OKvirji pa kar po starem

Kasius

Hugo Boss Opanæiæ
15. dec 2007
4.061
0
36
Pri tvoji
Ti si pa ninđa, ki meče piksne v sosedovega mačka.

Sicer se pa sprašujem, po kakšnih beznicah se to eni gibljete, da rabite zraven solzilce, teleskopske palice, ne vem kaj vse...
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
38
GRAD DELI STANOVE ROMIMA

Mal preber komentarje, pol se pa jajcaj.
priden.gif
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.155
4.482
113
Kaj sem zdaj dobil pravilno informacijo da naj bi po LJ jaške kradl in so zato podgane zunaj?
Dons smo 1 fental ena je pa spizdla. Nisem videl podgane že nekaj let, sploh pa ne zunaj.
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
38
Dolenjc te je naredu...


Tole ste vedeli:

Citat:
Da gredo zadeve v pravo smer, pa je za STA ocenil predsednik omenjenega varnostnega sosveta Miro Brudar. Po njegovih besedah kljub temu glavne težave ostajajo napovedana legalizacija romskega naselja, s katero bo, kot je menil, država ustvarila geto, izobraževanje in zaposlovanje Romov ter sedanji način dodeljevanja socialne podpore.

Romi dobro vedo, da jim ta v primeru, da imajo dokončano osnovno šolo, ne pripada in morajo zato iskati delo, posledica tega pa je zavračanje osnovne izobrazbe in nezmožnost redne zaposlitve, ki terja vsaj osnovnošolsko izobrazbo, je opozoril.
 

TheMan

Pripravnik
6. mar 2008
376
0
16
V avtu je obvezna oprema gram kokaina in pol litra vodke. Ko je treba koga poslati k Svetem Petru, se kasneje lažje sklicuješ na neprištevnost.
Lahko potrdim iz prve roke, ko sem permanentno na bergle spravil bivšega od moje, ki mi je 2 leti vztrajno hodil gume rezat. Leto dni pogojno, odškodnino pa smo delno skompenzirali z uničenimi gumami
wink-1.gif
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.673
6.229
113
Citat:
Uporabnik Evrofil pravi:
Soo... Let's get this straight: nasilni tepec si?
wink-1.gif
Pa se mal nabija. Ce je bil nepristeven pol tud poslovne sposobnosti nima.

Kvecjemu bistveno zmanjsana pristevnost.

Ce bi bil nepristeven, ne bi dobil pogojne kazni, ker ne bi bil kriv.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.494
9.197
113
Citat:
Uporabnik Apollo8 pravi:
Citat:
Uporabnik mosseero pravi:
Vse to bo očitno treba nabavit. Pa morda še kak boksar in teleskopsko palico. O teleskopki že nekaj časa razmišljam, da bi bila primerna oprema za avto, glede na vse paciente, ki hodijo po Deželici naši.

No to tvoje pa spada med hladno orzje in je rpepovedano
Golf palica (tista s težkim dnom) je fajn zadevca
grims-1.gif
. Edino sranje je, da če nisi zelo nežen gre lobanja na koščke. Zato pa lahko z vsem šusom zamahneš po nogah. Po moje mu tiste kosti ne sestavijo več skupaj. Hipotetično seveda.
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.316
940
113
Titograd
Citat:
Uporabnik Evrofil pravi:
Soo... Let's get this straight: nasilni tepec si?
wink-1.gif

Ti pa si jezus ali kaj? Ko te udarijo po enem licu, nastaviš še drugega?

Ok, na bergle nisem spravil nikogar in mi je to res preveč, ampak včasih morš koga pritisnit na gobec ali ga zabrisat v steno........ ker edino tak jezik razume.
 

Evrofil

Dopisnik z Bruslja
18. jan 2008
4.522
1
36
Citat:
Uporabnik Viper_XxL pravi:
Citat:
Uporabnik Evrofil pravi:
Soo... Let's get this straight: nasilni tepec si?
wink-1.gif

Ti pa si jezus ali kaj? Ko te udarijo po enem licu, nastaviš še drugega?

Ok, na bergle nisem spravil nikogar in mi je to res preveč, ampak včasih morš koga pritisnit na gobec ali ga zabrisat v steno........ ker edino tak jezik razume.

Sicer ne vem s kom se ti druzis, ampak jaz sem to moral nazadnje narediti tam nekje v 1 letniku srednje sole enemu nadleznemu, rahlo tupemu 3 letniku, ko so se nad fazane spravljali? Pa tudi ko je bilo treba ni nihce "permanentno koncal na berglah"... Zadnjih 15+ let pa tega nekako ne prakticiram
smile-1.gif


Pa tudi ce "TheLooser" nabija - kar je treba na Alterju vedno vzeti v racun - je vse skupaj na nivoju "moj oci lahko pa tvojega ocija..."
smile-1.gif