Radijske postaje v Sloveniji

BuDi

Guru
6. sep 2007
6.941
3.234
113
Vidim da je Radio Aktual - Drugi najbolj poslušan komercialni radio na področju celotne Slovenije!
 

DOMEK

Fizikalc
11. dec 2013
628
53
28
Vse to drži, da so vsi najbolj poslušani....se eno uro peljem v avtu in poslušam 30 različnih radijskih postaj...moram kar naprej prestavljat postaje, ker je na vsaki frekvenci ali slaba mglasba ali debilni napovedovalci...
 

bula

Fizikalc
3. sep 2007
453
26
28
Sedaj naj pa še nekdo poišče, koliko teh najbolje poslušanih postaj je v direktnem ali posrednem lastništvu iste osebe.
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
V glavnem, večina teh postaj je v buli
wink-1.gif
, tako ali drugače.
 

tdi

Fizikalc
7. dec 2011
1.693
11
38
Nesramneži, nobeden ni omenil Radio Kum Trbovlje, verjetno zato, ker bi ga brez slabe vesti preimenovali v Radio Dalmatino
grims-1.gif
.
 

Super

Pripravnik
4. apr 2012
746
16
18
Ravno poslušam "Moj Radio" in je bila reklama: 24 ur z vami, tudi ponoči. Moj Radio.
aplauz.gif
 

Super

Pripravnik
4. apr 2012
746
16
18
Res je, Radio Ognjišče je najbolj poslušan radio z versko vsebino.
 

matej_

Guru
25. okt 2007
2.027
568
113
Citat:
Uporabnik Super pravi:
Ravno poslušam "Moj Radio" in je bila reklama: 24 ur z vami, tudi ponoči. Moj Radio.
aplauz.gif

moj radio iz velenja je bil včasih fajn, vrteli so fajno muzko, vse samo južnih komadov ne, meli so normalne moderatorje. sedaj je pa nastala ena velika žalost iz tega.

glede na to da se dnevno vozim v mb v službo vsaj zjutraj poslušam radio city, od 9ih naprej pa ga nikakor ne morem.
če me zanese pot proti lj, je na vrsti val202, potem pa mimo domžal naprej rockradio.

drugače pa večinoma val 202 poslušam. ko se recimo vozim ponoči iz šihta vsaj po polnoči ma val202 meni všečno muziko, res pa je da vrtijo predvsem slovenke.
 

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.192
3.821
113
Citat:
Uporabnik BuDi pravi:
Vidim da je Radio Aktual - Drugi najbolj poslušan komercialni radio na področju celotne Slovenije!

To je odkar vrtijo pretežno jugo muzko. Prej se je pa lahko racman na zobe metal pa ne vem kakšne voditelje, pa orenk muzko pa vse, pa so bili komaj med top 10.

Jaz sicer največ poslušam Radio Slovenia International. Muzka je kul, redno so solidno izvedena prometna poročila, pa še malo nemščino obnovim pri poročilih.
 

Desty

Pripravnik
2. jul 2009
613
0
16
desty.biz
Citat:
Uporabnik tdi pravi:
Nesramneži, nobeden ni omenil Radio Kum Trbovlje, verjetno zato, ker bi ga brez slabe vesti preimenovali v Radio Dalmatino
grims-1.gif
.

Radio Kum Trbovlje je imel vse do 3. novembra 2014 čisto soliden izbor glasbe. Slovenska, tuja, 60-90's in tako dalje. No, s 3. novembrom pa za ta radio ves program 'furajo' iz studia Radia Aktual, ki je enak - vrti samo jugoviče. Torej, od Radia Kum Trbovlje je ostalo le še ime.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.301
5.332
113
rock radio ali kaj je. Tega imam jaz zdaj. po mojem okusu muzika. Pa nič blazno pametnih špikerjev, ki mislijo, da ker so pa ravno v etru morajo pa povedati, kaj si mislijo o "aktualnih perečih temah".

Prej val 202.
 

PrePro

Pripravnik
1. nov 2007
414
0
16
V avtu Val 202 ali RSI, če sem sam. Ampak to je bolj poredko. Če je zraven žena, šalta na City (ste zjutraj že kdaj slišali poročila v katerih se Bor vsaj enkrat ne bi zmotil ali prebral kakšen stavek tako, da ga živi bog ne razume?), doma pa na Aktual (aka Jasmin Stavros Radio).
Ko pa se doma potegnem v svojo luknjo, internetni Laid Back Radio.
 

Desty

Pripravnik
2. jul 2009
613
0
16
desty.biz
Saj pravim, od Radia Kum je ostalo le še ime in frekvenca. Vse drugo sedaj kontrolira Radio Dalmacija oz. Aktual.
 

blazhh

Pripravnik
15. jan 2012
80
0
6
Nažalost se mi nobena slovenska postaja ne dopade, poslušam samo Antenne Steiermark.
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Citat:
Uporabnik blazhh pravi:
Nažalost se mi nobena slovenska postaja ne dopade, poslušam samo Antenne Steiermark.

Enako, Antenne Steiermark (preden so obstajali Ö3 od malih nog naprej), če sem bliže meji ali v A, pa Krone Hit (velikokrat tudi doma preko interneta)