Bolha plačljiva, alternativa?

casio

Pripravnik
19. nov 2014
528
15
18
Kakšna dobra alternativa za prodajo pametnega telefona poleg bolhe?
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.088
3.574
113
Marlbor
Daj na bolho oglas, da prodajaš nek šrauf za tak dnar. Zraven pa podariš telefon. Me zanima, kako bodo na bolhi odreagirali.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Tudi mene to zanima. Nimam "trgovine" s telefoni, tudi preprodajam jih ne, mi pa gre iz principa na curac, da plačam karkoli za prodajo rabljenega iPhona 5S, ki mu ne dela kamera ostalo je BP. Verjetno itak ne bo kupca.
 

Numy

Majstr
1. jan 2008
9.833
371
83
Ja saj, potem pa iz principa ne dajajte oglasov, čemu vsi cvilite?
 

fr33

Zelenc'
22. apr 2016
5
0
1
www.oglasi.top
Brezplačni oglasi; mobiteli, deli, avti... Tudi brez registracije in neomejeno število oglasov
cheer.gif
 

fr33

Zelenc'
22. apr 2016
5
0
1
www.oglasi.top
Vam je danes že kdo kaj ponudil zastonj? Meni ni, jaz sem nekomu
smile-1.gif
oglasnik je zastonj, če se prime bo ostal zastonj.
Vsem forumašem želim lep vikend!
zmaga.gif
 
Nazadnje urejeno:

stankozaspanko

Fizikalc
27. jul 2012
4.930
7
38
Citat:
Uporabnik fr33 pravi:
Vam je danes že kdo kaj ponudil zastonj? Meni ni, jaz sem nekomu
smile-1.gif
oglasnik je zastonj, če se prime bo ostal zastonj.
Vsem forumašem želim lep vikend!
zmaga.gif

Za prodat imam otroški voziček in dva avtosedeža. V katero rubriko naj dam?? Drugače pa čestitke za alternativo bolhi.
cheer.gif
 

fr33

Zelenc'
22. apr 2016
5
0
1
www.oglasi.top
Citat:
Uporabnik stankozaspanko pravi:
Citat:
Uporabnik fr33 pravi:
Vam je danes že kdo kaj ponudil zastonj? Meni ni, jaz sem nekomu
smile-1.gif
oglasnik je zastonj, če se prime bo ostal zastonj.
Vsem forumašem želim lep vikend!
zmaga.gif

Za prodat imam otroški voziček in dva avtosedeža. V katero rubriko naj dam?? Drugače pa čestitke za alternativo bolhi.
cheer.gif

Oglasi so bili ustvarjeni na brzino iz enega samega razloga, kateri tudi vas moti v temi (plačljivost), tako da je treba marsikaj še postoriti sproti. Med drugim ni bilo rubrike "zate:". Dodana. In, hvala za razumevanje in lepe besede.
cheer.gif
 

Mont

Fizikalc
19. avg 2014
3.193
2
36
Saj ne rabiš odkrivat toplo vodo (rubrike),ker jih tudi oni niso, pa Salomonov oglasnik tudi ne. Pač narediš približno enake.
Dvomim, da lahko kdo "zaščiti" rubriko "otroška oprema".
 

fr33

Zelenc'
22. apr 2016
5
0
1
www.oglasi.top
Thanks za support, forumaši.
ps:
Naj se sliši še tako zlajdrano, ampak res, Oglasnik sem postavil le in samo zato, da ohranjam spletno famo, da je splet zastonj.
 

Bossek

Pripravnik
24. sep 2007
666
7
18
bostjan.muha.cc
Citat:
Uporabnik fr33 pravi:
Oglasnik sem postavil le in samo zato, da ohranjam spletno famo, da je splet zastonj.
zastonj? gostovanje bo zastonj, ko bo cel kup obiska pa par strežnikov bo zastonj?
boš imel na amazonu, googlu.....zastonj?
ljudi zaposlene, ki bodo pregledovali oglase....zastonj?

ne bo nič od tega? preberi temo da ima bolha fake oglase, ....
 

Matk0

Zelenc'
11. jul 2016
2
0
1
Priporočam vam mobilno aplikacijo Prodajko, ki sem jo pred kratim zasledil. Zadeva je hitra in enostavna, omogoča vse kar ima bolha in še dodatko omogoča oddajo oglasa in urejanje, vse lepo zapakirano v luštno mobilno aplikacijo.

Zadeva bo zaživela edino če se pojavi dovolj uporabnikov tako, da alternative obstajajo... edina razlika je v tem ali bomo jokali kako je bolha hudobna ali pa naredili neko spremembo oz. prešli na novo, bolj moderno.


LP, M!
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.155
2.254
113
In ti si se zdaj šel na Alter registrirat da to deliš z nami? Normalno bi se prijavil, se predstavil, predstavil svoj/vaš produkt in bi izgledalo čist drugač in ne popolnoma amatersko.... ojej eni res nimate občutka za fejkanje....