Kuponlandia izkušnje?

sevlje

Fizikalc
25. jul 2007
1.913
0
36
44
Selška dolina
Zanima me če ima kdo izkušnje s stranjo Kuponlandia.
To je še ena ala kuponko stran. Namreč dva meseca nazaj sem naročil in plačal dva kompleta nastavkov za električne zobne ščetke Philips. Ko po cca 14 dneh ni bilo odgovora, sem napisal mail, kdaj dobim kupon. Nato so mi napisali, da niso dobili plačila. Nato sem jim poslal potrdilo o plačilu. Njihov odgovor je bil, da jih je sedaj ravno zmanjkalo in da bo 3 tedne za čakat. Po treh tednih ni bilo še vedno nič. Napisal sem nov mail, zakaj še vedno niso poslali. In na ta mail sploh ni bilo odgovora. Od tega je že 14 dni.

Zato opozarjam vse, naj se te strani pazijo in sprašujem ali to kdo pozna in ali imam še možnosti da stvar dobim?
Ali se lahko kar poslovim od teh 20 eur, ker sem bil očitno na***njen?

lp
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.390
5.370
113
kuponlandia.png


Kaj pa če pokličeš Ano Cetinski na 051 760 098?

Glede na to, da zelo skrivajo svoje podatke (anonimna registracija domene, nikjer nobenega fizičnega naslova), gre skoraj zagotovo za nateg.
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.390
5.370
113
Nekje se omenja podjetje KL1, oglaševanje, d.o.o., ki ima od 8.12.2014 novega direktorja: PERVIZ HASAN, 77226 ÆORALIÆI, MUTNIK 429.

Istega dne je Culiberg Alex nanj prepisal tudi podjetji ETC 1, trgovina, d.o.o. ter VV MEDIA, prodaja oglaševalskega prostora, d.o.o.
 

Mont

Fizikalc
19. avg 2014
3.193
2
36
Citat:
Uporabnik sevlje pravi:
Zanima me če ima kdo izkušnje s stranjo Kuponlandia.
To je še ena ala kuponko stran. Namreč dva meseca nazaj sem naročil in plačal dva kompleta nastavkov za električne zobne ščetke Philips. Ko po cca 14 dneh ni bilo odgovora, sem napisal mail, kdaj dobim kupon. Nato so mi napisali, da niso dobili plačila. Nato sem jim poslal potrdilo o plačilu. Njihov odgovor je bil, da jih je sedaj ravno zmanjkalo in da bo 3 tedne za čakat. Po treh tednih ni bilo še vedno nič. Napisal sem nov mail, zakaj še vedno niso poslali. In na ta mail sploh ni bilo odgovora. Od tega je že 14 dni.

Zato opozarjam vse, naj se te strani pazijo in sprašujem ali to kdo pozna in ali imam še možnosti da stvar dobim?
Ali se lahko kar poslovim od teh 20 eur, ker sem bil očitno na***njen?

lp

Danes so za 10 eur:

http://www.kuponlandia.com/pon...s-sonicare.html
(rezerviranih čez 4.500 kuponov) - to je po mojem nateg.


Drugače pa v njihovih splošnih pogojih piše, da nikakor ne odgovarjajo za ponudbo, ampak firma, ki pri njih oglašuje.
Torej naj uredijo oni ali ti dajo podatke firme, ki jih ponuja.
 

Mont

Fizikalc
19. avg 2014
3.193
2
36
Citat:
Uporabnik erikson pravi:
Nekje se omenja podjetje KL1, oglaševanje, d.o.o., ki ima od 8.12.2014 novega direktorja: PERVIZ HASAN, 77226 ÆORALIÆI, MUTNIK 429.

Istega dne je Culiberg Alex nanj prepisal tudi podjetji ETC 1, trgovina, d.o.o. ter VV MEDIA, prodaja oglaševalskega prostora, d.o.o.

Omenja se v Splošnih pogojih. Vse, kar si napisal, pa drži (glede te firme). Naslov firme: Ulica 28. maja 55, 1000 Ljubljana
 

Matko

pohodnik
18. jul 2007
5.556
688
113
Nazadnje urejeno:

sevlje

Fizikalc
25. jul 2007
1.913
0
36
44
Selška dolina
Citat:
Uporabnik Mont pravi:
Citat:
Uporabnik erikson pravi:
Nekje se omenja podjetje KL1, oglaševanje, d.o.o., ki ima od 8.12.2014 novega direktorja: PERVIZ HASAN, 77226 ÆORALIÆI, MUTNIK 429.

Istega dne je Culiberg Alex nanj prepisal tudi podjetji ETC 1, trgovina, d.o.o. ter VV MEDIA, prodaja oglaševalskega prostora, d.o.o.

Omenja se v Splošnih pogojih. Vse, kar si napisal, pa drži (glede te firme). Naslov firme: Ulica 28. maja 55, 1000 Ljubljana

Ja plačano je bilo podjetju KL1.
Glede na to, kar ste napisali jih bom vsaj prijavil na tržno inšpekcijo, da jih čimprej ustavijo. Mi je pa čudno, da se še nihče ni oglasil. Ali sem bil res samo jaz tisti, ki je naletel na mino, ali se ostali sploh ne oglasijo.

lp
 

sevlje

Fizikalc
25. jul 2007
1.913
0
36
44
Selška dolina
No sedaj sem jih dobil na telefon.

Obljubljeno je, da bo v roku 1 tedna. So mi tudi na mail odgovorili.

Počakam še te teden, potem pa bomo videli.

lp
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.900
4.955
113
Citat:
Uporabnik Mont pravi:
Citat:
Uporabnik sevlje pravi:
Zanima me če ima kdo izkušnje s stranjo Kuponlandia.
To je še ena ala kuponko stran. Namreč dva meseca nazaj sem naročil in plačal dva kompleta nastavkov za električne zobne ščetke Philips. Ko po cca 14 dneh ni bilo odgovora, sem napisal mail, kdaj dobim kupon. Nato so mi napisali, da niso dobili plačila. Nato sem jim poslal potrdilo o plačilu. Njihov odgovor je bil, da jih je sedaj ravno zmanjkalo in da bo 3 tedne za čakat. Po treh tednih ni bilo še vedno nič. Napisal sem nov mail, zakaj še vedno niso poslali. In na ta mail sploh ni bilo odgovora. Od tega je že 14 dni.

Zato opozarjam vse, naj se te strani pazijo in sprašujem ali to kdo pozna in ali imam še možnosti da stvar dobim?
Ali se lahko kar poslovim od teh 20 eur, ker sem bil očitno na***njen?

lp

Danes so za 10 eur:

http://www.kuponlandia.com/pon...s-sonicare.html
(rezerviranih čez 4.500 kuponov) - to je po mojem nateg.


Drugače pa v njihovih splošnih pogojih piše, da nikakor ne odgovarjajo za ponudbo, ampak firma, ki pri njih oglašuje.
Torej naj uredijo oni ali ti dajo podatke firme, ki jih ponuja.

To niso originalne Sonicare, vsaj po sliki ne. Sonicare imajo drugačne ščetine. Verjetno so na ebayu še za manjši denar.

EDIT:
Evo :: ebay :: za sitniš.
 
Nazadnje urejeno:

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.088
3.574
113
Marlbor
Nikoli nisem kupoval na teh kuponkotih, ampak kolikor sedaj pozorno gledam dejansko prodajajo zgolj in izključno poceni kitajsko robo. Ni je stvari, ki je ne dobiš na ebayu precej ceneje.
 

Mont

Fizikalc
19. avg 2014
3.193
2
36
Citat:
Uporabnik MrDaco pravi:

To niso originalne Sonicare, vsaj po sliki ne. Sonicare imajo drugačne ščetine. Verjetno so na ebayu še za manjši denar.

EDIT:
Evo :: ebay :: za sitniš.

Seveda da niso.

V linku, ki sem ga prilimal se uporabniki foruma in lastnik te firme pričkajo in pregovarjajo o marsičem. Tudi o teh ščetinah, da niso original. Pa jim lastnik odgovori, da piše, da so kompatibilne in ne, da so original,... Pa je tema stara že dve leti.
 

KUPONLANDIA

Zelenc'
9. jan 2015
1
0
1
Spoštovani,

Kot predstavnik portala Kuponlandia, bom napisal uradni odgovor.

Namreč, pri generičnih nastavkih za Philips Sonicare je res prišlo do zamude, izključno zaradi logističnih težav ponudnika, saj je zamenjal dostavno službo in je prišlo do težav.

Kuponlandia kot brand, obstaja že 2 leti in ni noben nateg, saj imamo več kot 300 000 zadovoljnih kupcev. Prav tako poslujemo korektno in v primeru če se bojite za vašo kupnino oz. niste zadovoljni z izdelkom, Vam denar povrnemo v roku 48 ur od prejema reklamacije. Res je pa tudi, da mi nismo direktno prodajalci, ampak Vam mi prodamo le kupon.

Za vse dodatne informacije se lahko obrnete vsak delovni dan na naše kontaktne informacije.

Lep pozdrav
 

Numy

Majstr
1. jan 2008
9.833
371
83
Iz principa ne kupujem nič pri tej spamerski bandi. Ravno danes spet dobil en nenaročen spam od njih.

Če poslujete korektno, kako da potem nabirate emaile vsepovsod in pošiljate nenaročeno pošto, kar ni v skladu z zakonom?
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
bodi vesel, da ti niso poslali:)
jst si ne upam s ponaredki zob prat. kaj pa vem iz kake plastike so, kaka barvila so uporabli.
na zps je vsak mesec kaka igrača prepovedana zaradi takih stvari.
to mi je nekak tak, ko bi kupil nov avto, olje bi pa vlival iz eurospina.
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.337
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik Numy pravi:
Iz principa ne kupujem nič pri tej spamerski bandi. Ravno danes spet dobil en nenaročen spam od njih.

Če poslujete korektno, kako da potem nabirate emaile vsepovsod in pošiljate nenaročeno pošto, kar ni v skladu z zakonom?

Jaz tudi ne... Samo enkrat sem narocil neke Gillette nastavke... pa so bili cisto zanic... V bistvu je bilo britje s temi nastavki podobno britju z originalnim nastavkom, ki je bil ze 15x uporabljen... torej cisto topa rezila ...
rolleyes-1.gif
Res pa je, da so bili ti nastavki precej cenejsi, vendar pa nikjer ni bilo omenjeno, da ne bi bili originalni... tudi embalaza je bila popolna kopija originalne embalaze ... Se cudim, da niso na carini zaplenili... saj je posiljka prisla direktno iz vzhoda nekje...

Poleg tega mi ni svec njihovo spamanje... in kljub obljubi, da so moje naslove odstranili iz seznama dobim cez cas spet maile od njih (ali od njihovih povezanih podjetji ...)