Kranj - gradnja Leclerca?

jest5

Guru
18. avg 2007
25.265
-8.461
113
Bolje kot da bi gledal tebe
evil.gif
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.775
-216
113
Citat:
Uporabnik Yogi pravi:
Citat:
Uporabnik Benady pravi:
Super je ja
smile-1.gif

Obvoz je samo zadaj mimo Qlandie, ni treba do stolpnic. Upam pa, da so kaj semaforje prilagodili temu...?
Včeraj sem se peljal iz delavskega mosta proti Planini. Dolga zelena za naravnost, kamor ne moreš in hkrati rdeča za zavijanje levo, čeprav iz nasprotne smeri ne more nihče pripeljat, ker je zaprto. Potem za qulandijo pa utripa rumena, množica pa iz obvozne stranske ceste izsiljuje na prednostno.
bonk.gif
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.331
5.364
113
Kako pa ima pinki za jest?
redface-1.gif
Saj ne, da ga ne poznam. Nasprotno, to je kiosk moje mladosti. z mosta. Pomfri v tistih papirnatih škrnicljih, pa ta zgornjih 5 posoljenih, pikal jih z zobotrebcom, pa preden si končal. si imel že čisto mastne roke. Pa točeni sladoled, ko ga nikjer drugje ni bilo. Da ne rečem, da je edini pravi hotdog za mene še vedno tisti z ajvarjem in zenfom v oni štručki (kečap pa majoneza mi sploh ne gre zraven...). Pol pa panter, pa pomfri notri namesto solate... Mislim, jest sem čisto neobjektivna. 2x na leto, ko grem tja kaj iskat, z užitkom zmažem, pa sploh ne znam oceniti razmerja med nostalgijo:eek:kusom.
 

ngc2392

Majstr
4. okt 2007
2.109
485
83
kranj
mnja, še zmerej je tut jovanni v igri (pri sorboni) z njegovim horsom. al pa burger dol v podnu. pinki pa je zame klasika, jufka. ostalega ne probam (preveč kruha
smile-1.gif
 

MacGyver

Pripravnik
12. avg 2013
112
2
18
Zadi za Hofrom na primskovem tudi neki strabag dela. Zadnjic mi ni uspelo it pogledat kaj. Predvidevam pa da kak manjsi upgrade za Hofer
smile-1.gif
 

AndrejEnej

Guru
13. okt 2016
3.714
-1.017
113
145 km SZ od Opatije
Meni je pa všeč burger za starim bazenom v Kranju. Tisti, neposredno pri lokalu, v kontejnerju ...
Samo, če vzameš velikega, imaš premajhna usta ...
grin1.gif


EDIT: imenuje se Projekt Burger
 
Nazadnje urejeno:

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.633
6.439
113
Citat:
Uporabnik AndrejEnej pravi:
Meni je pa všeč burger za starim bazenom v Kranju. Tisti, neposredno pri lokalu, v kontejnerju ...
Samo, če vzameš velikega, imaš premajhna usta ...
grin1.gif


EDIT: imenuje se Projekt Burger

Verjamem da ti je všeč, ker ga sam pečeš.
rolleyes-1.gif
 

Ledenko

Guru
18. jul 2011
2.474
862
113
Citat:
Uporabnik MacGyver pravi:
Zadi za Hofrom na primskovem tudi neki strabag dela. Zadnjic mi ni uspelo it pogledat kaj. Predvidevam pa da kak manjsi upgrade za Hofer
smile-1.gif

Verjetno res širitev (je kr nekaj Hofrov, ki so se v zadnjem času razširili).
 

zino

Guru
3. sep 2007
6.681
2.475
113
Citat:
Uporabnik AndrejEnej pravi:
Meni je pa všeč burger za starim bazenom v Kranju. Tisti, neposredno pri lokalu, v kontejnerju ...
Samo, če vzameš velikega, imaš premajhna usta ...
grin1.gif


EDIT: imenuje se Projekt Burger

Nič posebnega
 

MacGyver

Pripravnik
12. avg 2013
112
2
18
Zdej bo se Hofer v čirčah se dograjeval. Teli Hofri in podobne trgovine bodo trgovine ala Leclerc na kant spravle zgleda.
 

MacGyver

Pripravnik
12. avg 2013
112
2
18
Hofer vseeno kar kupis dobis denar nazaj. Se razvijajo in so precej zasencil Leclerk. Leclerka skoraj ni nic v nobeni reklami. Zaspal so. Ne moreš 10 let cincat al se bos širil, pa mal se hočeš, mal se nočeš. Dolgo ne bodo več na sceni, ce ne bodo naredli en premik, Ali res kvalitetvno spletno naročanje (celotne ponudbe + možna dostava šo sloveniji) ali pa širitev trgovin po celotni slovenski regiji. Če si samo v dveh mestih navzoč, siliš samo ljudi v centralizacijo, kar pa ni OK. V Sloveniji ima najmanj kupcev. Še Eurošpin jih ima več.
 

OldSkul

gps navigator
20. jul 2007
1.866
12
38
To je pač Leclercova strategija po Evropi. Veliki hipermarketi, vendar v majhnem številu. Niti ni tako napačno, ker na primer Rudnidis (Leclerc Lj) naredi 72 mio prometa samo z 1 trgovino, Eurospin pa 113mio s precej več trgovinami. Leclerc v MB je pa spet pod drugo firmo, samo jim ne gre tako dobro.