PayPal odslej brez kreditne kartice tudi za SLO

MB91

Pripravnik
5. feb 2012
133
0
16
zasluzi.net
Denar na Paypal račun lahko »naložimo« kar preko bančne transakcije z uporabo predplačniškega sistema Trust Pay. Postopek nakazila je sila enostaven in hiter.

Podjetje PayPal že dalj časa ponuja izjemno priljubljeno istoimensko storitev, namenjeno spletnemu plačevanju blaga in storitev. Sistem spletnih plačil PayPal je slovenskim uporabnikom spleta na voljo že od leta 2005. Zadnjih pet let pa ga lahko uporabljamo tudi za nakazila.

Paypal je pred kratkim za slovenske uporabnike pripravil storitev, ki bo razveselila marsikaterega spletnega deskarja. Priljubljeno storitev za spletno plačevanje blaga in storitev je namreč odslej mogoče uporabljati tudi brez kreditne kartice. Denar na Paypal račun lahko »naložimo« kar preko bančne transakcije z uporabo predplačniškega sistema Trust Pay.

Nova storitev podjetja Paypal je kakopak namenjena tistim uporabnikom, ki za spletno nakupovanje ne želijo uporabljati kreditne kartice oziroma je iz takšnega ali drugačnega razloga nimajo. Za nakazilo denarja na Paypal račun skrbi podjetje Trust Pay. Slovenski uporabniki lahko denar na svoj račun naložijo preko spletne strani https://www.paypal-topup.si/index.php. Privzeto so podprte banke UniCredit banka Slovenija d.d., Raiffeisen Banka d.d., Abanka Vipa d.d. in Nova ljubljanska banka d.d. Denar seveda lahko nakažejo tudi uporabniki drugi slovenskih bank. Postopek nakazila je za nameček sila enostaven in hiter.
 

Slick

Majstr
18. sep 2007
2.251
189
63
OK, narediš reklamo, zgolj iz firbca me zanima, ker PayPal uporabljam že dolgo časa s kreditno kartico.
Kliknem tvoj link in dobim error 404 - file or directory not found. In takim amaterjem naj bi zaupal svoj denar? Yeah right...
hysterical-1.gif
 

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
Zakaj pa je slovenski https laufa preko Singapurja namesto ZDA?
 

MB91

Pripravnik
5. feb 2012
133
0
16
zasluzi.net
Kolko sem razumel provizije ni. Sistem pa laufa prek Trustpay-a (http://www.trustpay.eu/). A je že kdo probal?
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.088
3.574
113
Marlbor
Glede na to, kdo je objavil, bi rekel da gre za nateg, glede na to da se avtor v glavnem ukvarja z nategunskimi posli. Piramide pa to ...
 

Torus

Fizikalc
17. mar 2008
579
34
28
Evo mene.
Jaz sem dejansko reskiral nekaj € in sprobal zadevo že nekaj dni nazaj. Vse kar lahko rečem, da je zadeva pri meni delovala. Na Paypal računu vidim celoten znesek.

Ni mi pa jasno kako se tale trustpay preživlja, saj od transakcije nima nič. Vsa provizija ki je, je provizija banke za plačilo položnice.


Skratka pri meni je delovalo BP.



Lep pozdrav,
Torus
 

Torus

Fizikalc
17. mar 2008
579
34
28
Ne! Ne logiraš se v paypal. Če bi se bilo potrebno kam logirat se nebi igral. Vse kar je, ti dajo sklic in račun kam nakažeš denar. (račun je pri isti banki). V soboto sem nakazal, v ponedeljek sem imel na paypal računu točen znesek. Danes sem opravil nakup BP.


Lep pozdrav,
Torus
 

Svizec

Pripravnik
17. avg 2007
58
1
8
MB
Glede na to da je bila novica o tem na straneh gospodarstva v večeru, dnevniku in drugje najbrž ni nateg,
pa tudi v pogojih uporabe ne piše nič sumljivega. Bi pa bilo fajn vedet kaj ima ta slovaška firma od vsega skupaj...
 

BuDi

Guru
6. sep 2007
6.943
3.234
113
Pa zakaj je vse skupaj videti kot "banka" iz skeča z Igorejm Bračičem iz Slona in Sadeža.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Citat:
Uporabnik Svizec pravi:
Glede na to da je bila novica o tem na straneh gospodarstva v večeru, dnevniku in drugje najbrž ni nateg,
pa tudi v pogojih uporabe ne piše nič sumljivega. Bi pa bilo fajn vedet kaj ima ta slovaška firma od vsega skupaj...

Provizijo od paypala? Sicer je bilo to v Računalniških novicah objavljeno že pred časom.
 

MB91

Pripravnik
5. feb 2012
133
0
16
zasluzi.net
Citat:
Uporabnik Pbutec pravi:
Glede na to, kdo je objavil, bi rekel da gre za nateg, glede na to da se avtor v glavnem ukvarja z nategunskimi posli. Piramide pa to ...

Nikakor si ne bom dovolil, da me nekdo zmerja, da sem nategun, saj sem vedno pošteno živel in še NIKOLI nisem nikogar "nategnil", če pa je tisto o piramidi letelo na Uinvest si pa najprej poglej zadevo potem pa piši neumnosti.

Zdaj pa poštenjaki da vidim komentarje:)
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.652
1.576
113
ta mail sem dobil od paypala, tako da ocitno gre:

Hello xxxxxxx,

Top up your PayPal account for free with your bank account. Bank Top Up takes just couple of hours, it is free of charge and secure. And you're ready to shop at millions of websites without using your bank card or revealing any of your financial information and checkout in a few clicks.

Top up in just 3 easy steps:


1. Select your bank and the amount you want to transfer, then log in to your PayPal account


2. Check if the information is correct


3. Transfer the amount from your bank account

Step into a world of safer, easier online shopping…