Rusi v Siriji

Floki

Guru
6. sep 2007
9.876
3.001
113

malo bolj primitiven način bojevanja prihodnosti, še bolj hudo bi bil kak racing drone s 200-300g eksploziva, je dovolj okreten in hiter da ga brez problema zapelješ direktna na avto in raztreliš, za kakega hummerja bi dodal še malo eksploziva. Leteča okretna bomba ki stane 250€. precej manj kot kak ATMG za 50-60 k€
 

mr_

Guru
20. sep 2007
8.921
2.397
113
Mene spominjajo na 1.sv.vojno, ko so na roke metali dol bombe. So pa sedaj prakticno nevidni.
 

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
precej dobro ciljajo. sicer če ne zadene skoraj direktno človeka ni skoraj nič.

sicer pa trot zgleda podoben tistim ki jih SV uporablja. slovenski izdelek al cenen kitajski?
 

Floki

Guru
6. sep 2007
9.876
3.001
113
Niso ravno Rusi v Siriji, je pa Jemen z Ruskim orožjem in Savdijsko vojaško ladjo
 

ceedevita

Fizikalc
24. jul 2009
6.851
95
48
štajerska
Citat:
Uporabnik 8888 pravi:
ksz

Kje je famozni ruski uspeh glede isisa? Se prav vidi, da imajo vse države nek interes, da isis ozemlje ostane takšno kot je.
največji interes ima ZDA & co. zato je ISIS tudi še živ. dokler ga bodo zalalai z orožjem in opremo se ne bo kaj dosti spremenilo
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Citat:
Uporabnik 8888 pravi:
ksz

Kje je famozni ruski uspeh glede isisa? Se prav vidi, da imajo vse države nek interes, da isis ozemlje ostane takšno kot je.

Vse drzave nimajo, nekatere pa zagotovo. Zagotovo bos znal sam pogruntati kdo ima od tega korist in kdo nima.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.592
14.269
113
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:

glavni sponzor ISja

Noro. Pred časom so te označili za največjega teoretika zarot v kolikor si izjavil, da za ISISom stojijo ZDA, danes pa Ameri že kar s heliji pristajajo na njihovem ozemlju vsem na očeh. I nikomu ništa. Jebeš tak svet. In mi pa enostavmo moramo sprejemati ekonomske migrante ker smo v neki koaliciji, ki je pred časom par stvari konkretno zaj3bala, ZDA pa za piko na i ne spustijo nobenega migranta na svoje ozemlje ker se to ne sklada z nacionalnim interesom. Priceless. Bi se kar smejal, če nebi bilo to tako žalostno.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Ne pozabimo tudi na "napakico" ZDA v Deir ez Zoru, ko so letala pospravila vojsko na strateškem hribu, zaradi katerega je danes štala in ofenziva ISja...

Jaz mislim, da so tudi ZDA razdvojene, da so tu neke dvojne igre in nejasna strategija.

Pomagajo Kurdom, Iračanom, IS...

Kdo bi to razumel.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.592
14.269
113
Dejansko ja. Tista napakica je bila pa seveda natančno premišljen strateški napad oz. čistilna akcija, kaj pa drugega.
 

Floki

Guru
6. sep 2007
9.876
3.001
113
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:

Jaz mislim, da so tudi ZDA razdvojene, da so tu neke dvojne igre in nejasna strategija.

Pomagajo Kurdom, Iračanom, IS...

Kdo bi to razumel.

Zda niso nič razdvojene oni že dobro vedo zakaj koga podpirajo. Iračane zaradi nafte, Kurde zato ker Assada in Rusov ne marajo, IS (do neke mere) pa zato da dela pizdarije po bližnjem vzhodu, drugače bi bil preveč mir.
 

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Ne pozabimo tudi na "napakico" ZDA v Deir ez Zoru, ko so letala pospravila vojsko na strateškem hribu, zaradi katerega je danes štala in ofenziva ISja...

Jaz mislim, da so tudi ZDA razdvojene, da so tu neke dvojne igre in nejasna strategija.

Pomagajo Kurdom, Iračanom, IS...

Kdo bi to razumel.
oni vedno vsem pomagajo. tako kot so pomagali iranu in iraku ki sta se kasneje zravsala za par metrov zemlje. biznis so pa naredili.