Streljanje na Viču: Napadli naj bi direktorja....

Torus

Fizikalc
17. mar 2008
579
34
28
Ko sem pred leti ležal na traumi v LJ, je zdraven mene v sobi bil še en, ki se je streljal v glavo. Seveda se mu je poskus ponesrečil. Dežurni doktor ga je lepo podučil, da se ne sme streljati v glavo (čelo), ker je to ena najtrših kosti in da mora drugič dat pištolo v usta.

Lih tko BTW

LP
Torus
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.546
2.407
113
Uni so še boljši, ki si dajo na senco....

in potem gre krogla skozi obe oči.... in preživijo slepi.

Bom poiskal še tako sliko...
evil.gif
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
38
Citat:
Uporabnik jtfc pravi:
Uni so še boljši, ki si dajo na senco....

in potem gre krogla skozi obe oči.... in preživijo slepi.

Bom poiskal še tako sliko...
evil.gif

Kolegičin oče je to naredil, pa vidi. Edino pije in kadi ne več od takrat, drugače pa normalno funkcionira æe 30+ let.

Menda je bolje pod brado in polna usta vode.
 

ggg

Fizikalc
8. avg 2007
5.698
4
36
Eni pozabijo, da je prednji del lobanje ena velika luknja, ok vec manjsih (sinusi). Potem so pa preseneceni.
tongue-1.gif
 

yahel

Fizikalc
23. jan 2013
3.537
61
48
ksz

po 24 urah so forenziki še vedno tam in raziskujejo kraj zločina, ki je tudi zaprt. Me zanima, če bi tej isti forenziki še vedno raziskovali primer, če bi bil na tistem mestu ustreljen jaz ali pa kateri drug "mali" človek?

Verjetno se ne bi kaj dosti ukvarjali z mojim primerom...
 

ClAy

Fizikalc
3. sep 2007
1.683
14
38
Mogoče se je pa direktor zasral komu. Delavce opeharil on se pa denarno okoristil. Predstavljite si, da bi v Sloveniji bili takšnega streljanja več, bi se tudi razni Zidarji, Kordeži, Tovšaki, Turki in še marsikdo bolj bali in si nebi upali delati tako kot so in še lahko. Da si nek hud tajkun ali pa spraviš na rob preživetja 10.000 ljudi, je pri nas verjetnost, da te bo kdo pihnil manjša, kot zadetek sedmice na lotu. Prej bi še tebe ovčke Slovenačke plesale.
Sam nisem zagovornik nasilja. Ampak mi pa prekipi, ko vidim kaj se dogaja in bi marsikomu res privoščil šus v glavo. Če jih sodstvo ni sposobno kaznovati, jih pa naj ulica. Maš vsaj zadoščenje, ko je nekdo miljone pokradel in zdaj ko ima šus v glavi mu ta denar nič nebo pomagal.
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
38
Citat:
Uporabnik Abraham pravi:
Citat:
Uporabnik patriot pravi:


Menda je bolje pod brado in polna usta vode.

Si ti nor? Kdo bo pa gledal tist makaronflajš po stropu in vsenaokoli?
crazy1.gif

Pucat je bolj problem. Že 7,62 naredi lepo fresko, kaj šele šrotarca.

En davni sodelavec si je dal granato pod pazduho. K sreči je to naredil v gozdu.



Matr se z leti nabirajo primeri
uf-1.gif
 

ClAy

Fizikalc
3. sep 2007
1.683
14
38
Pa sej, bodo drugi pucali. Kaj se sploh sekirate
evil.gif


Mater me mika, da bi probal, da vidim kak je filing
tongue-1.gif
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.569
277
113
ja v drugi temi se omenja mascevanje.

zdej pa vidmo kdo ma vec potrplenja. visoko izobrazeni kemiki al nekvalificirani delavci. tukaj je blo nekaj izrednih odpovedi, v gradbenistvu pa jih je blo par tisoc, pa se se vedno vsi smejejo...
 

mr_

Guru
20. sep 2007
8.931
2.414
113
Cisto na slepo, ce je povezano s sluzbo, je mogoce kaj v zvezi s priznavanjem zaslug, kaksnimi bodocimi patenti in pravicami, pol pa da te se grdo odpikajo, zna bolet.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.312
5.836
113
pri taščici
Ob našem sodstvu se res čudim da ni več tega. Sploh v gradbeništvu recimo, katerega malo bolje poznam, pa še precej vez ima na balkanu.
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.546
2.407
113
To kar malo dvomim, da je prikrajšana slovenska ovca pograbila pištolo in še 2x glavo zadela.

Kot marsikdo upa...