Kuponlandia izkušnje?

kuponlandia2016

Zelenc'
18. dec 2016
3
0
1
Več ne potrebujem
smile-1.gif


Ti pa tudi, glede na to da pišeš "Slovenščina"
smile-1.gif


Lp
 
Nazadnje urejeno:

Mont

Fizikalc
19. avg 2014
3.193
2
36
Aha, velika začetnica pri Slovenščini ti nagaja...

Ta je namerno. Ker sem ponosen Slovenec. Da ti velika začetnica pove , kateri je uradni jezik tu.

In pričakujem od prišlekov, da se boste prilagodili našemu jeziku in kulturi.

Drugače greste lahko nazaj domov.
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.671
3.558
113
Tole kar se greš ti je tvoj posel dokler nateguješ svojo sestro in mamo. Ko nafookaš pa random siromaka ki nima 110 eur za vinjeto v trafiki pa to ni več samo tvoj posel. In dokler bo tako bomo na alterju skrbeli za tvojo reklamo.

Rodilnik (pa slovenštinu i u opšte) bi si moral nabavit v redni prodaji. Brez kupona.
 

Numy

Majstr
1. jan 2008
9.833
371
83
Heh, ni šlo brez koleričnega izpada, pa skoraj do konca objave si že prišel model.
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.877
1.328
113
Citat:
Uporabnik kuponlandia2016 pravi:
Zdravo,

Za vse tiste k z veseljem spremljate to temo, naj odgovorim na kratko.

Kuponlandia vsak dan proda določeno število vinjet in TIRS ima vpogled v vse naše kupce vinjet, tako da ni tukaj možnosti goljufanja oz. česarkoli podobnega.

Namen Premium statusa sploh ni v osnovi nakup vinjet, ampak so dodatni popusti ki jih Premium uporabnik ima na naši strani. Preberite si malo več o tem, preden nekoga obtožite da zavaja in goljufa. Prvtako vsak kupec Premiuma, dobi darilo v vrednosti do 25 eur, kot je cena samega Premiuma.



Lep pozdrav

PS. Folk manj se obremenjute s tujimi posli, zivljenji, ljubicami, ... več s svojim življenjem pa vam bo vsem lažje.

Srečno in uspešno 2017 želim,

A to je uradna izjava podjetja, ki se ima za resnega igralaca na trgu? Zgleda vam gre predobro. Res upam, da bo narod spregledal ter vas steral nekam.
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.340
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik kuponlandia2016 pravi:
Zdravo,

Za vse tiste k z veseljem spremljate to temo, naj odgovorim na kratko.

Kuponlandia vsak dan proda določeno število vinjet in TIRS ima vpogled v vse naše kupce vinjet, tako da ni tukaj možnosti goljufanja oz. česarkoli podobnega.

Namen Premium statusa sploh ni v osnovi nakup vinjet, ampak so dodatni popusti ki jih Premium uporabnik ima na naši strani. Preberite si malo več o tem, preden nekoga obtožite da zavaja in goljufa. Prvtako vsak kupec Premiuma, dobi darilo v vrednosti do 25 eur, kot je cena samega Premiuma.

Lep pozdrav

PS. Folk manj se obremenjute s tujimi posli, zivljenji, ljubicami, ... več s svojim življenjem pa vam bo vsem lažje.

Srečno in uspešno 2017 želim,

Tudi spamanje na e-mail po mojem mnenju sodi med tecnarjenje... Vi bodite malo manj nasilni in spam posiljajte le svojim premium clanom... ne pa tistim, ki tega nismo nikoli zahtevali... oz. smo se celo ze veckrat odjavlljali... pa vsake toliko casa spet pride val SPAMa.

skitched-20161219-120643.png
 

sass

Guru
1. sep 2007
5.101
742
113
Citat:
Uporabnik Davidoff pravi:
Citat:
Uporabnik kuponlandia2016 pravi:
Zdravo,
....
Lep pozdrav

PS. Folk manj se obremenjute s tujimi posli, zivljenji, ljubicami, ... več s svojim življenjem pa vam bo vsem lažje.

Srečno in uspešno 2017 želim,

A to je uradna izjava podjetja, ki se ima za resnega igralaca na trgu? Zgleda vam gre predobro. Res upam, da bo narod spregledal ter vas steral nekam.
to je težko uradna izjava nekega podjetja, ker se pri uradnih izjavah avtorji običajno podpišejo z imenom, priimkom in njihovo funkcijo v podjetju.
grims-1.gif


mi je pa všeč njegov zaključek: če bi se folk manj obremenjeval z nategunskimi posli drugih, bi bilo nategunom zagotovo lažje v življenju
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.089
3.574
113
Marlbor
Meni samo čudi, da naše inšekcije bolj resno ne ukrepajo in teh goljufov bosanskih ne nažene iz države.
 

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Citat:
Uporabnik Pbutec pravi:
Meni samo čudi, da naše inšekcije bolj resno ne ukrepajo in teh goljufov bosanskih ne nažene iz države.

bosanc bosanca ne bo zajebal in mu jebal mater. ne mores verjeti dokler ne delas z njimi kaksni so, od grupiranja muslimani, pravoslavci, katolicani do zahrbtnega podjebavanja. mi se gremo pa tukaj soncke in vsi enakopravni, vsi enakovredni ali kako ze. ce kaksen slovenc v svoji drzavi povzdigne glas proti temu, da mu jebe slovensko mater si pa takoj 8888, hitlerjev podmladek, obritoglavc in zajhojen katolican. dobro so vam postlali komunisti. pa saj vas jebejo na suho odkar vstala shs.
 

Smer

Pripravnik
4. maj 2009
68
6
8
Kranj
Danes dobil e-pošto za nakup vinjete. Kar me je takoj zbodlo v oči, je prvi napisani stavek, da se lahko odjavim od novic, čeprav nisem prebral še niti za kaj se sploh gre. Tega nisem še nikjer doživel, pa ponujajo kupone na debelo. Drugo pa, zlato pravilo, zdrave pameti ti pove, da polovična ali nižja cena za prodajni izdelek, samo beži stran od takega nakupa. Ne rečem, da morate vsi to upoštevati, vsak lahko naredi kar želi, saj tako krije strošek iz svojega denarja. Tako, da sam sem se odločil in bom uporabil takoj prvi stavek in pozabil na firmo. Ostali pa pač, kakor želite.
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.671
3.558
113
A naročnino na njihov spam ti je pa mačka na repu prinesla? Sori, samo (milo rečeno) zabavno izpade ko tvojemu blebetanju o zdravi pameti ob bok postaviš dejstvo da si na njihovi mailing listi.
 

guardy

Guru
3. avg 2007
8.395
964
113
Obišči stran
Citat:
Uporabnik jello pravi:
A naročnino na njihov spam ti je pa mačka na repu prinesla? Sori, samo (milo rečeno) zabavno izpade ko tvojemu blebetanju o zdravi pameti ob bok postaviš dejstvo da si na njihovi mailing listi.

Iz tistega njihovega spama se NE moreš odjavit... Sam sem to naredil že milijonkrat, pošiljajo mi na vse možne moje maile (pa se nisem prijavil)...

Sem jih tudi že prijavil zaradi spemanja, pa mislim da so celo končali postopek brez kazni.
 

Garfildd

Guru
24. jul 2007
5.799
4.302
113
Citat:
Uporabnik jello pravi:
A naročnino na njihov spam ti je pa mačka na repu prinesla? Sori, samo (milo rečeno) zabavno izpade ko tvojemu blebetanju o zdravi pameti ob bok postaviš dejstvo da si na njihovi mailing listi.


Ja očitno je mačka prinesla.... danes sem prvič dobil njihovo sporočilo na moj službeni e-mail, ki ga ne uporabljam za nobene neposlovne stvari.... nikoli nisem z njimi komuniciral... me zanima kje bodo našli potrdilo da sem se naročil na spam...
 

Valhalla

Guru
17. dec 2007
4.076
797
113
Meni je tudi prineslo spam, brez kakšne prijave. Ravnokar. Sem se odjavil in prijavil spam.
2525716-kup.gif
 

Priponke

  • 2525716-kup.gif
    2525716-kup.gif
    27,2 KB · Ogledi: 372