"Kraja" avtobusa in youtube video

Maci

Fizikalc
18. jan 2010
2.989
0
36
... za vsako pi**arijo bi ga dala delat, fizično in v težke pogoje
cry12bpy.gif
 

Zmago1

Pripravnik
30. nov 2010
881
4
18

Fant ima potencial, če ga bo izkoristil ali zapravil pa je na njemu.
Tudi fanjte iz USA tisti z vožički so začeli tako ali pa tisti car ki je na neko vaško nogometno tekmo kjer so ponavadi 3 gledalci + par pijančkov pripelu 5 polnih avtobusov zaresnih navijačev,....nobenmu ni bilo nič jasno ko so zasedli tribune in naredili vzdušje kot na maracani,....pa to na vasi haha
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.621
14.316
113
Jp jp, uboj iz malomarnosti zaradi požiga tuje lastnine in štihanje folka je nekaj popolnoma istega oz. zelo podobnega ja, fant res ima potencial...... za v zapor.

Matr kakšne streljate no.....
stupid-1.gif
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.621
14.316
113
Ti kot vseved bi pa že lahko vedel / pog00glal
grims-1.gif


Drugače pa toliko folka bere Alter, da bo že nekdo preveril ali je vse to res ali ne (pa magari kakšen novinar) ampak jaz menim, da bo to kar držalo. Bi drugače preveril že sam, pa pač ne vem kako. Žal ne vemo vsi vsega.
 

kravakonj

Fizikalc
30. okt 2012
5.215
0
36
Aha, ti meniš, da bo to kar držalo. Good enough for me.

Noup, google ne najde ničesar (razen alterja).
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.621
14.316
113
Glede na moje vire bo kar držalo ja. Linka, s katerim bi to dokazal, žal nimam.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Citat:
Uporabnik 8888 pravi:
Citat:
Uporabnik Utisevalec pravi:
Citat:
Uporabnik AndrejD pravi:
ksz

Kaj pa se je sploh pričakovalo da bo nastalo če so v državi vsi vodilni totalno skorumpirani. In znajo še samo krasti, lagati, izogibati odgovornosti ?
Mladi se pač učijo na starejših. To je samo posledica dogajanja v naši državi in nič drugega.
Kaj boš otroka učil naj bo pošten in naj pomaga drugim... ČE PA OKROG NJEGA VSI KRADEJO.
To je sporočilo naše države. Ne tega osebka.


Poglejte malo večjo sliko...

Malo večja slika je da če šimpanzi jedo svoj drek, se čohljajo po riti in sexajo vsepovprek je sedaj to tudi naša vrednota? Ali kje se konča tale večja slika? Mogoče kje v kakšni novoustanovljeni afriški republiki kjer je korupcija izraz ki ti (edini) omogča preživetje?

Ja najlažje je svojo neuravnovešenost enačit z družbo v kateri živiš, še lažje če rečeš da vsi to delajo. Pa ne vem če, 99.99% folka ki ga poznam ima narjeno OŠ in zna pisat malce bolje kot tale pamž.

Seveda obstajajo ljudje ki lahko kažejo s prstom na "družbo" in tam iščejo napake, ampak taki novodobni donkihoti ali pa robinhudi svoje akcije izpeljujejo z malce več premisleka in uporabljajo več kot 5 sivih celic v glavi.


Sem vedel da boš TI prvi med tistimi kateri ta dejanja podpirajo.

Se mi je kar zdelo, da TI razumeš samo risanke.
stupid-1.gif
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.621
14.316
113
Citat:
Uporabnik bizi pravi:
Citat:
Uporabnik 8888 pravi:
Citat:
Uporabnik Utisevalec pravi:
Citat:
Uporabnik AndrejD pravi:
ksz

Kaj pa se je sploh pričakovalo da bo nastalo če so v državi vsi vodilni totalno skorumpirani. In znajo še samo krasti, lagati, izogibati odgovornosti ?
Mladi se pač učijo na starejših. To je samo posledica dogajanja v naši državi in nič drugega.
Kaj boš otroka učil naj bo pošten in naj pomaga drugim... ČE PA OKROG NJEGA VSI KRADEJO.
To je sporočilo naše države. Ne tega osebka.


Poglejte malo večjo sliko...

Malo večja slika je da če šimpanzi jedo svoj drek, se čohljajo po riti in sexajo vsepovprek je sedaj to tudi naša vrednota? Ali kje se konča tale večja slika? Mogoče kje v kakšni novoustanovljeni afriški republiki kjer je korupcija izraz ki ti (edini) omogča preživetje?

Ja najlažje je svojo neuravnovešenost enačit z družbo v kateri živiš, še lažje če rečeš da vsi to delajo. Pa ne vem če, 99.99% folka ki ga poznam ima narjeno OŠ in zna pisat malce bolje kot tale pamž.

Seveda obstajajo ljudje ki lahko kažejo s prstom na "družbo" in tam iščejo napake, ampak taki novodobni donkihoti ali pa robinhudi svoje akcije izpeljujejo z malce več premisleka in uporabljajo več kot 5 sivih celic v glavi.


Sem vedel da boš TI prvi med tistimi kateri ta dejanja podpirajo.

Se mi je kar zdelo, da TI razumeš samo risanke.
stupid-1.gif

Utiševalec res ni pisal v podporo tistega nebodigatreba ja......
 

kravakonj

Fizikalc
30. okt 2012
5.215
0
36
Citat:
Uporabnik Matey pravi:
Glede na moje vire bo kar držalo ja. Linka, s katerim bi to dokazal, žal nimam.
Visok standard dokazov, ni kaj. Upam, da vas model toži, glede na to, da gre za textbook obrekovanje.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.621
14.316
113
Torej, če ni na netu se ni zgodilo? Drugače pa kar naj me toži, če želi. Ne bo zmagal.
 

Zmago1

Pripravnik
30. nov 2010
881
4
18
Citat:
Uporabnik Matey pravi:
Jp jp, uboj iz malomarnosti zaradi požiga tuje lastnine in štihanje folka je nekaj popolnoma istega oz. zelo podobnega ja, fant res ima potencial...... za v zapor.

Matr kakšne streljate no.....
stupid-1.gif

Za sum in obtožbo uboja greš v pripor do sojenja ,..... zato ne verjamem tega.
Fantove dogodivščine so sicer že čez mejo a če se bo brzdal in razmislil lahko čisto OK pelje svoj hobi naprej,.. kot reklame, Tv smešnice, youtube posnetki,......
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.621
14.316
113
Citat:
Uporabnik Zmago1 pravi:
Citat:
Uporabnik Matey pravi:
Jp jp, uboj iz malomarnosti zaradi požiga tuje lastnine in štihanje folka je nekaj popolnoma istega oz. zelo podobnega ja, fant res ima potencial...... za v zapor.

Matr kakšne streljate no.....
stupid-1.gif

Za sum in obtožbo uboja greš v pripor do sojenja ,..... zato ne verjamem tega.
Fantove dogodivščine so sicer že čez mejo a če se bo brzdal in razmislil lahko čisto OK pelje svoj hobi naprej,.. kot reklame, Tv smešnice, youtube posnetki,......

Preberi še enkrat kaj sem napisal v prvotnem postu - naj nebi bil samo in izključno on temveč naj bi šlo za skupino, kako pa naša sodišča pridržujejo ljudi v zaporih pa tudi vsi vemo - jih ne. Plus to, da naj bi šlo za nenaklepni uboj iz malomarnosti kar ni enako kot naklepni uboj. Drugače pa mi dol visi ali mi to verjamete ali ne, mi je pa slabo, ko vidim podporo takemu človeku češ "saj to pa niti ni tako hudo, je skoraj simpatično, sčasoma lahko iz takšnih bedarij izpelje biznis, oh kako kul". In poanta mojih navedb ni, da ga sedaj dodatno obtožujem, temveč, da čimveč ljudi zve, za kakšnega človeka pravzaprav gre, da mu ne dajejo podpore (katere ima že s strani svojih so(ne)mišljenikov pa še koga dovolj) in da se lahko in kao nedolžnih bedarij in igric kaj kmalu razvije kaj resnega oz. se je očitno že, če drži to s požigom ter nenaklepnim ubojem.
 

kravakonj

Fizikalc
30. okt 2012
5.215
0
36
Citat:
Uporabnik Matey pravi:
da čimveč ljudi zve, za kakšnega človeka pravzaprav gre in da se lahko in kao nedolžnih bedarij in igric kaj kmalu razvije kaj resnega oz. se je očitno že, če drži to s požigom ter nenaklepnim ubojem.
Kar utemeljuješ na govoricah. Torej človeka, ki je identificiran z imenom in priimkom, si označil za morilca - tole je vsekakor zrelo za tožbo.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.621
14.316
113
Citat:
Uporabnik kravakonj pravi:
Citat:
Uporabnik Matey pravi:
da čimveč ljudi zve, za kakšnega človeka pravzaprav gre in da se lahko in kao nedolžnih bedarij in igric kaj kmalu razvije kaj resnega oz. se je očitno že, če drži to s požigom ter nenaklepnim ubojem.
Kar utemeljuješ na govoricah. Torej človeka, ki je identificiran z imenom in priimkom, si označil za morilca - tole je vsekakor zrelo za tožbo.

Če bi bil v pravu ali nekje, da bi lahko že sam preveril zadeve, bi jih že. Tako pa bo na to treba še malce počakati, kdo, ki lahko, bo že preveril te zadeve. Me pa veseli, da je zrelo za tožbo, kar naj me toži in če se izkaže, da se nisem motil, bom zadeve še vesel.

MoneyWanted.press
cheer.gif


Pa da (spet) popravim to tvoje napačno dojemanje in sklepanje - nisem ga označil direktno za morilca, temveč sem ga označil za človeka, ki je bil v skupini ljudi, ki so zažgali tujo lastnino, v kateri je očitno slučajno bil brezdomec in zgorel, torej ga obtožujem sodelovanja pri nenaklepnem uboju s požigom.
 

kravakonj

Fizikalc
30. okt 2012
5.215
0
36
Samo malenkost idiotsko izpadeš, da nepoznanega človeka obtožuješ za stvari, za katere nimaš najmanjšega dokaza.

Fino bi bilo, če pobrišeš tiste poste.
 
Nazadnje urejeno:

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.548
2.409
113
ksz... v glavnem, če bi imel kako vodstvo bi se zadeva končala pri medvedkih....

un.jpg
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.621
14.316
113
Citat:
Uporabnik kravakonj pravi:
Samo malenkost idiotsko izpadeš, da nepoznanega človeka obtožuješ za stvari, za katere nimaš najmanjšega dokaza.

Fino bi bilo, če pobrišeš tiste poste.

A veš to so une novinarske fore - naši anonimni viri pravijo.....pa jih tudi ne navedejo in/ali izdajo.

Nič ne bom brisal. Je pa res, da že v štartu nebi nič od tega napisal, če se nebi folku zdelo "kul" to kar počne in pa nič takšnega, pač mladostniške bedarije, morda osnova za kasnejši biznis. Hotel sem pokazat, da tu ne gre za tako nedolžno osebo, k si zasluži podporo javnosti splh ob javnem priznanju, da je že počel kazniva dejanja in da jih še bo, saj drugače kao sploh ne moreš preživet ter je prepričan, da ne more nahebat, ko je tak caR.