Streljanje na Viču: Napadli naj bi direktorja....

Tenforest

Majstr
3. sep 2007
5.654
498
83
41
povsod malo
... je Jamnik ravno včeraj potrdil 11 milijonov evrov težak projekt, največji v njihovi dosedanji zgodovini. V prihodnjih treh letih naj bi razvili način, kako iz odpadnega produkta terrmoelektrarn, ogljikovega dioksida, proizvajati metanol - poceni energent, ki bi lahko bil marsikomu trn v peti.

Torej so ga hoteli ubiti zradi tega. Co2 mafija
 

Floki

Guru
6. sep 2007
9.880
3.005
113
2x ustrelit nekoga v glavo z dušilcem ni nič drugega kot načrtni umor, sploh ne vem kaj govorijo nekaj o poskusu uboja se nebi čudil da bi na koncu spesnili kakšno povzročitev hudih telesnih poškodb.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.518
266
113
ja itak... začelo se je s pregovarjanjem, pol je pištolo pokazal, da je malo podkrepil, ta se je pa ponesreči 2x sprožila...

Kaj moreš pri nas sploh narest, da te obsodijo za načrtni umor?
 

gloglo

Fizikalc
20. maj 2014
1.399
0
36
Kako veš da je bila pištola z dušilcem?

Če je to res, gre tole res za hit target?
 

Floki

Guru
6. sep 2007
9.880
3.005
113
Tako pišejo mediji da se govori, da noben 10 metrov stran ne sliši strelov potem nekaj že mora biti na tem.
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.203
4.672
113
Citat:
Uporabnik ClAy pravi:
Mogoče se je pa direktor zasral komu. Delavce opeharil on se pa denarno okoristil. Predstavljite si, da bi v Sloveniji bili takšnega streljanja več, bi se tudi razni Zidarji, Kordeži, Tovšaki, Turki in še marsikdo bolj bali in si nebi upali delati tako kot so in še lahko. Da si nek hud tajkun ali pa spraviš na rob preživetja 10.000 ljudi, je pri nas verjetnost, da te bo kdo pihnil manjša, kot zadetek sedmice na lotu. Prej bi še tebe ovčke Slovenačke plesale.
Sam nisem zagovornik nasilja. Ampak mi pa prekipi, ko vidim kaj se dogaja in bi marsikomu res privoščil šus v glavo. Če jih sodstvo ni sposobno kaznovati, jih pa naj ulica. Maš vsaj zadoščenje, ko je nekdo miljone pokradel in zdaj ko ima šus v glavi mu ta denar nič nebo pomagal.
Zanimivo, kako ljudje hitro najdejo nekaj negativnega na nekom, ki ga sploh ne poznajo. In mu nalepijo neko slabost.
Mediji, ki niso ukinili komentiranja tega dogodka, so polni takih ugibanj, čeprav se sem in tja bere tudi komentar ljudi, ki so človeka res poznali, da je bil dober.
Stvar je videti preveč načrtovana, da bi to naredil nekdo, ki je samo razjarjen zaradi neke krivice... V jezi ljudje običajno nismo sposobni tako dobrega načrtovanja. Sploh pa ne nekdo, ki bi mu bil ta napad prvi umor.
 

dinos77

Pripravnik
2. nov 2010
589
1
18
Slovenija
Citat:
Uporabnik Tenforest pravi:
... je Jamnik ravno včeraj potrdil 11 milijonov evrov težak projekt, največji v njihovi dosedanji zgodovini. V prihodnjih treh letih naj bi razvili način, kako iz odpadnega produkta terrmoelektrarn, ogljikovega dioksida, proizvajati metanol - poceni energent, ki bi lahko bil marsikomu trn v peti.

Torej so ga hoteli ubiti zradi tega. Co2 mafija

Mafija, prepletena z slovenskim gospodarstvom. Klasika
 

ClAy

Fizikalc
3. sep 2007
1.683
14
38
Pa to sem jaz neki probaval. pa sem se 5x hoto v glavo ustrelit, pa sem za vsako zgrešil, zato se je pa moja na ves glas kričala, da bo pol mogla sama stene pleskat :D :D :D
 
Nazadnje uredil moderator:

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Citat:
Uporabnik Floki pravi:
Tako pišejo mediji da se govori, da noben 10 metrov stran ne sliši strelov potem nekaj že mora biti na tem.

No, jaz še nisem slišal, da obstaja dušilec, ki bi tako utišal, da se 10 metrov daleč na sliši nič na odprtem prostoru...
 

Floki

Guru
6. sep 2007
9.880
3.005
113
Citat:
Uporabnik stieber pravi:
Citat:
Uporabnik Floki pravi:
Tako pišejo mediji da se govori, da noben 10 metrov stran ne sliši strelov potem nekaj že mora biti na tem.

No, jaz še nisem slišal, da obstaja dušilec, ki bi tako utišal, da se 10 metrov daleč na sliši nič na odprtem prostoru...

Na odprtem ne v gostilni pa.
 

Garfildd

Guru
24. jul 2007
5.776
4.289
113
A Alter še ne ve kaj je bil razlok in kdo je streljal?

čudno čudno...
rolleyes-1.gif
 

Simon_Vi

KIYUNDAI fan
8. maj 2007
8.128
2
38
Ksz
To je bil načrtni boj, mafija.
Direktor je bil svetovno znani kemik, tehnolog, svetoval in pomagal ekipi, ki je premagala teslo na reliju, pomagal Roku in Tini pri razvoju človeških celic v katere se je dalo implementirati mikroprocesor, čip...
Preveč je vedel in znal.