Migranti so že (spet) v Sloveniji - 2. del

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.755
5.382
113
Zakaj si tok....srednjeveški
10.gif
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.755
5.382
113
Citat:
Uporabnik msenjur pravi:

a ti veš, da če mi razfukaš roštilj, da greš iz države?

In ti genialac bos osebno preprical Cmerarja pa Hanzke da ga bodo deportiral?

Ti ze sam seb vrjames
bonk.gif
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.148
4.593
113
Citat:
Uporabnik Kamele0N pravi:Kodeljevo...te niso normalni...okrog pa bloki pa vrstne hise...pa studentarija...
Kje pa bi ti emigranta poskušal privaditi na lokalno okolje in navade ("integriral")? Tam, kjer 5 km okrog skoraj ni nobenega? Na primer hotel Črni les. Po mojem pa je ravno taka bolj ali manj osamljena lokacija povsem neprimerna. Razen, če mislimo, da jih bomo gostili 3 mesece, potem pa nagnali nekam drugam v kar pa dvomim. Nekaj 1000 ljudi bo v Sloveniji ostalo. Dolgo. Za vedno. Bojim se, da to so bolj ali manj že dejstva.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.348
251
113
hehe... tok kot vi, da vas bojo islamiziral.

lej, en kompromis bo mogla cela EU sprejet. in sigurno bo tudi neupoštevanje pravil sankcionirano. če ne drugače, se pač prošnja za azil ne potrdi problematičnim osebkom.
 

capl

sranjeslojaš
2. feb 2009
8.604
53
48
na podnu
Citat:
Uporabnik msenjur pravi:
a to veš za sigurno, ali se ti samo zdi, da ga boš?

a ti veš, da če mi razfukaš roštilj, da greš iz države?
Po katerem zakonu me pa misliš deportirat?
in kir sodnik si sploh upa postat nacistični ksenofobni rasist?
pa če ti posilim še čredo drobnice, takšna je moja srednjeveška kultura, ki si jo dolžan sprejet,.
če bo kdo kaznovan, boš to ti, zaradi sovražnega govora proti meni
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.755
5.382
113
Citat:
Uporabnik alkoholik pravi:
kameleon a polje je pa ok izbira? so tudi bloki okoli itd itd

Definitivno ne...karkol je blizu sol in vrtcev...oz kjer je fluktacija ljudi velika...

Sam os polje ravno ne vem kako zgleda...to je tam v kaslju levo proti zalogu?
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.348
251
113
Citat:
Uporabnik capl pravi:
Citat:
Uporabnik msenjur pravi:
a to veš za sigurno, ali se ti samo zdi, da ga boš?

a ti veš, da če mi razfukaš roštilj, da greš iz države?
Po katerem zakonu me pa misliš deportirat?
in kir sodnik si sploh upa postat nacistični ksenofobni rasist?
pa če ti posilim še čredo drobnice, takšna je moja srednjeveška kultura, ki si jo dolžan sprejet,.
če bo kdo kaznovan, boš to ti, zaradi sovražnega govora proti meni

ne vem po katerem zakonu. po tistemu ki je že napisan ali pa še bo.

a ti veš kdo je nacist, ksenofob in rasist??? potemtakem bi morali vsi kriminalci jugiči in ostali tujci pri nas biti svobodni. pa se ti zdi da so? Očitno ti sploh ne dojameš zakaj so nasprotniki označeni za nacistične rasiste.

Jest in mi vsi nismo nič dolžni sprejet. To tud ne vem od kje trosiš take zablode...
confused-1.gif
 

capl

sranjeslojaš
2. feb 2009
8.604
53
48
na podnu
Citat:
Uporabnik alkoholik pravi:
za večino tukaj vsaj 1000km izven slovenije;)
Vem da zajebavaš, ampak to je res, pa še to ni ziher, če bi ble meje odprte kot še malo nazaj,
ka pa je problem, se v žermani vsedemo v avto in odpeljemo na ficki ficki izlet na sončno stran alp
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.528
14.134
113
Citat:
Uporabnik msenjur pravi:
a to veš za sigurno, ali se ti samo zdi, da ga boš?

a ti veš, da če mi razfukaš roštilj, da greš iz države?

hysterical-1.gif
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.755
5.382
113
A jugici in ostali tujci so pri nas nesvobodni?
 

capl

sranjeslojaš
2. feb 2009
8.604
53
48
na podnu
Citat:
Jest in mi vsi nismo nič dolžni sprejet. To tud ne vem od kje trosiš take zablode.
a tak, pa si se izdal
nacist! ksenofob! rasist! nestrpen do drugačnih!
si pozabil? vsi drugačni, vsi enakopravni?
različnost je dobra, multikulti pa to.......ti zaplankanec nerazgledani bi pa mene deportiral zaradi enga usranga roštila in nekaj posiljenih koz?
shocked-1.gif
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.348
251
113
Citat:
Uporabnik capl pravi:
Citat:
Jest in mi vsi nismo nič dolžni sprejet. To tud ne vem od kje trosiš take zablode.
a tak, pa si se izdal
nacist! ksenofob! rasist! nestrpen do drugačnih!
si pozabil? vsi drugačni, vsi enakopravni?
različnost je dobra, multikulti pa to.......ti zaplankanec nerazgledani bi pa mene deportiral zaradi enga usranga roštila in nekaj posiljenih koz?
shocked-1.gif

Pa človek... o čem ti to govoriš?

malo si zašel.
 

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
Citat:
Uporabnik dzoni2k2 pravi:
Račun pride na volitvah.

Upam vsaj...

Daleč največji problem v tej državi je namreč bedasto, ziheraško razmišljanje povprečnega Slovenca, ki v celem svojem lajfu ni pripravljen tvegati niti 2%...


Njegova zelo verjetna razmišljanja:

- joj, je sicer slabo, ampak mogoče bo še slabše

- če kaj spremenim, se lahko zgodi, da ostanem brez službe, celo da Avstrijci napadejo in zavzamejo Slovenijo

- Murgle že vedo, kaj delajo

- ziher je ziher

- bolje vrabec (600 evrov plače) v roki, kot golob (800-900 ne čisto gotovih evrov) na strehi

- prihranjenih imam 6000 evrov, bom raje še nekaj časa počakal; če jih bom moral porabiti, potem pa mogoče sprememba


Če se tako razmišljanje ljudi ne spremeni, in to radikalno, nam ni pomoči.

Ker če jih bo čez čas 5000, se bodo ponovno začele Hanžkove marnje (spomnite se Romov in njihovih "pravic").
Čaka nas časopis v njihovem jeziku, radijska in TV postaja, njihovi vrtci, osnovne šole, avstronavtski tečaji....
In to v najmanj 15-ih arabskih jezikih in dialektih...

Če jih ne ustavimo, tako tistih, ki bi še prišli, niti naših beguncoljubov, nam ni pomoči.
Čez manj kot 10 let bo, če bo šlo tako naprej, slovenščina v tej državi - opcijski jezik. Neobvezen...
 
Nazadnje urejeno:

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
Citat:
Uporabnik msenjur pravi:
če ne drugače, se pač prošnja za azil ne potrdi problematičnim osebkom.

In kako boš vedel ti, reinkarnacija babe Vange, kateri lik je neproblematičen?

Boš ti garantiral za take, ko bodo mogoče čez tri leta potegnili na ulici nož in dvema mimoidočima prerezali grlo?
Nato pa tak za 10 let v zapor v Koper (s pogledom na morje), čez 5 let pa zaradi zglednega obnašanja (redna molitev petkrat dnevno) predčasno izpuščen...

Ali boš pristal, da po takem dogodku ustrelimo tebe, saj si garantiral, saj si "vedel", da se ne bo zgodilo nič?

In kdo bo materi in očetu vrnil zaklanega sina? Ti, s svojim "proazilnim" gobcem?
 
Nazadnje urejeno:

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Citat:
Uporabnik Kamele0N pravi:
Kodeljevo...te niso normalni...okrog pa bloki pa vrstne hise...pa studentarija...

Paæ vlada in parlamentarna veæina si sama žaga vejo (volilce), na kateri sedi...
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.348
251
113
Citat:
Uporabnik johannes pravi:
Citat:
Uporabnik msenjur pravi:
če ne drugače, se pač prošnja za azil ne potrdi problematičnim osebkom.

In kako boš vedel ti, reinkarnacija babe Vange, kateri lik je neproblematičen?

Boš ti garantiral za take, ko bodo mogoče čez tri leta potegnili na ulici nož in dvema mimoidočima prerezali grlo?
Nato pa tak za 10 let v zapor v Koper (s pogledom na morjej), čez 5 let pa zaradi zglednega obnašanja (redna molitev petkrat dnevno) predčasno izpuščen..

Ali boš pristal, da po takem dogodku ustrelimo tebe, saj si garantiral, saj si "vedel", da se ne bo zgodilo nič?

In kdo bo materi in očetu vrnil zaklanega sina? Ti, s svojim "proazilnim" gobcem?

ma dej... valda noben ne more garantirat, ampak to tud ne more za nobene ki so in še vedno dnevno prestopajo meje, legalno.

sej pravim... spet preveč posploševanja.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.