Izkušnja- Bauhaus

Car

POSTman
4. avg 2007
8.298
1.177
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
V petek, 5.10. sem v Bauhausu kupil vhodna vrata. Po polurnem čakanju na prodajalca, da mi je za vrata napisal dobavnico, sem kupil še okovje in kljuko. Vrata sem plačal in jih odšel dvignit na odpremo. Tam sem s prijateljem, ki mi je pomagal s tem, da mi je posodil kombi, čakal približno uro in pol, da so naposled ugotovili, da vrat ni na zalogi....
crazy1.gif

Spet sem klical v ponedeljek, na moje začudenje so se takoj javili, na mojo zahtevo, da hočem govoriti s šefom, pa so me takoj vezali. Šefinja, sicer zelo prijazna, mi je povedala, da so vrata prispela že v petek
rolleyes-1.gif
in da se mi opravičuje, ker me niso poklicali. Ker sem potreboval še ena vrata, sem takoj v torek šel v Ljubljano in naročil ter plačal še ena vrata, ter dobil zagotovilo, da me bodo danes čakala na odpremi.
Tako sem danes spet angažiral prijatelja s kombijem. Parkirala sva v vrsti na odpremi, kjer naju je varnostnik takoj nagnal, češ da ni prostora. Prijatelj je kombi umaknil, jaz pa sem mu po 20 minutnem čakanju uspel predati dobavnice za dvoja vrata. Navajen čakanja se nisem pretirano raznurjal, s prijateljem sva opazovala dogajanje in večinoma razburjenje ljudi, ki so čakali na svojo robo. Končno naju je fant, ki je tam delal, vprašal, po kaj sva prišla, po pojasnilu je poiskal kup, kjer so bila zložena vrata in prosil varnostnika za pomoč, ker so bila vrata, namenjena meni, čisto spodaj. Varnostnik je odvrnil, da to ni njegovo delo, fant pa je naenkrat izginil(kasneje sem izvedel, da se je šel pritožit, da ne more sam premikati vrat). Potrpljenje me je po enournem čakanju počasi minevalo. Ko se je fant vrnil, se spet ni premaknilo nič, enostavno so me ignorirali. Dvignila se mi je pokrovka in na informacijah sem jim povedal precej krepkih na nihov račun! Še preden sem sicer konkretno omenil, zakaj sem prišel, me je že ena od zaposlenih vprašala, če se gre za vrata.....
shocked-1.gif

Preložila sta kup vrata, mi v kombi naložila vrata in mislila, da sta delo opravila. Ko sem jima povedal, da imam kupljeno dvoje vrat, kar bi moralala vedeti, saj sem dal obe dobavnici, sta se začela križati. Vrata so se nahajala na zgornji polici.... Sicer sta jih dokaj hitro spravila dol z viličarjem, potem pa se je spet zataknilo..... Vrata so bila namreč dobro zapakirana, oropdja za demontažo pa nista imela. Poskušala sta z navadnim izvijačem, potem sta po celi trgovini iskala drugo orodje, se vrnila brez in spet nadaljevala z izvijačem.... Čas pa je tekel. Ker sem bil že močno naveličan, žejen in moral sem na WC, sem fantu rekel, da greva v bife na pivo in WC, ter da naj vrata, ko jih bo končno odpakiral, nasloni na kombi ali naj me pokliče. Ker naju ni poklical, sva se napotila nazaj po približno pol ure. Paket z vrati je bil napol odpakiran, fantov iz Bauhausa nikjer, varnostnik pa nama je hladnokrvno razložil, da je moja vrata oddal, ker naju ni bilo....
uf-1.gif
Da se razumemo, isti varnostnik je bil prisoten že ob prvem neuspešnem prevzemu, tudi tokrat je bil oz. so bili varnostniki popolnoma pasivni pri sami odddaji blaga, tudi pomagati niso hoteli, moja vrata pa mu je le uspelo oddati... In, glej ga zlomka, ko sem zarobantil, je varnostnik v roke vzel izvijač in kao začel nekaj šraufati.... Po moji oceni bi s takom tempom lahko šraufal vsaj eno uro, preden bi prišel do mojih že 11 dni plačanih vrat, zato se mi je, po ravici povedano snelo. Na informacijah sem preskočil 10 čakajočih v vrsti, udaril po pultu in jim povedal tole zgodbo s sočnimi pripombami zelo na kratko. Delo je zastalo, v vrsti pa, zanimivo, ni nihče ni prostestiral, ker sem jih prehitel.... Naslednji moment me je zagledala gospa, ki mi je že prvič ponudila pomoč. Široko razprte oči in tek proti meni in vprašanje: Gospod, kaj pa še vedno vi počnete tukaj!? Kaj počnem? Čakam na faking vrata!!! Potem se je vmešala še sama poslovodkinja, ki je že bila seznanjena z zadevo, hitro je ukrepala, ampak žal prepozno.... Stanje na sami rampi je bilo kaotično, zaposlenih nikjer, varnostnik je samo glupo gledal, šefica pa klicala, klicala....Pokrovka se mi je dokončno dvignila, prav tako presenetljivo mojemu prijatelju, ki je bil do tedaj tiho.... Lastnoročno sem vrgel ena do tedaj naložena vrata iz kombija in zahteval ves denar nazaj. Denar sem dobil nazaj brez vsakih problemov, ampak glede na odobravanje mojega početja s strani mnogih čakajočih v vrsti za pritožbo se resno sprašujem, kaj se v Bauhausu dogaja....

V enajstih dneh sem Bauhaus obiskal 5x, od tega sem 2x najel kombi. Za nakupe sem porabil cca. uro in pol, za sam prevzem blaga pa cca. tri ure in pol!!!
Nadaljevanje? Jutri ga bom obiskal še enkrat, da vrnem še kljuke in okovje!

Rezultat? Porabil sem pet popoldnevov, kar nekaj denarja za bencin in kombi, izgubil ogromno živcev, kupil pa NIČ!!!
smirk-1.gif


P.S.: Komur se ne da brati teh črev, naj pač ne bere, ampak moram sem opisati to j.ebeno izkušnjo!!!
zmaga.gif
 
Nazadnje urejeno:

Nobody

is perfect.
18. jul 2007
7.038
27
48
Te popolnoma podpiram pri tem, da se ti je snelo in si vrata fuknil iz kombija.
 

Simon_Vi

KIYUNDAI fan
8. maj 2007
8.128
2
38
Imaš visok prag tolerance...sam bi dosti prej naredil tako, kot si ti. S to razliko da bi šel na "razgovor" s poslovodjo in/ali direktorjem.
 

INKVIZITOR

Archbishop
3. apr 2009
3.516
5
38
Citat:
Uporabnik Car pravi:
V petek, 6.10. sem v Bauhausu kupil vhodna vrata. Po polurnem čakanju na prodajalca, da mi je za vrata napisal dobavnico, sem kupil še okovje in kljuko. Vrata sem plačal in jih odšel dvignit na odpremo. Tam sem s prijateljem, ki mi je pomagal s tem, da mi je posodil kombi, čakal približno uro in pol, da so naposled ugotovili, da vrat ni na zalogi....
crazy1.gif

Spet sem klical v ponedeljek, na moje začudenje so se takoj javili, na mojo zahtevo, da hočem govoriti s šefom, pa so me takoj vezali. Šefinja, sicer zelo prijazna, mi je povedala, da so vrata prispela že v petek
rolleyes-1.gif
in da se mi opravičuje, ker me niso poklicali. Ker sem potreboval še ena vrata, sem takoj v torek šel v Ljubljano in naročil ter plačal še ena vrata, ter dobil zagotovilo, da me bodo danes čakala na odpremi.
Tako sem danes spet angažiral prijatelja s kombijem. Parkirala sva v vrsti na odpremi, kjer naju je varnostnik takoj nagnal, češ da ni prostora. Prijatelj je kombi umaknil, jaz pa sem mu po 20 minutnem čakanju uspel predati dobavnice za dvoja vrata. Navajen čakanja se nisem pretirano raznurjal, s prijateljem sva opazovala dogajanje in večinoma razburjenje ljudi, ki so čakali na svojo robo. Končno naju je fant, ki je tam delal, vprašal, po kaj sva prišla, po pojasnilu je poiskal kup, kjer so bila zložena vrata in prosil varnostnika za pomoč, ker so bila vrata, namenjena meni, čisto spodaj. Varnostnik je odvrnil, da to ni njegovo delo, fant pa je naenkrat izginil(kasneje sem izvedel, da se je šel pritožit, da ne more sam premikati vrat). Potrpljenje me je po enournem čakanju počasi minevalo. Ko se je fant vrnil, se spet ni premaknilo nič, enostavno so me ignorirali. Dvignila se mi je pokrovka in na informacijah sem jim povedal precej krepkih na nihov račun! Še preden sem sicer konkretno omenil, zakaj sem prišel, me je že ena od zaposlenih vprašala, če se gre za vrata.....
shocked-1.gif

Preložila sta kup vrata, mi v kombi naložila vrata in mislila, da sta delo opravila. Ko sem jima povedal, da imam kupljeno dvoje vrat, kar bi moralala vedeti, saj sem dal obe dobavnici, sta se začela križati. Vrata so se nahajala na zgornji polici.... Sicer sta jih dokaj hitro spravila dol z viličarjem, potem pa se je spet zataknilo..... Vrata so bila namreč dobro zapakirana, oropdja za demontažo pa nista imela. Poskušala sta z navadnim izvijačem, potem sta po celi trgovini iskala drugo orodje, se vrnila brez in spet nadaljevala z izvijačem.... Čas pa je tekel. Ker sem bil že močno naveličan, žejen in moral sem na WC, sem fantu rekel, da greva v bife na pivo in WC, ter da naj vrata, ko jih bo končno odpakiral, nasloni na kombi ali naj me pokliče. Ker naju ni poklical, sva se napotila nazaj po približno pol ure. Paket z vrati je bil napol odpakiran, fantov iz Bauhausa nikjer, varnostnik pa nama je hladnokrvno razložil, da je moja vrata oddal, ker naju ni bilo....
uf-1.gif
Da se razumemo, isti varnostnik je bil prisoten že ob prvem neuspešnem prevzemu, tudi tokrat je bil oz. so bili varnostniki popolnoma pasivni pri sami odddaji blaga, tudi pomagati niso hoteli, moja vrata pa mu je le uspelo oddati... In, glej ga zlomka, ko sem zarobantil, je varnostnik v roke vzel izvijač in kao začel nekaj šraufati.... Po moji oceni bi s takom tempom lahko šraufal vsaj eno uro, preden bi prišel do mojih že 11 dni plačanih vrat, zato se mi je, po ravici povedano snelo. Na informacijah sem preskočil 10 čakajočih v vrsti, udaril po pultu in jim povedal tole zgodbo s sočnimi pripombami zelo na kratko. Delo je zastalo, v vrsti pa, zanimivo, ni nihče ni prostestiral, ker sem jih prehitel.... Naslednji moment me je zagledala gospa, ki mi je že prvič ponudila pomoč. Široko razprte oči in tek proti meni in vprašanje: Gospod, kaj pa še vedno vi počnete tukaj!? Kaj počnem? Čakam na faking vrata!!! Potem se je vmešala še sama poslovodkinja, ki je že bila seznanjena z zadevo, hitro je ukrepala, ampak žal prepozno.... Stanje na sami rampi je bilo kaotično, zaposlenih nikjer, varnostnik je samo glupo gledal, šefica pa klicala, klicala....Pokrovka se mi je dokončno dvignila, prav tako presenetljivo mojemu prijatelju, ki je bil do tedaj tiho.... Lastnoročno sem vrgel ena do tedaj naložena vrata iz kombija in zahteval ves denar nazaj. Denar sem dobil nazaj brez vsakih problemov, ampak glede na odobravanje mojega početja s strani mnogih čakajočih v vrsti za pritožbo se resno sprašujem, kaj se v Bauhausu dogaja....

V enajstih dneh sem Bauhaus obiskal 5x, od tega sem 2x najel kombi. Za nakupe sem porabil cca. uro in pol, za sam prevzem blaga pa cca. tri ure in pol!!!
Nadaljevanje? Jutri ga bom obiskal še enkrat, da vrnem še kljuke in okovje!

Rezultat? Porabil sem pet popoldnevov, kar nekaj denarja za bencin in kombi, izgubil ogromno živcev, kupil pa NIČ!!!
smirk-1.gif


P.S.: Komur se ne da brati teh črev, naj pač ne bere, ampak moram sem opisati to j.ebeno izkušnjo!!!
zmaga.gif

Kakšne barve je bil kombi?
















hysterical-1.gif
 
Nazadnje uredil moderator:

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.282
3.401
113
OK šit happens,
Lahko bi pa pubecu dal boljšo šrauberco , da bi odpakiral.
 

mistique

Guru
16. jun 2009
13.092
895
113
Emona / Carnium
Imam pripombo: Pediatrov komentar ni spam. Mater ste senzibilni (fuckin' emoti & metroti & hipsterji). Meni je bil smešen in ga bom večkrat prebral
grin1.gif

Car, po mojem si mel t.i. "loš horoskop".

Nekateri (predvsem tisti, ki znajo pravilno držat izvijač v rokah) pravijo, da se v teh BauKaus štacunah lahko res naje*eš ježa z nesposobnimi ljudmi. Torej, eni pravijo tako, tistih drugih (ki bi pravili drugače) ni.
Sam sem opazil le to, da nekateri nimajo pojma o stvareh, ki jih prodajajo, drugi pa ne znajo z ljudmi. Problem je verjetno v vodstveni politiki.
 

matofill

Guru
18. sep 2008
3.667
731
113
Predlagam, da tale post ali link, do njega, ki vidim, da je korekten in verodostojen pošlješ glavnim v Bauhausu in morda še v Nemčijo na upravo, da od tam pridejo red narediti .......... Ker hvala za varnostnika, če ni pripravljen občasno priskočiti na pomoč za zadovoljstvo stranke, potem tam nima kaj delati..........

Sam sem imel tako kaotično zadevo enkrat z enim VW servisom v Ljubljani sicer že ene 6 let nazaj, neke napake pač niso našli v 14 dneh, ki sem jim jih dal na razpolago, ko avta nisem potreboval so me zavajali vsak dan, kaj vse so naredili pa napake niso našli, ker sem sumil, da ne bodo rešili prav nič v 14 dneh, sem po enih 12 dneh od 14, kolikor sem jim dal na razpolago, nenapovedano uletel in avto je stal prav tam nedotaknjen, kjer sem ga 12 dni nazaj parkiral sam, le zaprašen................ No je šla pritožba direktno na VW Slovenija, tam pa je glavni bil Nemec in to je bilo v četrtek, že v ponedeljek so z Nemčije za moj in še en primer prikorakali nadzorniki in je bilo menda sila vroče, meni so se opravičili, in mi dali še za teden dni nadomestni avto in na koncu le odpravili eno bedno napako iz proizvodnje, ko neki deli niso imeli vmes nekih potrebnih podložk, ki so preprečevale ropot armature.

Tudi na servisu so se mi od takrat klanjali, sami serviserji, katere osebno poznam, pa so mi dali prav in povedali, da so bili samo 3 - 4 je zaposleni, dela pa za 15 ur na dan za vsakega in, da tako pač ni moglo iti ............. no po tej reviziji se je to tudi za njih uredilo na bolje, tako, da tvoje pisanje nikakor ni brezvezno branje , je možnost podjetju, ki namerava še na Rudniku v Lj. odpreti center, da prevetri in krepko spremeni svoje delovanje in pa, da se zaposleni počasi začnejo zavedati, da so tam zaradi nas kupcev, sicer pa naj si iščejo službo drugje, vrata so odprta , takih, ki bi radi delali pa verjetno dovolj, razen če so res vsi na minimalcih brez volje do dela, ker pa enega poznam v Bauhausu v ljubljani, pa vem, da ni ravno slabo pklačan, ni pa ne vem kako dobro....
 
Nazadnje urejeno:

Shaban

Fizikalc
14. apr 2010
1.001
1
36
Uh, dobr si... dolg ti to grgraš predn pluneš
evil.gif

Jst bi velik prej "znoru" ..
Kolega pred 1 mes. kupoval rudlna v BH, 1 uro smo čakal da jo je prvleku iz skladišča
rolleyes-1.gif
kolega čist popizdu!

Zadnjič sem imel to sceno iz ene "pohištvene trgovine" podobno z "pozabili smo vas poklicat"kaj sm poslovodjo napizdu uuuuu...
smile-1.gif

Sam reku sm: Drugič NE obljubljajte raje nič kot pa da cel kur*ev dan pričakujem klic kaj je z robo!

drgač sm ful potrpežljiv pa
redface-1.gif
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.781
1.460
113
42
Car, če bi se prej spomnil na prijatelje iz Alterja bi poklical pa bi še jaz zavrtel kak telefon...
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.661
6.218
113
al si mal smotan ne... Dobr ves da sm vsak drugi dan v bauhausu. z unimi na kasi se ze skor tikamo. Bi ti spotoma se ta vrata prevzel in dostavil.

Sicer pa je bauhaus meka pproti baumaxu. Tam pa dejansko folk ne ve kaj prodaja, vsaj za strojne instalacije lahk to trdim. Vse kar znajo narest, je to da na kak vrednejsi izdelek svojo nalepko napopajo...
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.315
939
113
Titograd
Baje jih imajo te neznalce itak zato bolj tam, da malo fizičarijo, pa da pazijo da se ne krade (baje se krade nenormalno). Vsak oddelek pač ima mogoče samo enega takega, ki ve kaj prodaja.
 

Benady

Fizikalc
20. jul 2007
6.825
1
38
eh....ne bom začel z ZAKAJ ZA VRAGA KUPUJEŠ VRATA V BH...pa bom raje ....ČE ŽE moraš kaj večjega kupiti tam, torej da je prevzem iz skladišča je pametno:

- imeti s sabo aku šraubarco ter osnovno orodje in embalažo razrofkati sam, s tem da so zaposleni nekje blizu, če je kaj poškodovano noter

- zraven dobavnice dati fantu 2€ za kavo in morda še 2€ varnostniku da pomaga, lahko pomaga, če hoče...če bi kaj debelo gledala zakaj samo kovanci jima mirno poveš da si jima pravkar dal toliko kolikor zaslužiš na uro (četudi ni čisto res)

- če se zadeva ne odvija mirno odmaširaj v skladišče gledat, če te kdo napizdi poveš da si prišel pomagat

- embalažo jim probaj uvalit ker je ne rabiš domov vozit, razen če zaradi zaščite


...če že ravno moraš kupovati v baubauih....teh problemov seveda ni z artikli s polic...skladišča so pa žalost zase....skoraj povsod
 

koliko

Guru
21. avg 2007
4.223
2.049
113
SV SLO
Ko pa imajo priliko, da zaposlijo ta pravega prodajalca pa se iz človeka enostavno delajo norca in raje zaposlijo nesposobne delavce. Saj razumem kvaril bi povprečje in bi zaradi mene moral še nekdo delati v službi. Upam, da čim prej propadejo, ker se tako do strank ne obnaša v teh časih.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.245
5.808
113
pri taščici
uf tole pa je bilo branje...
Ti nisem fous te izkusnje.
Naj pa povem, da sem poleti tudi jaz nekaj velikega nakladal v majhen avto(podiranje zicov, preprijemanje....), pa je varnostnik lepo sodeloval pri nakladanju. Sem bil kar presenecen.
Mogoce kak mejl do kaksnega vodstva res.n bi skodil. Spisani ze imas samo cp oziroma printscreen naredis in je to to.
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.869
1.319
113
Vodstvo Bauhausa v Ljubljani, rekel bom samo srečno. V preteklosti imel, kar dosti opravkov pa menim, da to niso niti sence Nemcev.