"Kraja" avtobusa in youtube video

kravakonj

Fizikalc
30. okt 2012
5.215
0
36
Meni dol visi za tega človeka, vseeno mi je, kaj počne.

Velja pa opozorilo, da si lahko človek, ki po netu piše neke govorice, hitro prisluži tožbo. Glede na to, da so ga identificirali z imenom in priimkom in nato napisali, da naj bi bil celo morilec.
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.533
2.388
113
Apollo o 5 prijateljih

Citat:
Uporabnik Apollo8 pravi:
Te knjige se spomnim na vsaki hisni preiskavi ko pod omaro pogledam ce je kaka luknja spodaj (un je mel skrit prostor pa omaro cez)...

1505096_533336233429152_816554193_n.jpg
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.595
14.278
113
Citat:
Uporabnik kravakonj pravi:
Meni dol visi za tega človeka, vseeno mi je, kaj počne.

Velja pa opozorilo, da si lahko človek, ki po netu piše neke govorice, hitro prisluži tožbo. Glede na to, da so ga identificirali z imenom in priimkom in nato napisali, da naj bi bil celo morilec.

Z imenom in priimkom se je indetificiral sam. Pa še EMŠO pa naslov je dopisal. Tega, da naj bi bil morilec pa tudi ni nihče napisal, ampak je to zgolj produkt tvojega nedojemanja napisanega oz. prebranega. Dajva še enkrat, tokrat zadnjič - človek naj bi bil v skupini ljudi, ki je zažgala tujo lastnino in zraven je zgorel tudi brezdomec, torej gre za nenaklepni uboj iz malomarnosti, ker pa je zadeva še v procesu je torej uradno še nedolžen, saj to pač si, dokler ti ni dokazana krivda. Kdo torej kje pravi, da je on morilec?
 

kravakonj

Fizikalc
30. okt 2012
5.215
0
36
Kul, samo povem ti, da če to ne drži, si v riti. Zato je bolj fino, da se zadržiš pisanja takšnih komentarjev. Nenazadnje si človeka z imenom in priimokm obtožil, da je sodeloval pri kurjenju brezdomca - če bi to napisal o meni, te stožim do gat.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.595
14.278
113
Tvoja tožba bi padla na prvi obravnavi, ker bi sodnik dojel, da ti nisi dojel dogajanja temveč si ga povsem po svoje razlagaš in si trdno prepričan v svoj prav.

Kar se pa £ub£anskega junaka tiče se bo pa že razvedelo kako in kaj.
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Citat:
Uporabnik Matey pravi:
Citat:
Uporabnik kravakonj pravi:
Meni dol visi za tega človeka, vseeno mi je, kaj počne.

Velja pa opozorilo, da si lahko človek, ki po netu piše neke govorice, hitro prisluži tožbo. Glede na to, da so ga identificirali z imenom in priimkom in nato napisali, da naj bi bil celo morilec.

Z imenom in priimkom se je indetificiral sam. Pa še EMŠO pa naslov je dopisal. Tega, da naj bi bil morilec pa tudi ni nihče napisal, ampak je to zgolj produkt tvojega nedojemanja napisanega oz. prebranega. Dajva še enkrat, tokrat zadnjič - človek naj bi bil v skupini ljudi, ki je zažgala tujo lastnino in zraven je zgorel tudi brezdomec, torej gre za nenaklepni uboj iz malomarnosti, ker pa je zadeva še v procesu je torej uradno še nedolžen, saj to pač si, dokler ti ni dokazana krivda. Kdo torej kje pravi, da je on morilec?

kaj se ukvarjaš s tem konjušarjem, a res nimaš kaj bolj pametnega za delat? Teoretizira od ponedeljka do nedelje brez premora, v praksi pa verjetno ne zna niti papirjev zlagat.
 

kravakonj

Fizikalc
30. okt 2012
5.215
0
36
Kaj je zobarček, si se že potolažil?

@matey
na to ne bi računal: imaš na forumu folk, ki je imel na domu policijo za precej manjše stvari (vanz)
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.595
14.278
113
Citat:
Uporabnik KillaKHAN pravi:
Citat:
Uporabnik Matey pravi:
Citat:
Uporabnik kravakonj pravi:
Meni dol visi za tega človeka, vseeno mi je, kaj počne.

Velja pa opozorilo, da si lahko človek, ki po netu piše neke govorice, hitro prisluži tožbo. Glede na to, da so ga identificirali z imenom in priimkom in nato napisali, da naj bi bil celo morilec.

Z imenom in priimkom se je indetificiral sam. Pa še EMŠO pa naslov je dopisal. Tega, da naj bi bil morilec pa tudi ni nihče napisal, ampak je to zgolj produkt tvojega nedojemanja napisanega oz. prebranega. Dajva še enkrat, tokrat zadnjič - človek naj bi bil v skupini ljudi, ki je zažgala tujo lastnino in zraven je zgorel tudi brezdomec, torej gre za nenaklepni uboj iz malomarnosti, ker pa je zadeva še v procesu je torej uradno še nedolžen, saj to pač si, dokler ti ni dokazana krivda. Kdo torej kje pravi, da je on morilec?

kaj se ukvarjaš s tem konjušarjem, a res nimaš kaj bolj pametnega za delat? Teoretizira od ponedeljka do nedelje brez premora, v praksi pa verjetno ne zna niti papirjev zlagat.

Problem je v tem, da tip tok nažiga vsepovprek, da lahko naključni mimoidoči bralec alterja dobi vtis, da kravakonj celo ve kaj piše in da ima prav. Zato je takšnim osebkom potrebno postaviti neko kontrautež, cenzura nezaželjenega uporabnika ni pravilen odgovor. Mi pa res zmanjkuje volje, časa mi je pa že tako da sem bolj kot ne opravil. Tokrat
grin1.gif
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.595
14.278
113
Citat:
Uporabnik kravakonj pravi:
@matey
na to ne bi računal: imaš na forumu folk, ki je imel na domu policijo za precej manjše stvari (vanz)

Me ne gane. Še enkrat pa res ne bom vsega razlagal, lahko vsak po želji še 1x ali n-krat prebere moje predhodne prispevke.
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
32.976
5.702
113
blizu močvirne prestolnice
Citat:
Uporabnik kravakonj pravi:
Kaj je zobarček, si se že potolažil?

@matey
na to ne bi računal: imaš na forumu folk, ki je imel na domu policijo za precej manjše stvari (vanz)

A groziš? Saj boš videl, slej ko prej taki multikulti prvi fašejo s strani unih!
 
Nazadnje urejeno:

rajko0028

Fizikalc
22. avg 2008
1.327
1
36
15 km SV od LJ
ON
Fanta je potrebno poslat na "društveno koristno delo" ampak ne pometat v kak dom za starostnike - ker bi znal še kakemu revežu pomagat na oni svet, da bi se lahko posnel.
OFF
Icažrebe - po tvojih postih in dojemanju postov drugih ti drugače ne morem reči - svetujem ti, da vsak post na katerega odgovarjaš prebereš (po potrebi več desetx), ker očitno ne dojameš kaj ti je človek poskušal povedati, če ti človek napiše samo 4x.
 

kravakonj

Fizikalc
30. okt 2012
5.215
0
36
ON
Društveno koristno delo ne obstaja.

OFF
Če nekoga z imenom in priimkom obtožiš, da je morilec (se opravičujem: da je sodeloval pri polivanju bencina na lopo, v kateri je bil brezdomec, ki je umrl), potem bodi pripravljen na možne posledice.
 

frisk

Pripravnik
25. sep 2007
735
18
18
Domžale
Citat:
Uporabnik kravakonj pravi:
ON
Društveno koristno delo ne obstaja.

OFF
Če nekoga z imenom in priimkom obtožiš, da je morilec (se opravičujem: da je sodeloval pri polivanju bencina na lopo, v kateri je bil brezdomec, ki je umrl), potem bodi pripravljen na možne posledice.

Prav imaš... enako kot mora biti človek pripravljen na posledice, če hoče tebi kaj razložiti
smirk-1.gif
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Citat:
Uporabnik rajko0028 pravi:
ON
Fanta je potrebno poslat na "društveno koristno delo" ampak ne pometat v kak dom za starostnike - ker bi znal še kakemu revežu pomagat na oni svet, da bi se lahko posnel.
OFF
Icažrebe - po tvojih postih in dojemanju postov drugih ti drugače ne morem reči - svetujem ti, da vsak post na katerega odgovarjaš prebereš (po potrebi več desetx), ker očitno ne dojameš kaj ti je človek poskušal povedati, če ti človek napiše samo 4x.

On iz tega sklepa, da je z vsemi ostalimi nekaj narobe.
aplauz.gif
 

kravakonj

Fizikalc
30. okt 2012
5.215
0
36
Citat:
Uporabnik frisk pravi:
Prav imaš... enako kot mora biti človek pripravljen na posledice, če hoče tebi kaj razložiti
smirk-1.gif
Razložiti kaj? VanZ je na dom dobil policijo, ker je napisal en stavek o dunajskem slikarju in Judih. Tukaj nekateri pišejo, da je človek (z imenom in priimkom) 'domnevno' umoril brezdomca.
 

kravakonj

Fizikalc
30. okt 2012
5.215
0
36
Če ga ni bilo zraven, je razlika povsem nepomembna. Bi bilo tebi všeč, da bi te nek anonimni cepec javno identificiral in lažno označil, da si sodeloval pri uboju brezdomca?
 

frisk

Pripravnik
25. sep 2007
735
18
18
Domžale
Če se vrnemo na temo:

Piše, da mu že pri drugi hišni preiskavi niso nič našl (petard al kaj vse že prodaja), ker robe nima doma. A rabi policija sodni nalog, da mu nastavi past, torej da se policaj predstavi kot kupec in ga ujame pri dejanski prodaji? Ne vem no, men se zdi, da bi ga z lahkoto lahko ujel, če bi se minimalno potrudl.