PayPal odslej brez kreditne kartice tudi za SLO

PrePro

Pripravnik
1. nov 2007
414
0
16
Citat:
Uporabnik jest5 pravi:
Citat:
Uporabnik PrePro pravi:
Pa si že iz banke nakažeš funte na paypal. Nisem še probal, ampak na netstiku je mala šala prenesti evre v drugi valutni račun.
Seveda. Pa za vsak slučaj nakažeš malo v $ mal v € in malo v £, ker nikoli ne veš kaj boš potreboval
hysterical-1.gif

Razen če ti za vsak nakup sproti prenakazuješ do pike natančno.

Ko plačujem, plačujem do pike natančno. Zakaj ne bi tako še prenakazoval?
 

marjan

Pripravnik
25. jul 2007
799
3
18
ksz...

Kako pa iz Paypala spraviš denar na banko, prepaid master card? Koliko provizije pri tem poberejo?

LP
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Iz paypal lahko nakažeš denar na banko preko Visa kartice in sicer greš pod withdraw, klikneš na withdraw funds to your card in vneseš koliko denarja boš prenesel. Provizija je 2€
Potem ti pa brezplačno iz Visa kartice banka prenakaže na tvoj osebni račun.

Dobil mail od paypal v zvezi z paypal-topup.si/ :

Citat:

Thank you for contacting PayPal regarding the link you received.

I can confirm that this link is a valid PayPal link. This feature was only released on the 9th of November. It is possible that the link was available prior to this however it would have shown Slovakia as we did not yet offer the feature to Slovenia.

Please let us know if you require any further assistance.

Yours sincerely,
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.263
-8.464
113
Citat:
Uporabnik PrePro pravi:
Citat:
Uporabnik jest5 pravi:
Citat:
Uporabnik PrePro pravi:
Pa si že iz banke nakažeš funte na paypal. Nisem še probal, ampak na netstiku je mala šala prenesti evre v drugi valutni račun.
Seveda. Pa za vsak slučaj nakažeš malo v $ mal v € in malo v £, ker nikoli ne veš kaj boš potreboval
hysterical-1.gif

Razen če ti za vsak nakup sproti prenakazuješ do pike natančno.

Ko plačujem, plačujem do pike natančno. Zakaj ne bi tako še prenakazoval?
Včasih rabiš denar zdaj, takoj, v tem trenutku. Ne šele čez pol dneva ali drugi dan. Torej ali imaš kreditno, ali pa denar že naložen na paypalu.
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: endvatri

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.922
4.977
113
Jaz sem se zdaj prijavil na paypall, in imam javi da moje "setup account is not complete" ker nisem vpisal nobene kreditne kartice. Kaj zdaj pustim tako stanje in kar preko https://www.paypal-topup.si nakažem denar? Ali bom potem lahko plačal na ebayu, kljub temu da račun ni do konca skonfiguriran.
 

mimika

Pripravnik
8. feb 2008
703
0
16
Pa si lahko sploh $ gor nakažeš - torej, da ti upošteva tečaj banke, ne pa paypala?
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.922
4.977
113
Citat:
Uporabnik mimika pravi:
Pa si lahko sploh $ gor nakažeš - torej, da ti upošteva tečaj banke, ne pa paypala?

Kaj pa vem
sprasujem se.gif
Preko one strani ti napišejo številko računa, sklic, naslov itd, ti pa preko bančnega nakazila tja nakažeš denar. Mene sicer bolj zanima ebay.de, tako da mi $ ni najbolj zanimiv.
 

frisk

Pripravnik
25. sep 2007
735
18
18
Domžale
Enak problem kot DrMaco, sicer pridem v svoj račun ampak je NOT COMPLETE, ko kliknem na Add Funds, mi napiše tole: Add Funds is Not Available. PayPal does not currently offer the ability to add funds from your bank account.

In sem v obtičal, še vedno teži za podatke o moji kreditni.

Edit: Najprej me prek paypal-topup.si ni spustilo prek 2. koraka, čez čas (ko sem dobil 2 maila s paypala) pa mi je izpisalo tiste podatke za nakazilo. Bom reskiral 5€, da vidim če gre.
 
Nazadnje urejeno:

huhu

Pripravnik
20. nov 2012
34
0
6
Pozdravljeni,
mene pa zanima če kdo kaj ve ali je možno s podatki o transakciji ki jih dobiš v Top up procesu (step2) možno iti direktno na banko in opraviti nakazilo. Račun imam odprt pri Abanki.
Hvala.
 

Zetor5011

Fizikalc
14. dec 2010
639
28
28
KSZ

zame deluje bp. Odprl sem PayPal račun, brez kreditne kartice (teži, da ni dokončan - do prvega nakazila od TrustPay), se registriral na TrustPay, nakazal s podatki o transakciji preko spletne banke (ali preko položnice na banki
wink-1.gif
), naslednji dan je bil denar na PayPalu (ker sem nakazal zvečer). Kupil stvari brez problema... upam, da komu pomaga.

Strošek transakcije: 33c (standardna položnica), konverzija $/€ = 25/20 (cca)
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Citat:
Uporabnik huhu pravi:
Pozdravljeni,
mene pa zanima če kdo kaj ve ali je možno s podatki o transakciji ki jih dobiš v Top up procesu (step2) možno iti direktno na banko in opraviti nakazilo. Račun imam odprt pri Abanki.
Hvala.

Seveda lahko. Tam so vsi potrebni podatki.
 

huhu

Pripravnik
20. nov 2012
34
0
6
Hvala za info, sicer malo pozno vendar pravilno
cool-1.gif

No pa informacija iz prve roke za VSE skeptike in tiste nezaupljiveže, ki mislijo , da je vse skupaj le nateg.....
Včeraj sem šel na Abanko s podatki, ki sem jih pridobil pri Top up procesu in sem si nakazal kar lepo vsoto denarja
aplauz.gif

Na banko sem prišel dopoldne ob 11:57 uri nakazal denar...potem pa sem malce trepetal a vendarle sem potem ob 14 50 uri dobil email obvestilo o nakazilu na svoj PayPal račun. Tako da zadeva deluje BP in ni nek nateg kakor pravijo skeptiki tukaj. Sem zelo zadovoljen s to varianto tako da....
aplauz.gif
...
lp vsem
cheer.gif

Citat:
Uporabnik bizi pravi:
Citat:
Uporabnik huhu pravi:
Pozdravljeni,
mene pa zanima če kdo kaj ve ali je možno s podatki o transakciji ki jih dobiš v Top up procesu (step2) možno iti direktno na banko in opraviti nakazilo. Račun imam odprt pri Abanki.
Hvala.

Seveda lahko. Tam so vsi potrebni podatki.
 

krava

Majstr
5. sep 2007
3.587
288
83
www.kacnje.eu
Zadeva (verjetno
evil.gif
) ni nateg.
Želel sem pri Paypalu preveriti, če so že uvedli, da lahko iz Paypal računa nakažemo (withdraw) na transakcijski račun. Odgovor je bil seveda poznam - niso še (za Slovenijo).

Vmes pa sva v debati omenila tudi "topup", ki ga je omenil - vendar gre pač v drugo smer (iz banke na Paypal). Torej verjetno ni nateg
evil.gif
, če ga omenjajo na podpori Paypala.
 

huhu

Pripravnik
20. nov 2012
34
0
6
Jaz lahko povem da tisti agenti na PayPal-u ko sem se zanimal za Top up in spraševal če lahko grem direktno na svojo banko denar nakazat s podatki o transakciji ki sem jih dobil, glih nimajo vse razčiščeno pri sebi, ker vedno sem dobil isti odgovor, da pač lahko ''kao''' Top up-am svoj PayPal samo po spletnem procesu ...tako da so mi mal čudni...
tongue-1.gif


Citat:
Uporabnik krava pravi:
Zadeva (verjetno
evil.gif
) ni nateg.
Želel sem pri Paypalu preveriti, če so že uvedli, da lahko iz Paypal računa nakažemo (withdraw) na transakcijski račun. Odgovor je bil seveda poznam - niso še (za Slovenijo).

Vmes pa sva v debati omenila tudi "topup", ki ga je omenil - vendar gre pač v drugo smer (iz banke na Paypal). Torej verjetno ni nateg
evil.gif
, če ga omenjajo na podpori Paypala.
 

Piccadilly

Fizikalc
22. dec 2009
1.695
67
48
Mene pa zanima:

1. Če bi danes nekaj denarja preko spletne banke nakazal na PayPal, bo že danes tudi gor?
2. Nakazal bi v evrih, plačal bi stvar v evrih. Me mora kaj skrbeti glede tečaja ali lahko nakažem točen znesek kot me bo neka stvar koštala? Naročam za drugega, ni vseeno.

Hvala!
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.546
2.407
113
ksz..

Torej s tem lahko s položnico nakažem na paypal acc, če sem prov razumel vse?

cheer.gif