Kuponlandia izkušnje?

Numy

Majstr
1. jan 2008
9.833
371
83
Kadarkoli kje na netu objaviš mail (sploh bolho imajo radi) je hitro tu njihov nenaročeni spam.
 

HEPAN

Majstr
5. sep 2007
2.888
155
63
Citat:
Uporabnik Jest pravi:
Citat:
Uporabnik Numy pravi:
Iz principa ne kupujem nič pri tej spamerski bandi. Ravno danes spet dobil en nenaročen spam od njih.

Če poslujete korektno, kako da potem nabirate emaile vsepovsod in pošiljate nenaročeno pošto, kar ni v skladu z zakonom?

Jaz tudi ne... Samo enkrat sem narocil neke Gillette nastavke... pa so bili cisto zanic... V bistvu je bilo britje s temi nastavki podobno britju z originalnim nastavkom, ki je bil ze 15x uporabljen... torej cisto topa rezila ...
rolleyes-1.gif
Res pa je, da so bili ti nastavki precej cenejsi, vendar pa nikjer ni bilo omenjeno, da ne bi bili originalni... tudi embalaza je bila popolna kopija originalne embalaze ... Se cudim, da niso na carini zaplenili... saj je posiljka prisla direktno iz vzhoda nekje...

Poleg tega mi ni svec njihovo spamanje... in kljub obljubi, da so moje naslove odstranili iz seznama dobim cez cas spet maile od njih (ali od njihovih povezanih podjetji ...)

saj tukaj pri scetkah pise da gre za kompatibilne nastavke in ne da gre za nastavke philips...
 

Notranjc

Marco Polo
6. sep 2007
11.976
11
38
Iz MON-a:

"Kuponlandia je največji nateg možen.. Poslujejo preko več različih podjetji. Nekaj jih ima tudi blokirane račune. Za vsem skupaj je pa Manuel Perviz, ki podjetja odpira in jih kasneje prepisujem očetu, ki živi v Bosni ter sorodnikom. Večinoma vse izdelke sami uvažajo iz Kitajske in jih prodajajo s kuponi. Ugl. živa bedarija!"
 

noker

Pacijent leta 2016
19. sep 2007
4.499
0
36
C/P: Na voljo je omejena količina kuponov, le 10 telefonov SAMSUNG Galaxy S7 EDGE!

Imaš pa res srečo, da si bil med prvimi 10
rolleyes-1.gif
 

VanZ

Guru
1. feb 2008
2.775
1.859
113
Lezbični MON je ena zgodba.

Naivnost, da nek izdelek z nekim pofukanim 'kuponom' dobiš za tretjino ceno, pa druga.

Bolna obsesija po najnovejših elektronskih napravah pa tretja.
 

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.192
3.821
113
Ne, 100, ker je tale stavek seveda samo z namenom pospeševanja prodaje.

"C/P: Na voljo je omejena količina kuponov, le 10 telefonov SAMSUNG Galaxy S7 EDGE!"

Draga šola. Upam da bo lekcija obstala.

Sicer pa ne vem kaj folk misli. Zadeva je toliko cene samo v primeru da:

1. se ne prodaja dobro (kar za ta telfon ne velja)
2. gre za stari model (kar ta ni)
3. gre za prodajno akcijo (so, a ne za tak procent, sploh ne za tako novo zadevo)
4. da gre za pomoto (lahko uspe, večinoma pa prekličejo naročilo)
5. da gre za nateg

Ti kuponkoti in podobni delujejo čisto dobro, a folk pričakuje preveč. Ponavadi se kakšna navita cena zniža na tako malo pod realno in potem je kar dobra varianta, ali pa gre za promocijo kakšnega novega izdelka oziroma nekaj s čimer te zvabijo v trgovino/destinacijo in tam še kaj zapraviš.

Dotilčni primer mi je sicer čuden oziroma dvomim da bi kar tako nategovali. Bolj verjetno pride kakšna kitajska replika ali kaj takega.
 
Nazadnje urejeno:

pleXwriter

Majstr
3. avg 2009
3.354
298
83
poklič tja, pa mal vpraš kaj dogaja s tem telefonom.

Za pomoč pri nakupu in naročilo pokličite
040 586 174
Za vas smo dosegljivi vsak
delovnik med 09:00 in 17:00 uro.

Drugače pa vprašaj na ZPS.
 

bero1

Fizikalc
2. sep 2007
2.879
96
48
mb+ -20km
Sem klical pred naročilom. Teta na liniji je rekla, da telefon ni faik, pa da bom moral čakat do 30 dni. Cena pa je taka, ker je promocijska. Točno tak je rekla
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.312
5.836
113
pri taščici
Tudi jaz narocil, bom probal tistih pet jurjev (en del) viska denarja obrniti. Drug teden bo nekaj sedmic po 600 evrov na bolhi.
evil.gif
 
Nazadnje urejeno:

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
predragi
tongue-1.gif


Je pa zanimivo ja... Zakaj se za 300€ it preko "kuponovo", če bi jih komot dal na bolho za 400?

me res zanima razplet zgodbe...
 

bero1

Fizikalc
2. sep 2007
2.879
96
48
mb+ -20km
Citat:
Uporabnik Hanzi pravi:
Tudi jaz narocil, bom probal tistih pet jurjev (en del) viska denarja obrniti. Drug teden bo nekaj sedmic po 600 evrov na bolhi.
evil.gif

Odlično
evil.gif


Da ne bom samo jaz bedak iz Alterja izpadel, bova pač dva.


Imam občutek, da je to en velik nateg
cry12bpy.gif

ali pa bojo neke dobre ponaredke poslali.
rolleyes-1.gif