UKC Ljubljana - 2 letna deklica?

vogel

Majstr
1. sep 2007
1.448
218
63
Berem tole...

2 letna deklica
in
tole 2 leta deklica

Kaj se res dogaja? Je res tako težko pridobiti drugo mnenje neodvisnega zdravnika? Če sledi zvoku, se odziva na dražljaje, je res možgansko mrtva? Kako da še kar živi po odklopu vseh aparatur? Zakaj toliko skrivnosti?

Že res, da je to le ena stran zgodbe, pa vendar, je res vce "čisto"?
 

Matej

Fizikalc
24. jul 2007
1.992
2
38
Cemu tako vprasanje. Pa sej poznas odgovor??

A si ti mnenja da je zdravstvo pri nas OK in ČISTO ???
 

LeQuack

Guru
26. avg 2007
6.808
3.336
113
40
Lj
A to je retorično vprašanje? Zdravniki se pripravljajo na stavko, nimajo časa za malenkosti. Hočejo večje plače, pa naj stane kar hoče.
 

vogel

Majstr
1. sep 2007
1.448
218
63
OK, pustimo to, da stavkajo in bla bla bla. Zakaj je ne "pustijo" da jo pregleda drug zdravnik in poda svoje mnenje? Kje je tukaj haklc?
 

INKVIZITOR

Archbishop
3. apr 2009
3.516
5
38
Ksz

Ma dej, bull fuckin' shit....spet starši pametni pa nabijajo u tri pizde materne....
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.469
2.325
113
Celo zdravstvo je tako kot CPL http://www.delo.si/gospodarstvo/podjetja/cpl-v-stecaj.html

Samo še za plače imajo....
tongue-1.gif
, drugo vse preveč stane.

No v bistvu je cela država taka.
 

Floki

Guru
6. sep 2007
9.851
2.986
113
Normalno da so proti če vedo da bo drugo mnenje drugačno kot njihovo. Že da ti rečejo da bo otrok umrl ga odklopijo pa živi naprej so samo še za IZOLO.
 

B81

22. jul 2007
34.274
8.816
113
Ne toje za dat "knjigo" v roke pa brco v rit. Bo jest5 objasnil, je menda bližje tem krogom.
 

vogel

Majstr
1. sep 2007
1.448
218
63
Mene je precej zmotilo tisto, da je po dohtarjevo otrok ze rastlina, po drugi strani pa se odziva na drazljaje, joka, ce ji zvijejo nogo itd... Kako je lahko potem rastlina? Baje naj bi obstajal video ki temu pritjuje (mama poslala na medije). Ne vem no, men je vse skupaj cudno.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.533
14.141
113
...ksz...

Kje so zdaj tiste brihte, ki so pred časom na Alterju v neki temi o tem kako je življenje v SLO pravzaprav skorajda naravnost odlično izjavljali, da imamo tudi povsem ok zdravstvo?!? Seveda so to najverjetneje take osebe, ki so do sedaj šli k zdravniku zaradi kakšnega prehlada ali angine.

Peesda jim matrna zdravniška, še premal jih streljajo
jezen.gif
 

B81

22. jul 2007
34.274
8.816
113
To je problem, ker zamerit se preveč ne smeš, če gre kaj narobe in težko pustiš tak odnos.
Iz prve roke: mi je zdravnica rekla, ko sem ji povedal, da imam možnost ene čisto nove terapije v sklopu študije v tujini, da če bo šlo tam kaj narobe, ne rabim hodit k njim (našim). To obnemiš s prve.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.533
14.141
113
Citat:
Uporabnik BuDi pravi:
Citat:
Nimam časa,imam vnuke in psa in ob dveh grem domov. Takšen odziv smo dobili od varuhinje pacientovih pravic v zvezi z s primerom.

WTF?!? A je ta babura čist diht? Kako za vraga lahko nekdo na takšni poziciji sploh izjavi kaj takšnega?!?

Upam, da pras1co egoistično neuvidevno na sprehodu psa piči kak klop pa da zboli za borelijo, v UKC pa naj jo nato zdravijo kot da ima levkemijo
jezen.gif
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.469
2.325
113
Povedal je kar si vsi mislimo.

Čist razumem bosno ali dogodke po ww2. Pa sem kr prepričan, da se bo še za časa mojega življenja ponovilo.
 

Mare77

Fizikalc
13. feb 2009
1.319
7
38
46
Okolica južne LJ.
"Ko so se starši prvič odločili, da zgodbo obelodanijo (v petek, 28. oktobra), je na otroški srčni kirurgiji spet umrla deklica, ki je čakala na operacijo. Na vprašanja, koliko otrok umre pri čakanju na operacijo, nam iz UKC Ljubljana do danes niso odgovorili. "

Kot očeta deklice, ki ima srčno napako in je že imela 2 operaciji na otroški kirurgiji v LJ in jih bo še potrebovala, me je ta članek hudo pretresel... Že kar nekaj otrok je umrlo na otroški kirurgiji in sprašujem se, če ima moj otrok pravilno zdravljenje in če bo res vse OK pri naslednji operaciji.
Sami zaenkrat nimamo slabih izkušenj, vendar ob takih in drugačnih zgodbah podvomiš v naše zdravstvo...
Res žalostno...

Me pa zanima, zakaj je umrla zgoraj omenjena deklica? Ji ni bilo pomoči, je bila tako bolna ? Tudi moja hči ne bi smela preživeti, tako bolan srček je imela. Očitno smo imeli srečo... in doktorja Mišalija, ki jo je operiral pri 2 tednih življenja...
Ali je šlo pri zgoraj omenjeni deklici za malomarnost zdravnikov in je lahko moja hči naslednja "žrtev"? Novinarji bi se lahko pozanimali še o tem, ne da vnašajo nemir in ne podajo vseh informacij.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.533
14.141
113
Citat:
Uporabnik kalbo pravi:
Citat:
Uporabnik Matey pravi:
...ksz...



Peesda jim matrna zdravniška, še premal jih streljajo
jezen.gif

Sej ti je spodletelo ane? Mislim kakšnih se znebite eni.

Nič mi ni spodletelo. Napisal sem točno to kar bi si nekateri zdravniki zaslužili glede na svojo ignorantskoegoistično prevzvišenost.

Kaj misliš, zakaj nočejo pomagati pri oblikovanju drugega mnenja? Zato, ker bi to drugo mnenje najverjetneje pokazalo njihovo zmoto in potem bi jih morda kdo še poklical na odgovornost, to se pa ne sme zgodit, ne pri naših super duper zdravnikih s 15x prenizko plačo. Poleg tega pa sem napisal zgolj, da jih še premalo streljajo. Kaj pa je to takšnega, saj nisem napisal, da bi jih morali pobiti.
evil.gif
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Nihče tu ne ve kaj se je dejansko zgodilo/se dogaja vsi bi pa streljali. Morda pa kdo noče druge strani predstavit, ker "novinarji" nimajo nobenega interesa po objektivnosti ampak samo po senzacionalizmu? Saj že odgovori v tej temi kažejo kake članke želi raja brati.

Sam sicer upam,da je večina zgodbe prilagojena potrebam "novinarjev", če pa ni, pa naj nekdo izgubi licenco in gre v arest...
 

smoukar

Majstr
3. avg 2007
4.046
389
83
44
dolenska
Tukaj že ni nekaj reda, če so jo odklopili, ker naj bi sam še od aparatov živela. sedaj je že mesec po izklopu živa. Tole bi mogli starši drugega dohtarja že včeraj privlečt za pregled.