Streljanje na Viču: Napadli naj bi direktorja....

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Citat:
Uporabnik bizi pravi:
Citat:
Uporabnik mosseero pravi:
Citat:
Uporabnik fishstick pravi:
A ni mal cudno, da iskusen strelec ne ve, da se sledi smodnika sperejo z nafto + da se tulcev nikakor ne pusca .

Bi bilo, če bi bil to izkušen najeti morilec, tako je pa športni strelec, ki ga forenzika ni pretirano zanimala.
bonk.gif

Tulce je v temi težko najti. Pameten morilec uporablja revolver in pušča GSM doma. Sicer pa tipa osebno poznam, nekaj časa sva bila sodelavca. Vedno je imel tak mračen, fanatičen pogled. Tipični SDS-ovec.
tongue-1.gif

Pri revolverju dušilec (edina izjema, ki jo poznam, je ruski nagant) nima kaj dosti učinka zaradi konstrukcije tega orožja. To, da sta 'kolega' me pa ne preseneča.
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.546
2.407
113
Citat:
Uporabnik tdi pravi:
Kakorkoli, temu morilcu je moglo bit dosti preko glave, da je to storil. Bil je v totalni nemoči, zato se je odločil za ta korak, pa lahko moraliziramo, kolikor hočemo. Kar tako, za lepši večer, že ni vzel orožje in moril.
Danes je Sveti večer, zazrimo se vase in se vprašajmo, kaj smo pa Mi včasih želeli svojemu šefu?? Na žalost človeško življenje izgublja na vrednosti samo zaradi hitenja in pohlepa. Pa tako kratko je in edino.

Roko na srce, če bi se bila vojna začela. Bi se podušli med sabo, kot so se v bosni.

Rahlo prednost, bi pa res imeli tisti s pištoli v primerjavi s tistimi s cegli :D
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Citat:
Uporabnik stieber pravi:
Citat:
Uporabnik bizi pravi:
Citat:
Uporabnik mosseero pravi:
Citat:
Uporabnik fishstick pravi:
A ni mal cudno, da iskusen strelec ne ve, da se sledi smodnika sperejo z nafto + da se tulcev nikakor ne pusca .

Bi bilo, če bi bil to izkušen najeti morilec, tako je pa športni strelec, ki ga forenzika ni pretirano zanimala.
bonk.gif

Tulce je v temi težko najti. Pameten morilec uporablja revolver in pušča GSM doma. Sicer pa tipa osebno poznam, nekaj časa sva bila sodelavca. Vedno je imel tak mračen, fanatičen pogled. Tipični SDS-ovec.
tongue-1.gif

Pri revolverju dušilec (edina izjema, ki jo poznam, je ruski nagant) nima kaj dosti učinka zaradi konstrukcije tega orožja. To, da sta 'kolega' me pa ne preseneča.

No končno, sem že pogrešal tvoje modrosti.
priden.gif
 

wilburxxx

Guru
29. sep 2010
5.160
1.184
113
Men je pa zanimivo da je strelec kandidiral za župana pob BZ SDS.
Ker podobno kot je on storil mi deluje tudi SDS
 

tony

Guru
23. jul 2007
9.390
1.355
113
Citat:
Uporabnik tdi pravi:
Kakorkoli, temu morilcu je moglo bit dosti preko glave, da je to storil. Bil je v totalni nemoči, zato se je odločil za ta korak, pa lahko moraliziramo, kolikor hočemo. Kar tako, za lepši večer, že ni vzel orožje in moril.

Morda si tole nekoliko nerodno ubesedil, ampak vseeno: v svoji zmešani glavi se je počutil totalno nemočnega
tongue-1.gif
.

Veliko lažje je spreminjati svet okoli sebe, samega sebe (še posebej če si že odrasel in si čisto vsako stvar v življenju "rešil" s konfliktom) pa hudičevo težko.
aplauz.gif


Žrtvi naj bo lahna zemljica. Zaslužil bi si državno odlikovanje. Če bi mu bilo vseeno za to državo, bi lahko ostal v Švabiji / Los Alamosu in se mu ne bi treba bilo je6ati s takšnimi idioti...
rolleyes-1.gif
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.896
5.456
113
Citat:
Uporabnik wilburxxx pravi:
Men je pa zanimivo da je strelec kandidiral za župana pob BZ SDS.
Ker podobno kot je on storil mi deluje tudi SDS

Se 1x ponavljam...do sedaj smo imeli na ulicah samo leve huliigane..
 

wilburxxx

Guru
29. sep 2010
5.160
1.184
113
Citat:
Uporabnik Kamele0N pravi:
Citat:
Uporabnik wilburxxx pravi:
Men je pa zanimivo da je strelec kandidiral za župana pob BZ SDS.
Ker podobno kot je on storil mi deluje tudi SDS

Se 1x ponavljam...do sedaj smo imeli na ulicah samo leve huliigane..

Nisem prepričan da so levi granitne kocke metali. Po svoje sem pa vesel da so levi, če so res, ker ko so bili desni na ulici smo nacizem in fašizem dobili.
 

Nenasiten

Fizikalc
16. sep 2011
845
70
28
Upam da ti je jasno, da je tisto na Reporterju delo STA (Slovenska tiskovna agencija).
če si že hotu kaj politično predalčkat..
grin1.gif
 

wilburxxx

Guru
29. sep 2010
5.160
1.184
113
Mislim, da je dogajanje od 1929 do 1945 dost velik dokaz in opomin. Nekateri pač očitno še vedno po 70 letih tega očitno še vedno ne morejo prebolet in pozabit, eni pa to neumnost človeštva lepo izrabljajo.
 

wilburxxx

Guru
29. sep 2010
5.160
1.184
113
Citat:
Uporabnik mosseero pravi:
Sorry, ideološke teme niso rezervirane samo za desnico.
bonk.gif

Dajmo prvo razčlent kaj je levica kaj desnica.
Ker to kar se počne, delitev na bele, črne, rdeče je brez veze, to je samo pri nas. Politika leva in desna pa itak dela vsa kot desna. To slovencem še dolg ne bo jasno zgleda.
 

membrain

Majstr
4. jun 2014
2.863
283
83
Citat:
Uporabnik jurek1973 pravi:
Ampak kaj tako poudarjajo "nima alibija"?
Jaz tudi nimam alibija za tisti čas. Sem doma sam gledal TV. Žena pa je otroke na plesne urice odpeljala.

In za večino kaznivih dejanj, ki se zgodijo ponoči, večina slovencev nima alibija.
A smo zato krivi?

Upam, da to "nima aibija" ni edini obremenilni elemnt v tožbi.

In kako vedo, da nima alibija, če pravijo da se ni zagovarjal?
Pa še nekaj, če pravijo da je dejanje skrbno pripravil, kako je potem čisto po amatersko vzel še telefon s sabo?
In če je bil izvrsten strelec, član strelskega društva, je potem kaj nenavadnega, če ima človek sledi smodnika na rokah in obleki?
In koliko vrst smodnika obstaja, da je tisti z obkeke enak tistemu s tulca? pomoje so miljoni metkov polnjeni s povsem enakim smodnikom iz iste kante, če je bil delan v isti fabriki.
In kakšne dokaze še imajo?

Ne govorim za ta primer, ampak nebi bilo prvič, da so na nekoga tako pritiskali, da je priznal, četudi dejanja ni storil.
 

Mare2

Guru
18. avg 2007
4.996
-1.289
113
membrain berem tvoje sporočilo in ugotovim, da je veliko neznank še.

Ali je šlo za popolni umor?

grims-1.gif
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Citat:
Uporabnik membrain pravi:
In kako vedo, da nima alibija, če pravijo da se ni zagovarjal?
Pa še nekaj, če pravijo da je dejanje skrbno pripravil, kako je potem čisto po amatersko vzel še telefon s sabo?
In če je bil izvrsten strelec, član strelskega društva, je potem kaj nenavadnega, če ima človek sledi smodnika na rokah in obleki?
In koliko vrst smodnika obstaja, da je tisti z obkeke enak tistemu s tulca? pomoje so miljoni metkov polnjeni s povsem enakim smodnikom iz iste kante, če je bil delan v isti fabriki.
In kakšne dokaze še imajo?

Ne govorim za ta primer, ampak nebi bilo prvič, da so na nekoga tako pritiskali, da je priznal, četudi dejanja ni storil.

Pajade, policaji so kar enga določili in to prav takega, ki se zaradi trme noče zagovarjati in s tem tvega 30 let čuze.
stupid-1.gif
 

membrain

Majstr
4. jun 2014
2.863
283
83
Citat:
Uporabnik bizi pravi:
Citat:
Uporabnik membrain pravi:
In kako vedo, da nima alibija, če pravijo da se ni zagovarjal?
Pa še nekaj, če pravijo da je dejanje skrbno pripravil, kako je potem čisto po amatersko vzel še telefon s sabo?
In če je bil izvrsten strelec, član strelskega društva, je potem kaj nenavadnega, če ima človek sledi smodnika na rokah in obleki?
In koliko vrst smodnika obstaja, da je tisti z obkeke enak tistemu s tulca? pomoje so miljoni metkov polnjeni s povsem enakim smodnikom iz iste kante, če je bil delan v isti fabriki.
In kakšne dokaze še imajo?

Ne govorim za ta primer, ampak nebi bilo prvič, da so na nekoga tako pritiskali, da je priznal, četudi dejanja ni storil.

Pajade, policaji so kar enga določili in to prav takega, ki se zaradi trme noče zagovarjati in s tem tvega 30 let čuze.
stupid-1.gif
No ja, pred leti so določili nekega bosanca, da je v Kopru brutalno pretepel in posilil dekle, ta pa je dejanje ne samo priznal, ampak tudi zelo natančno opisal, kaj se je takrat dogajalo. Koliko čuze je pa ta tvegal?
In kaj misliš, le od kod mu, da se je njegov natančni opis dejanja lepo skladal z opisom žrtve, ki ga je celo prepoznala kot storilca?

Kasneje so ga spustili, našli so pa tudi pravega storilca.
 

Mare2

Guru
18. avg 2007
4.996
-1.289
113
membrain a so se potem storilcu, ki v bistvu ni bil storilec, vsaj opravičili?
smile-1.gif
 

Ganesh

Fizikalc
14. avg 2009
2.921
0
36
Allarround
rescue.facelock.net
Citat:
Uporabnik wilburxxx pravi:
Citat:
Uporabnik Kamele0N pravi:
Citat:
Uporabnik wilburxxx pravi:
Men je pa zanimivo da je strelec kandidiral za župana pob BZ SDS.
Ker podobno kot je on storil mi deluje tudi SDS

Se 1x ponavljam...do sedaj smo imeli na ulicah samo leve huliigane..

Nisem prepričan da so levi granitne kocke metali. Po svoje sem pa vesel da so levi, če so res, ker ko so bili desni na ulici smo nacizem in fašizem dobili.

Ne, sploh niso. Še sami ne skrivajo, osebki kot si ti se pa zmišljujejo in jih zagovarjajo.
Bi znal mogoče še drugi del svoje izjave obrazložiti?