Ema 2015

titov

Fizikalc
12. jun 2008
7.544
1
38
Samo nista neumna s slušalkami, sama si verjetno zavrtita kakšno bolj prijetno muziko gor.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.623
14.317
113
...ksz...

Evo ti original verzijo komada, kot sta si ga v štartu zamislila umetnika
evil.gif


http://klip.si/video-parodija-na-pesem-ki-bo-slovenijo-zastopala-na-evroviziji-9569
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Mi lahko en alter strokovnjak razloži, v čem je fora?

Slovenski predstavnik, pesem pa v nekem tujem jeziku.

Kaj komada sploh ni v slovenščini?
 

mckmck

Fizikalc
20. mar 2013
524
199
43
Koliko vas vse moti jojojo, bi vas vas vas videl z vašimi vokalno inštrmentalnimi sposobnostmi!
 
Nazadnje urejeno:

sistemik

Majstr
15. jul 2011
3.342
313
83
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Mi lahko en alter strokovnjak razloži, v čem je fora?

Slovenski predstavnik, pesem pa v nekem tujem jeziku.

Kaj komada sploh ni v slovenščini?
Očitno tudi Eurosonga ne spremljaš, če bi, bi vedel, da je vsaj 3/4 komadov v angleščini.
bonk.gif

In za tujca je pesem v slovenščini nekaj podobnega kot za slovenca pesem v madžarščini.

Sicer pa, pesem za eurosong sploh ni slaba, tudi na stavnicah se konstantno giblje med končnim 2. in 5. mestom. Stavnice so pa zadnja leta kar dovolj realen pokazatelj končnih razvrstitev...
 

shift

Guru
20. jul 2007
9.748
2.033
113
za šankom
za evrosong rabiš komad ki ga slišiš 1x in gre v uho,in to ta komad definitivno je-o kvaliteti ne bom govoril ker se na to ne spoznam.
imeli smo dosedaj kvalitetne moraste komade ki nas niso popeljali niti čez "kvalifikacije",gledalci-poslušalci bodo imeli 1-2x možnost slišat ta komad in takrat morajo vedeti ali jim je všeč ali ne-se mi zdi da ta komad kar pali na prvo žogo
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
UMIRAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!