Ema 2015

Diablo

Fizikalc
19. jul 2007
5.360
3
38
Super za spočit očke na stilskih mimosunih.

A tale Raay zna samo plagiate delat? Pa slušalke gor, epsko. Manjkala je še volnena kapa.

Edini plust je, da bo hitro konec.
evil.gif
Aja, spet bomo zmagali. Jap, malo pljuvamo.

Škoda, da ne naredijo en tak normalen festival popevke, kjer bi prišli do izraza novi izvajalci in se nebi silili z evrovizijo. To pogrešam.
 

Torus

Fizikalc
17. mar 2008
579
34
28
Če mene vprašate zopet Kuhinja.

Daleč najboljši glas in komad je imela tista 3 al 4, ki ima podoben glas kot Tina Turner
 

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
kzs
ena ukradena melodija, se ne morem spomnit iz katere pesmi, ena ki oponaša gwen stafani al kako je že tista pevka ki poje malo skozi nos, in en rudi ki na melodijo katjuške dela istrsko pesem.
ostalih se ne spomnim kar ne govori dobro o njih izvirnosti.
če zaokrožimo spet metanje dnraja skozi okno. aja pa nisem gledal samo zraven televizije sem bil ko so neke obnove delali. pa stran obrnjen sem samo slišal, nič videl.
 

Diablo

Fizikalc
19. jul 2007
5.360
3
38
adele varianta na to temo, variacije na temo itd. plus spremenjen glas...Sicer ko daš v iskalnik Raay, dobiš sopomenko plagiat. Tako nekako zgleda ta scena. Gre pa štikl v uho.
 

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
ta ja. a svojega glasa nima? ker dvomim da gre tak glas od nje tudi na kakem intervjuju...
 

BuDi

Guru
6. sep 2007
6.941
3.234
113
Maja Vovk se pači kot da je mal invalidna, Rudi Bučar je pa snel srbske Flamingose, ki so na Evrovizijo želel it 2006.
 

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
Citat:
Uporabnik Notranjc pravi:
Važno da se šimfa. Komad vas spominja na tega https://www.youtube.com/watch?app=desktop&persist_app=1&v=E-hYG0BNqNY, ki pa je tudi njun.
Nqjboljsa izbira med predstavljenimi skladbami. Moram pohvalit njeno izgovorjavo/petje v anglescini.
torej delata pagiate svojih pesmi? jaz drugače nisem komentiral da je pesem plagiat ampak da je njen glas plagiat. aja izgovorjava... ko jo bodo angleži pohvalili v redu, ker jaz napak tako ali tako ne slišim. jebat ga ni moj materni jezik angleščina...
 

BuDi

Guru
6. sep 2007
6.941
3.234
113
Citat:
Uporabnik skala pravi:
ko jo bodo angleži pohvalili v redu, ker jaz napak tako ali tako ne slišim. jebat ga ni moj materni jezik angleščina...
98% Evrosonga angleščina ni materni jezik ampak samo izhod v sili, esperanto 21. stoletja (Angleži so manjšina, Avstralci ne vejo kaj je prava angleščina, Američani pa ne sodelujejo)
 

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
Citat:
Uporabnik BuDi pravi:
Citat:
Uporabnik skala pravi:
ko jo bodo angleži pohvalili v redu, ker jaz napak tako ali tako ne slišim. jebat ga ni moj materni jezik angleščina...
98% Evrosonga angleščina ni materni jezik ampak samo izhod v sili, esperanto 21. stoletja (Angleži so manjšina, Avstralci ne vejo kaj je prava angleščina, Američani pa ne sodelujejo)
in kot tujci delajo napake v izgovorjavi ki ja jih midva kot tujca ne slišiva.
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.390
5.370
113
Citat:
Uporabnik Diablo pravi:
adele varianta na to temo, variacije na temo itd. plus spremenjen glas... Sicer ko daš v iskalnik Raay, dobiš sopomenko plagiat. Tako nekako zgleda ta scena. Gre pa štikl v uho.
 

alfabet

Fizikalc
17. jan 2014
1.122
4
38
ksz

Zanimivo je bilo spremljati Twitter. Tujci večinoma pohvalili komad, Slovenci samo pljuvali.

Kdor ne pljuva ni Sloven'c, hej, hej, hej.
 

Car

POSTman
4. avg 2007
8.299
1.178
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Jaz pa sem bil po dolgem času prijetno presenečen nad prireditvijo in komadi. Ni se vleklo v nedogled, potekalo je hitro in brez nepotrebnega raztegovanja. Komadi so v večini šli kar dobro v uho, v glavnem zelo všečno. Zmagovalka ok, tudi Jana Božič in Rudi bi lahko zmagala. Rudi je pač malo drugačen, nikoli ne več, mogoče bi vžgalo, čeprav glasovanje na evroviziji je živa tema, kjer Slovenija nima nikakršnih možnosti za zmago. Ampak to je že druga tema....