Izkušnja- Bauhaus

jello

Guru
22. sep 2008
9.664
3.555
113
Sem dobavljal bauhausu še v času ko je bil na bratislavski in dokler se nisem navadil so bile vsak teden take zgodbice. Kolikokrat sem šel penast od njih, jim fuknil dobavnico nekam, jih pošiljal u tri krasne,.....ker logično tam ni nič. Eno je biti len, drugo pa še neumen in žleht hkrati. Ko so zagledali šleper so se poskrili kot podgane. potem pa sva s šoferjem ob dveh parkiranih viličarjih po 20 kom prikolic zložila ročno. Približno 2x tedensko.
V obiju je bilo "malenkost" bolje, v merkurju pa ista zgodba. Pa sploh ni važno al je bil na prevezmu študent, 50 letnik ali pa samo varnostnik. Očitno so se lenobe nalezli eden od drugega. Jim je pa seveda nenormalno veliko robe uspel uničit. Še danes mi ni jasno kako lahko toliko škode narediš s tem da nič ne delaš. Res da je tam roba bolj pofl, ampak vseeno. Takim debilom res lahko daš za prekladat samo drva.

Sem pa tam "nabral" še en strereotip. Za 25 letnega faliranega ljubljančana si vedno predstavljam pametnjakoviča v bauhausovem skladišču s petnajst let starim funferjem.
 

Shaban

Fizikalc
14. apr 2010
1.001
1
36
Hahahaha
hysterical-1.gif

Podpis!

sej sem tud sam dostavlju v BH ampak vrjemte da so zmagovalci v Rutarju!!!!
Oddaš dokumente in jih NI po uro, dve.... in seveda več
jezen.gif


Povzetek... ni razlik po teh firmah!

Sam ne kupujem takih zadev, pač pokličem mojstra ki zmeri pripelje in zmontira
zmaga.gif
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.664
3.555
113
Nebi verjel. Šofer je prej opravil na letališki (ko je bilo treba še tam carinit) kot pa potem razložil pred bauhausom. Se je pa dogajalo da ko smo videli da je napačen na prevzemu smo že kar zunaj ograje vse zmetali dol, poklicali vodjo on pa je potem zrihtal pravega ,ki je prišel prevzet. Pyzdeki so potem do večera zvozili nekako vse tisto not za ograjo. Ampak, preden pogruntaš sistem mine leto. In gre živcev....ker,...ponavadi ni blo časa da cel dan porabiš za nekaj kar lahko opraviš v eni uri.
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Kolikor placas toliko dobis.... Kdor stalno isce "najcenejse" bo pac moral zaradi tega sprejeti kak kompromis. Da te potolazim, stanje sedaj je boljse kot bo v prihodnosti. Vec bo (kitajske) robe, manj bo trgovcev ali pa bos pogledal malce globje denarnico. Kombinacija najcenejse + postrezba spredi-zadi
ne-ne-1.gif
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.664
3.555
113
Upam da še v času ko je bila to dobra roba. Danes je to pofl prve klase, vsaj to kar se prodaja po baubau-ih. Šlo je pa takole. Najprej je bilo vroče cinkano železo, potem je prišel pleh namesto železa, potem še tanjši pleh, potem manj pleha, potem neti namesto šraufov in varov,....na koncu dobiš za isto ceno en drek, ki je dober res samo za gajbice krompirja vozit. Medtem ko si včasih z enako lahko brezskrbi peljal 2x toliko kot je bilo na papirju pa se nič ni zjebalo.
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
38
Citat:
Uporabnik jello pravi:
Upam da še v času ko je bila to dobra roba.

Se mi ne da na sux it iskat starih PM-ov. Je pa kakih 7-8 let tega.

Citat:
Uporabnik jello pravi:
Medtem ko si včasih z enako lahko brezskrbi peljal 2x toliko kot je bilo na papirju pa se nič ni zjebalo.

Saj s tisto se da. Isto kot z mojo 10 let staro Amigo.
 

olfa

Majstr
4. sep 2007
2.372
155
63
Citat:
Uporabnik jello pravi:
Upam da še v času ko je bila to dobra roba. Danes je to pofl prve klase, vsaj to kar se prodaja po baubau-ih. Šlo je pa takole. Najprej je bilo vroče cinkano železo, potem je prišel pleh namesto železa, potem še tanjši pleh, potem manj pleha, potem neti namesto šraufov in varov,....na koncu dobiš za isto ceno en drek, ki je dober res samo za prazne gajbice od krompirja vozit. Medtem ko si včasih z enako lahko brezskrbi peljal 2x toliko kot je bilo na papirju pa se nič ni zjebalo.

Malček sem popravil, drugače pa se popolnoma strinjam.

Prevzem tam je pa itak poglavje zase. Tam uni redarji se obnašajo k da je cel svet njihov. Un model z obrito glavo pa brčicami okol rilca itak prav prosi, da jih bo enkrat dobil okoli ušes.
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.664
3.555
113
Malo smo zašli, ampak ok.

Če ima zadnjo stran na spodnjem delu kjer so luči švasano je še ok.
 

olfa

Majstr
4. sep 2007
2.372
155
63
Očitno ne poznaš Baua.

Tam je varnostnik del procesa in se povsod zraven vtakne. Na prevzemu ti malodane v avto zleze še predno se not zapelješ. Noben ne reče da mora kaj narest, samo mu potem tudi ni potrebno tam svetit kjer mu ni mesto in pa drkat v glavo, ko te pusti čakat v vrsti, ker si zapeljal 10 centi čez njegovo namišljeno črto v glavi.
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.664
3.555
113
Nihče noče tega. Je pa konkretno v tem primeru tako, da če ti varnostnik odpre ograjo zapelješ not in vse zložiš sam, potem samo še počakaš svetega petra, pardon skladiščnika da se vrne nazaj na zemljo pardon na realna tla, vzame kuli, prešteje kose in da žegen pardon podpis.

Od varnostnika se pričakuje da pritisne tipko na daljincu ko greš noter in ven, se pravi 2x. To je ponavadi preveč in kdaj pa kdaj pomaga če milo in pobožno prosiš.