začeti izvajati že dolgo nazaj a tega nisem delal zaradi neomejevanja svobode govora ter zato, ker je vedno dobro slišati še kak drug pogled na zadevo (pa četudi se kasneje ugotovi da gre za laži in zavajanja) in sicer bom začel moderiral tvoje poste, za katere bom mnenja, da so zavajujoči, torej cca.95% tvojega pisanja po temu podforumu.

To je torej moj zadnji direktni odgovor tebi in ne zato, ker je to po tvojem mnenju neko novo pravilo temveč zato, ker je to dejansko tudi veliko bolj smiselno kot pa da se pregovarjam s tabo ter več kot očitno zapravljam svoj čas.

Prosim, ni za kaj
roza.gif

KRSIS PRAVILO? Kakor moderator? Kater del. NE ZELIM ti ni jasen?
smirk-1.gif
Sedaj se bos pa kr za statusom skrival? Pred casom pa sploh nisi imel casa za moderiranja. Baje bi (skoraj prisiljen) v to? Ne bos se vtikal v poste ampak bos kakor Vseved sam presodil kaj je res ali kaj ni (na podlagi poglobljenega znanja vsega in stevilnih reference verjetno)?

No shit!
 

uuu

Fizikalc
19. jun 2010
1.766
14
38
Republikanci bodo reagirali točno tako, kot bo želel velekapital.

Če bo ravnal v skladu s pričakovanji velekapitala, bo ostal, če bo želel kaj po svoje (kot sta to poskušala Kennedy in Nixon) bo odletel.
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Citat:
Uporabnik uuu pravi:
Republikanci bodo reagirali točno tako, kot bo želel velekapital.

Če bo ravnal v skladu s pričakovanji velekapitala, bo ostal, če bo želel kaj po svoje (kot sta to poskušala Kennedy in Nixon) bo odletel.

Republikanci bodo reagirali tako da ohranijo stolcke. Velekapitalu (in republikancem) pa vsekakor bolj ustreza Pence kakor Trump.
Naceloma je Pence se slabsi ampak je vsaj priblizno dusevno stabilen.

 

uuu

Fizikalc
19. jun 2010
1.766
14
38
Republikanci (pa demokrati tudi) so marionete velekapitala in stolčkov ne bodo obdržali ali izgubili po svoji volji.

Velekapital je investiral v Trumpa in tega ne bo kar tako izpustil iz rok, razen če bi se obrnil proti njim, v kar pa dvomim..

Domnevna "duševna (ne)stabilnost", ki jo sicer propagirajo (pretenciozni) mediji, ni tu nobena ovira, dokler vse teče po načrtih.
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Citat:
Uporabnik uuu pravi:
Republikanci (pa demokrati tudi) so marionete velekapitala in stolčkov ne bodo obdržali ali izgubili po svoji volji.

Velekapital je investiral v Trumpa in tega ne bo kar tako izpustil iz rok, razen če bi se obrnil proti njim, v kar pa dvomim..

Domnevna "duševna (ne)stabilnost", ki jo sicer propagirajo (pretenciozni) mediji, ni tu nobena ovira, dokler vse teče po načrtih.

Velekapital deluje skozi ljudi (stolckov) Zaradi Trumpa bodo republikanci ostali brez stolckov, kapital pa brez vpliva. Velekapital si zeli Penca in ne Trumpa. Trump je ze danes samo se maskota. Dokler ne bodo zaradi tega zaceli padati republikanci bo lahko "twittal", pol pa ...

Glede na to da nic ne teca kakor bi moralo je argumentov za dusevno nestabilnost precej... Tudi med republikanci ,ki leakajo njegove izpade. Njegov nov "muslim ban" (dvomim da ga sploh razume ampak ok) je ze sabotiral njegov njegov (Miller).
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.155
4.482
113
Tremp je DONE! Ravnokar izvedel da je priskuškoval Obami zadnje dni preden je Obama zmagal!
HES DONE!
Impičan bo jutr! No jutr ne, u pondelk pa zih!