Izkušnja- Bauhaus

YuGec

Fizikalc
18. avg 2007
2.801
0
36
Meni so zadnjič rekli, da nimajo več enega laminata in da gre iz prodaje. Ker mi je bilo sumljivo, da so že ga kar imeli med vzorci, sem poslal email kdaj ga dobijo, hkrati sem poslal email tudi v Avstrijo. Iz Avstrije odgovor v enem dnevu, medtem ko od naših nobenega odgvora še do danes. No šel sem po laminat v Avstrijo (letve so skoraj enkrat dražje v gori). No danes sem spet šel nekaj v naš baubau in videl, da imajo celo paleto tega laminata in še cenejši je, kot je bil, tako da sem 100 eur pihnil zaradi neinformiranosti.

V glavnem, letvice in "lepilo" za fuge so gori bistveno dražje.
 

jernejd

Majstr
2. sep 2007
1.265
117
63
Citat:
Uporabnik Roberto pravi:
Jaz se samo v drive-in vozim in nalagam tisto kar rabim sam. V Ljubljani do sedaj nisem imel problemov, redno dobil vse, če sem rabil viličarja za dostop do kakšnega artikla, tudi nisem čakal več kot nekaj minut.
V Baumaxu v Kranju... Drive in ima asortima nikakav. Zanimivo izkušnjonima tast izpred nekaj dni, ko je iskal dele zanWC splakovalnik... Prvi prodajalec nima pojma, prodaja mu novega. Nato pokliče drugega, a ta jadrno ****** na drug konec trgovine. Čez nekaj minut se vrne prvi in razloži, da drugi prodajalec tudi nima pojma in se je raje skril...


Samo pametenje in negativizem...

Jaz sem šel v Baumax (Šenčur) kmalu po odprtju. In so me za eno malenkost (hm, mivko za peskovnik) napotili skozi trgovino v skladišče, kjer me je varnostnik takoj popisal, pravzaprav se je kar postavil med prodajalca (skladiščnika) in mene. In prepričam prodajalca, da mi tisti dve vreči naloži na paletni viličar in bom jaz peš odpeljal do avtomobila, ki sem ga parkiral na parkirišču in mu viličarja pripeljal nazaj. Varnostnik pa še kar teži s podatki, ustavilo se mu je pa pri registrski, ki je ni mogel napisati, ker sem bil peš
wink-1.gif
. No, ko sem pa rekel, da nisem nič ukradel in bi samo rad odpeljal dva žakla mivke do avtomobila, potem me je pa spustil. Ampak očitno so varnostniki tam tudi zato, da težijo tako zaposlenim kot strankam. Je pa res, da je bilo to nekaj dni po odprtju in so se očitno še nekaj lovili.

Jernej
 

Floki

Guru
6. sep 2007
9.851
2.986
113
Šele danes sem prebral temo
bonk.gif
ja [cenzura] ga če vam je težko en oken več naredit pa ni ravno neka čudna dimenzija(80x100).
No na koncu sem ga našel za nizko ceno ravno v Bauhausu v LJ. Pa nisem čakal nobenga prodajalca sam voziček sev zel naložil in vse odpeljal.
Moram pa rečt da imaš preveč potrplenja jest bi jim jebal vse po vrsti že po drugem klicu in 15 minutah čakanja v trgovini sploh če nimajo ravno veliko dela.
 

motofrik

Majstr
24. dec 2009
2.889
263
83
tam ko se terc po tori rola
Pred leti sem imel podobno kalvarijo za posteljo. V Dipo katalogu je bila ena meni všečna, kličem v Maribor.... Da ni problema, naj kar pridem, je rekla punčara na oni strani. V redu, rezervirajte mi jo, v dobri uri bom tam. Si grem sposoditi prikolico in hajd v Maribor. Pridem tja in.... samo razstavni eksponat. Rečem, a mi niste mogli že po telefonu povedati, da jo je treba naročiti, ker imate samo vzorec... Ja, saj nismo vedeli, če ste resni... Mi je skoraj dvignilo pokrovko (na srečo je bila moja zraven, sem se brzdal...).. Od takrat me tam ne vidijo več. Posteljo pa sem kupil v Lesnini, po sistemu ''roba-denar''.
 

Roberto

Majstr
19. jul 2007
12.057
154
63
Doma
Jaz pri Dipotu ne vzamem nič česar ne morem odpeljati takoj (mamicu jim, da jim bom avansiral za 2 meseca dobave). V Rutarja pa tudi stopim ne več.
 

jendomen

Pripravnik
30. apr 2008
357
11
18
Domžale
Lp
Da bi prodajalki dal denar za rastavni eksponat mi tudi na misel ne pade, prodajalac mora meni dati popust za eksponat, ni čudno da so se vsi smejali.
 

capl

sranjeslojaš
2. feb 2009
8.604
53
48
na podnu
Citat:
Uporabnik Roberto pravi:
ne vzamem nič česar ne morem odpeljati takoj (mamicu jim, da jim bom avansiral za 2 meseca dobave). .
Menedžerje so na izobraževanjih učili, da je treba čim manj na zalogo imet, zadaj je bil prikrit namen, spodbujanje internetne prodaje, poleg zmanjševanje prodaje in sesutja firm, seveda.
Naši sposobneži so to nadpovprečno zagrabili....
 

motofrik

Majstr
24. dec 2009
2.889
263
83
tam ko se terc po tori rola
Benady, lahko bi odpeljal razstavni eksponat, pa ga niti pod razno niso hoteli dati ceneje... Je že milijontavžent ljudi ležalo gor in razmajalo dvižni mehanizem. Sedaj imam normalno posteljo, spodaj pa sem dal izvlečne predale narediti. Kolega ima z Dipotom podoben primer. Gleda mizo s stoli v katalogu in pokliče. Frača pravi, da naj kar. Pride dol, pa nič od nič. Torej, če kupuješ tam, denar v žep in kupiti kar je. Katalog nikoli ne kaže dejanskega stanja. Vsaj njihov ne.
 

Benady

Fizikalc
20. jul 2007
6.825
1
38
Aja v tem primeru jih pa kurtz gleda
tongue-1.gif


Nekoliko so trdi po teh štacunah, da ne rečem kaj hujšega zanje...je treba kar živce imet, če že denarja za nakup nimamo obilo
smile-1.gif
 

Spirit

propeler
18. jul 2007
5.746
0
36
ne vem, če je kdo pred mano to že napisal ampak mene najbolj fascinira to, da se ljudje ne bojijo za svoje službe, jim je gladko vseeno in se flegmatično obnašajo do strank.

A ni kao kriza v državi
sprasujem se.gif
a po drugi strani se obnašajo flegmatično in to v tako velikem podjetju.

Fascinantno!
stupid-1.gif
 

Roberto

Majstr
19. jul 2007
12.057
154
63
Doma
No, sem pa v Dipotu v Kranju enkrat, proti koncu sezone trofil vrtno garnituro (kvalitetna, plastična, miza + 4 stoli) kao odprodaja eksponata za 5000 SIT, normalna cena pa nekje 40000 SIT. Samo izvlekel "kobilico", naložil v avto (pazi, Nexio limuzino) in strogal domov. Sem izgledal kot uni gastarbajterji Turko, ko grejo na dopust...
smile-1.gif
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.302
930
113
Titograd
Citat:
Uporabnik Roberto pravi:
Jaz pri Dipotu ne vzamem nič česar ne morem odpeljati takoj (mamicu jim, da jim bom avansiral za 2 meseca dobave). V Rutarja pa tudi stopim ne več.

No, jaz sem kupil tam kavč, rečeno je bilo da ga dobim v roku 7 dni in točno tako je tudi bilo.
 

capl

sranjeslojaš
2. feb 2009
8.604
53
48
na podnu
Pa zakaj ste taki hlapci, na stvar, ki jo plačaš, čakaš 7dni-sedem, cel teden :bonk in to v teh časih....
Naj imajo na zalogi, Slovenija je mala in v treh urah, ti lahko iz centralnega skladišča dostavijo domov, seveda zastonj v tem primeru, ker si moral čakat 3ure.
Če boste tako pohlevni, bomo morali enkrat še kruh naročat en dan prej.
 

QBR

Pripravnik
26. okt 2012
886
0
16
Citat:
Uporabnik capl pravi:

Če boste tako pohlevni, bomo morali enkrat še kruh naročat en dan prej.

Si pozabil ali pa ne veš. So bili cajti, ko smo po 5 ur čakali v vrsti navadno plinsko jeklenko butana. Da o pol leta v naprej plačanega fičaka sploh ne omenjam .....

In ja, tudi kruh smo v domači štacuni naročali za naslednji dan.
e015.gif
 

capl

sranjeslojaš
2. feb 2009
8.604
53
48
na podnu
benti, si mi dal mislit, ...za jugeca je blo treba dat trgovcu 750mark v žep, da si ga dobil pred rokom in barvo izbiral
jezen.gif

kaj če jim je cilj nekaj podobnega nazaj uvedit