BB zmagovalka

  • Ustvarjalec teme Izbrisan uporabnik #488
  • Začetni datum

sgh

Fizikalc
19. feb 2014
2.644
0
36
Fora je v tem da folk ni glasoval za njo,ampak je Cakarmiš naredu zmagovalko,da se bo lahko kaj pisalo !

Isti primer lanskoletni zmagovalec,ki bo dal privesek stran svetga nikoli !

Treba je nekaj pisan,najbolš so prepiri,svinjarije itd.
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
kaj je pa urška naredila iz sebe...pa to ne rabimo vojske..sam njo damo na mejo in sirijcev ne bo blizu. podnevi. če jo srečajo ponoči, bodo trupla.
 

Maci

Fizikalc
18. jan 2010
2.989
0
36
Zanimiv, kolk mate za povedat čez eno in drugo, ko sta bile pa v akciji ste pa z veseljem gledal
smile-1.gif
 

ngc2392

Majstr
4. okt 2007
2.104
485
83
kranj
pač dokaz več, da smo (počasi) postali glupi tupi jenkiji...tam kardashian & co. itak rulz. bolj je glupa baba, bolj je gledana. isto je bilo z pariško hiltonco. ampak, dnar pa majo, to pa. in to navsezadnje šteje. pa če se tle alter vžge od nezavisti (no ja, bolj od bruhanja). tud lepo slovensko domače dekle, ki (se rada) sliši na ime mirela bo mela velik dnarja. je-bačev pa tudi. sam roko si more privezat, da ne bo hudič babji vsako sekundo čohal in božal svoju dugu kosu.
samo kaj, ko bo tale denar zelo verjetno pošel do konca leta...potem pa itak vemo scenarij, ki je postal že kar standarden tukaj...playboy. in drugo leto kot velecenjena napovedovalka oz. komentatorka novega bb. zeh...
 

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.192
3.821
113
Samo letos jim nekako ni uspelo, saj se mi zdi da ni nihče gledal tega BB. Jaz sem prejšnje vsaj občasno gledal, tole letošnje pa nič Edino kar sem zasledil, je da so tole babnico na veliko promovirali po raznih novicah in podobnih medijih in da je pač nekaj pijančevala in se gonila (torej natanko tisto kar je novicam & co všeč).

Slaba produkcija, slabi voditelji, slabo izbrani tekmovalci in gnile naloge. Nič čudnega da je gledanost v podnu.
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.078
3.565
113
Marlbor
Predvsem scenaristi, ki so si zmišljevali pederske igrice. Zato tudi zmaga Mirele, ki je nekaj pokazala, ostali so pa bili geji ali pa so geje morali igrati.
 

barvica

Rent-a--MILF
11. feb 2013
1.545
132
63
Opozori prej... na zelo explicitne slike
evil.gif
zgleda zelo grdo... sploh iz ženskega stališča.
P.s. kje je smajli, ki bruha????
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.154
4.482
113
Citat:
Uporabnik musicfreak pravi:
To je pokazatelj da družba postaja vedno bolj tolerantna in prav je tako. Toliko pljuvanja čez njo, na koncu pa vidiš da je to samo tistih par ljudi na netu, ki mislijo da so večina. Zgraža se nad njo samo tistih par zafrustriranih procentov, ki sami ne upajo tako odprto živet svoje seksualnosti in se sekirajo kaj si bo sosed mislil, večina ljudi pa je vedno bolj tolerantna in bi tudi sama rada bila tako pogumna. Norme se spreminjajo in če bi pred leti taka ženska veljala za najslabšo, je danes, nekaj let kasneje to pokazatelj, da je oseba pogumna.
če je zato pogumno to da se kurva okol potem imaš malo pomešane pojme. take ženske nimajo nobene "dodane vrednosti", kaj šele pogum.
za nas normalne to še vedno pomeni le ženska za hitro zabavo, kaj dolgoročnega pa ne. glede moža pa - cuck.

sicer nisem gledal, sodelavci omenili nekaj da se ena kurva, doma mož, sedaj pa berem da naj bi jo mož vzel nazaj. to je največji pokazatelj da družba postaja brez jajc, ne pa "tolerantna"
 

asteliks

Fizikalc
5. mar 2013
1.439
92
48
Slišal po radiu, da se preselila v Ljubljano. Šla tam malo dvignit povprečni IQ
evil.gif
 

Numy

Majstr
1. jan 2008
9.833
371
83
BB je res drek od dreka, za drekoljube.

Kot prvo je vsebina kretenska, s po mojem osebnem mnenju kreteni v glavnih vlogah.
Kvaliteta videa je slabše kot VHS.
Oblikovalec/ka/ci stanovanja je bil po mojem osebnem mnenju na drogah, ker bi tudi kure skupaj znosile bolj kompatibilne stile in barve.

Vse skupaj tvori neužitno čorbo, ki ne vem kdo jo lahko prebavlja.