"Kraja" avtobusa in youtube video

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.546
2.407
113
Citat:
Uporabnik Hanzi pravi:
Pa nočno kopanje in savnanje v atlantisu (preko ograje). Ja za čuzo, samo tam mora dobiti kramp pa lopato, pa 12 urno (GNG) normo vsak dan doseči. Sicer se bo še drugih lumparij tam naučil.

Mladino na kateri sloni naša prihodnost, bi trpal v čuzo.
cry12bpy.gif


Čez 10 let, ko bodo prišli do Nemčije bodo gor vse pokradli
cheer.gif
 

2CV

Pripravnik
16. avg 2012
505
12
18
Ampak je pa neverjetno to kako zelo so naduti in poonosni na svoja krimininalna dejanja. Dokler tega ne bomo spremenili tudi na splošno, se nam ne piše dobro. GROZA.

LP
 

Vladac

Zelenc'
15. jan 2013
17
0
1
Čak mal, a se je z busom odpeljal neznano kam al ga je pustil 50m naprej ?
To je kraja ?
 

Numy

Majstr
1. jan 2008
9.833
371
83
Ker ima avtobus varnostni sistem proti kraji, bogvedi kaj bi bilo sicer.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.312
5.836
113
pri taščici
Ah le bo koga iz tvojega zgornjega seznama mogoče niti ne bi bilo prepozno. Bi se vsaj zavedli da so nekaj pozabili narediti.
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.145
2.318
113
v lokalni ostariji
no mim mitnce se nebi speljal...

je pa dans v dnevniku tudi novička o kraji busa... sam alter pa ni omenjen;))

pač tipičen "niko nam ništa nemože" sistem...

en tak [cenzura] je men povzročil za 15k€škode pa se še vedno sprehaja... ker sodstvo in ostali organi pregona itd raje mene hvatijo kje se vozim morda s 0.01 promilom preveč...
 

AndrejD

Guru
20. jul 2007
6.946
1.258
113
ksz

Kaj pa se je sploh pričakovalo da bo nastalo če so v državi vsi vodilni totalno skorumpirani. In znajo še samo krasti, lagati, izogibati odgovornosti ?
Mladi se pač učijo na starejših. To je samo posledica dogajanja v naši državi in nič drugega.
Kaj boš otroka učil naj bo pošten in naj pomaga drugim... ČE PA OKROG NJEGA VSI KRADEJO.
To je sporočilo naše države. Ne tega osebka.


Poglejte malo večjo sliko...
 

ThorZEN

Fizikalc
18. avg 2007
2.303
32
48
ksz.. V tujini, kolikor gledam, za ukraden bus dobijo okoli 5 let all-inclusive, pri nas pa verjetno kakšno ostro besedo in "zdaj pa res več ne ponovi tega, obljubiš?". Naj se kar še naprej dela norca iz sistema, ki mu to dopušča, zakaj pa ne?
 

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
15.841
3.865
113
Citat:
Uporabnik AndrejD pravi:
ksz

Kaj pa se je sploh pričakovalo da bo nastalo če so v državi vsi vodilni totalno skorumpirani. In znajo še samo krasti, lagati, izogibati odgovornosti ?
Mladi se pač učijo na starejših. To je samo posledica dogajanja v naši državi in nič drugega.
Kaj boš otroka učil naj bo pošten in naj pomaga drugim... ČE PA OKROG NJEGA VSI KRADEJO.
To je sporočilo naše države. Ne tega osebka.


Poglejte malo večjo sliko...

Malo večja slika je da če šimpanzi jedo svoj drek, se čohljajo po riti in sexajo vsepovprek je sedaj to tudi naša vrednota? Ali kje se konča tale večja slika? Mogoče kje v kakšni novoustanovljeni afriški republiki kjer je korupcija izraz ki ti (edini) omogča preživetje?

Ja najlažje je svojo neuravnovešenost enačit z družbo v kateri živiš, še lažje če rečeš da vsi to delajo. Pa ne vem če, 99.99% folka ki ga poznam ima narjeno OŠ in zna pisat malce bolje kot tale pamž.

Seveda obstajajo ljudje ki lahko kažejo s prstom na "družbo" in tam iščejo napake, ampak taki novodobni donkihoti ali pa robinhudi svoje akcije izpeljujejo z malce več premisleka in uporabljajo več kot 5 sivih celic v glavi.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.375
9.112
113
Me zanima če bi teb to naredil, si ga mal sposodi pa ga parkiral v sosednjo ulico. Verjetno bi bil prav
cheer.gif


cepec, tipa bi morali nabutat, pa kolena polomit.
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
32.987
5.714
113
blizu močvirne prestolnice
Citat:
Uporabnik Utisevalec pravi:
Citat:
Uporabnik AndrejD pravi:
ksz

Kaj pa se je sploh pričakovalo da bo nastalo če so v državi vsi vodilni totalno skorumpirani. In znajo še samo krasti, lagati, izogibati odgovornosti ?
Mladi se pač učijo na starejših. To je samo posledica dogajanja v naši državi in nič drugega.
Kaj boš otroka učil naj bo pošten in naj pomaga drugim... ČE PA OKROG NJEGA VSI KRADEJO.
To je sporočilo naše države. Ne tega osebka.


Poglejte malo večjo sliko...

Malo večja slika je da če šimpanzi jedo svoj drek, se čohljajo po riti in sexajo vsepovprek je sedaj to tudi naša vrednota? Ali kje se konča tale večja slika? Mogoče kje v kakšni novoustanovljeni afriški republiki kjer je korupcija izraz ki ti (edini) omogča preživetje?

Ja najlažje je svojo neuravnovešenost enačit z družbo v kateri živiš, še lažje če rečeš da vsi to delajo. Pa ne vem če, 99.99% folka ki ga poznam ima narjeno OŠ in zna pisat malce bolje kot tale pamž.

Seveda obstajajo ljudje ki lahko kažejo s prstom na "družbo" in tam iščejo napake, ampak taki novodobni donkihoti ali pa robinhudi svoje akcije izpeljujejo z malce več premisleka in uporabljajo več kot 5 sivih celic v glavi.


Sem vedel da boš TI prvi med tistimi kateri ta dejanja podpirajo.
 
Nazadnje urejeno:

SHARK1

Globus
3. okt 2012
3.643
1
36
Citat:

točno tako. samo upamo lahko, da se ne spomni tiste fore, ki je zadne cajte v USA "popularna", ko mularija s preveč prostga cajta naključne mimoidoče knockoutira. na kaj hujšega raje sploh ne pomislim.

Po mojem ne...sem mal prečekiral njegov FB profil,imam občutek da je (relativno) precej inteligenten,in da točno ve do kam lahko gre...če se gre kopat v atlantis ponoči,peljat z mestnim avtobusom po parkirišču,ali s testnim avtom rije po njivi,točno ve,da se mu kaj hudega ne more zgoditi,lahko ga zaprejo za kak dan....pa še v tem primeru ga imajo vsi (njemu podobni prijatelji) za junaka...In on dobro ve,da če se začne fizično spravljat nad ljudi,bo imel velike težave (slej ko prej bo naletel na napačnega),pa še bedak bi s tem izpadel pred frendi...
 
Nazadnje urejeno:

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
32.987
5.714
113
blizu močvirne prestolnice
Citat:
Uporabnik Matey pravi:
Citat:
Uporabnik msenjur pravi:
eh ce bo ostalo pri takih mladnostnih potegavscinah...

Po mojih info je kakor sem slišal tip enkrat že štihnil varnostnika v trgovini (poskus uboja) in zato dobil kazen "nadzor organov socialnega varstva" - v glavnem nič. Zdaj je napovedal krajo policijskega avtomobila, bil je pa tudi zraven, ko so s prijatelji zažgali neko lopo v kateri je zgorel brezdomec (uboj iz malomarnosti) - sojenje še poteka.

Tole niso več mladostne potegavščine. In to tudi približno ni za "lajkat".


Bil naj bi zraven pri uboju, aja Utiševalec bo rekel, pa kaj saj so ubili samo klošarja! Upam da so samo natocevanja, če pa je vse res kar je napisal Matey, pa je zaskrbljajoče in žalostno. Upam da temu ni tako.
 
Nazadnje urejeno:

ThaShizznitt

Fizikalc
13. jan 2008
4.781
4
38
Citat:
Uporabnik sajkek pravi:
Me zanima če bi teb to naredil, si ga mal sposodi pa ga parkiral v sosednjo ulico. Verjetno bi bil prav
cheer.gif


cepec, tipa bi morali nabutat, pa kolena polomit.

A ga je ukradu?
grin1.gif
Iz vozila jaz kljuce vzamem ven....ne kot naketari, cepci. Sej vemo, prilika dela tatu.....
 

HEPAN

Majstr
5. sep 2007
2.888
155
63
Citat:
Uporabnik jtfc pravi:
Evo še v to temo

Citat:

Točno vem kaj sem objavil in točno vem kakšne so lahko posledice. Ampak jst sm pač tak tip človeka k se ne obremenjuje s posledicami, ki jih prinese slovenska policija in državno sodišče. Velikokrat sem že odgovarjal za svoje dejanja in še velikokrat bom. Ampak kako naj ti drugače povem kot: DOL MI VISI :D Ta država je banana od države in nobenega več resno ne vzemam. Tisti k pa boste pošteni v tej državi boste pa klošarji slej ko prej. Dons če ne kradš ne boš mogu normalno živet. In ne gre se sploh zrd medvedka, ne gre se sploh za to a mam denar al ga pa nimam, tisti k me poznajo vedo kok mam u žepu in za koga in kaj sem pripravljen porabiti svoj denar. Gre za eno navadno "zajebancijo", kjer sm lahko izkoristu svoje atribute, glede na to da sm suh, sm se lahko spravu notr pa nasmeju prjatle pa mogoče še kerga od vs. Tisti k se pa obremenjujete zrd mene, mojih dejanj in obnašanja pa lahko mirne volje prevzamete stvari v svoje roke in se me osebno lotite al pa prjavte policiji.. še enkrat naj ponovim, ne skrivam se pred nobenim in nikoli, ampak res nikoli ne obžalujem svojih dejanj. Za vse ki vas pa rit srbi:

Aleksandar Repiæ
Toplarniška ulica 7
1000 Ljubljana
EMŠO: 1101992500063

Lep pozdrav vsem ki sem pričaral nasmeh na obraz

očitno še en južni čapec...ki se ne zna obnašat v civiliziranem svetu...