Bolha plačljiva, alternativa?

Matk0

Zelenc'
11. jul 2016
2
0
1
Citat:
Uporabnik AvtoFun pravi:
In ti si se zdaj šel na Alter registrirat da to deliš z nami? Normalno bi se prijavil, se predstavil, predstavil svoj/vaš produkt in bi izgledalo čist drugač in ne popolnoma amatersko.... ojej eni res nimate občutka za fejkanje....

Produkt ni moj, sem pa vesel, če lahko tistim, ki so to izdelali pomagam tako, da širim dobro besedo za nekaj kar mi je všeč. In ni mi problem se registrirati zaradi tega. Zadnje čase se težko spregleda, koliko je tem po forumih, v katerih se piše o bolhi in o tem, da so oglasi plačljivi.

P.S zakaj bi odpiral novo temo, če pa je ta namenjena ravno temu, da se napišejo alternative?

LP, M!
 

DoR

Pripravnik
2. sep 2007
247
0
16
Kaksni oglasi pa so placljivi na bolhi?

Sem probal nek "fake" oglas dati gor in mi napise, da bom oddal 30-dnevni brezplacni oglas:
 

Mare2

Guru
18. avg 2007
4.994
-1.289
113
Saj ni problem, kje oddati oglas. Pomembno je, kje najdeš kupca. Oni še vedno kupujejo na bolhi. Trenutno.
smile-1.gif
 

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
ksz

ste zadnje cajte kej obnavljal oglase?
Bolha je spet poskrbela za novitete
smile-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

ptil

Pripravnik
11. jun 2012
364
15
18
Videl sem spremenjen dizajn. A je še kaj? Npr. da se mi pri objavi oglasa ne sesuje petkrat?

Kar sem v zadnjih 2 mesecih prodal, sem samo še preko Letgo.
 

alanis

Pripravnik
5. okt 2010
34
0
6
Kar sem jaz opazila, pa verjetno ni vse:
- med izbiro kategorije in pisanje oglasa so vsilili še en upsell page, kar je malo nadležno, ampak ajde, samo en ekstra klik
- jaz trenutno ne morem brisat oglasov (ne aktivnih, ne neaktivnih) - javi mi "izbrisali boste x oglasov", kliknem ok, nobene spremembe. To si mislim, da je začasen bug.
- daleč najbolj nadležna, še posebej, če več stvari prodajaš: ne da se več masovno aktivirat oglasov. Vsakega posebej: klik Aktiviraj, klik Klasični, klik Nadaljuj, potem pa jovo na novo, klik Moja bolha, klik Neaktivni oglasi, blabla. Nadležno sto na uro, ampak si mislim, da že majo nek motiv. Plačljiv account, ki omogoča aktiviranje večih izdelkov naenkrat mogoče?
 

GSMobil

Fizikalc
6. jan 2008
2.499
4
38
Naložiš aplikacijo Letgo, objaviš oglas in prodaš. Do sedaj sem še vse tam prodal, kakšna bolha neki...
 

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
Citat:
Uporabnik alanis pravi:

- daleč najbolj nadležna, še posebej, če več stvari prodajaš: ne da se več masovno aktivirat oglasov. Vsakega posebej: klik Aktiviraj, klik Klasični, klik Nadaljuj, potem pa jovo na novo, klik Moja bolha, klik Neaktivni oglasi, blabla. Nadležno sto na uro, ampak si mislim, da že majo nek motiv. Plačljiv account, ki omogoča aktiviranje večih izdelkov naenkrat mogoče?

to bo ja
 
Nazadnje urejeno:

Numy

Majstr
1. jan 2008
9.833
371
83
Citat:
Uporabnik alanis pravi:
- daleč najbolj nadležna, še posebej, če več stvari prodajaš: ne da se več masovno aktivirat oglasov. Vsakega posebej: klik Aktiviraj, klik Klasični, klik Nadaljuj, potem pa jovo na novo, klik Moja bolha, klik Neaktivni oglasi, blabla. Nadležno sto na uro, ampak si mislim, da že majo nek motiv. Plačljiv account, ki omogoča aktiviranje večih izdelkov naenkrat mogoče?
Seveda se jih da aktivirati več naenkrat, vsak oglas ima kvadratek za obkljukati pred njim, pa še enega za vse skupaj obkljukat spodaj v moji bolhi.
 

alanis

Pripravnik
5. okt 2010
34
0
6
Ziher, si preveril zdaj? Ja, včasih se je dalo vse obkljukat, potem pa spodaj kliknit gumb Aktiviraj (ali Izbriši). Zdaj pa je samo še gumb Izbriši.