OKvirji pa kar po starem

Car

POSTman
4. avg 2007
8.282
1.156
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Citat:
Uporabnik Gatto pravi:
govori zase
grims-1.gif
Bi rad kaj povedal, lepotec?
smile-1.gif
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Citat:
Uporabnik suzica pravi:

@ apolo..a bi solzivec pomagal poštni uslužbenki?

Skodil bi je težko, medtem ko bi pa tejzergun znal skoraj sigurno rešit živlenje.


Nismo bli polek in nevemo kok maneverskega prostora in časa je imela, ampak glede nato da je mrtva ker ni mela
nič lahko dopustimo možnost, da bi jo solzilec znal rešit in bi kugla namesto v glavi bila kvečemu v rami ali nogi...


Glej, jaz ne jebem sistema, moj arzenal v avtu je solzivec v predalu vrat, tejzer v naslonjalu in teleskopka v kuferamu,
odkar sem se vračal z diskača in so na semaforju modela ki se je naslonil na stoječ avto zato zvlekli ven in prelomli ko svinjo,
tako da če pride do podobne stuacije, lahko dva dokaj dobro obvladama pet besnih ki bi naju sicer zbincali.

Upam da mi tega nebo potrebno nikoli uporabit.
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Citat:
Uporabnik stieber pravi:
Glede na to, kako zelo si vertikalno izzvan, ti tudi SPAS 12 ne bi pomagal.
tongue-1.gif


2007 je bla plasticna pistola dovolj, da namesto da so nas prefukali so mogli nasa cetica koraka pet; postrojeni v vrsto. Skoda da so kapsi prileteli, ker sem jih mel plan da bi mi vsi malo pištolj pofafali.

Dovolj je ce uprizoris pravo predstavo, jih 10 dela to kar reces.
 

B81

22. jul 2007
34.264
8.814
113
Citat:
Uporabnik malcomX pravi:
in so na semaforju modela ki se je naslonil na stoječ avto zato zvlekli ven in prelomli ko svinjo
Upam da mi tega nebo potrebno nikoli uporabit.

Kam ven? Kaj ni bil že zunaj ali se je od znotraj naslonil na avto?
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Rdeča luč, prvi avto stoji, avto dva se pripelje in vrjetno je kaj brskal po predalu ali kaj, skratka potem ko je ustavil mu je avto lezel naprej in ni videl, naslonil se je s sprednjim odbijačem na zadnji odbijač nekega starejšega roverja, vun pa 4je žešči, zvlekli ven in ga kakih 10 sekund cotali, da nam ostalim avtom nič ni blo jasno, se vsedli v avto in kar skoz rdečo. To je to.
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Nimam interesa se spuščat v štiri zakokirane modele, ki so ravnokar enega scotali da se ne vstane več, ko so ravnoprav se ogreli in nabili z adrenalinom za naslednjega. Oni so se odpeljali, model se scotan vstane z asfalta; spustim sajbo če poklicem resilca policijo,
pa je reko da ne, da mu ni hudega par odrgnin in kaka buška, jaz pa ob štirih zjutraj nisem mel namena it preverjat al se lahko pelje ali ne... Registersko roverja sem mu povedal in se odpeljal.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.109
6.481
113
malcom ga pa ja ne bi dodatno nalomil, verjeno bi sebi kaj zlomil ali pa prestrašil napadalce.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.755
5.384
113
Pomojem drugo.....k bi misll da je Ðino himself pršu
hysterical-1.gif
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.281
5.204
113
KSZ

Drugje po svetu ...

V spopadih z Romi umrl 16-letnik

V Bolgariji velike težave z romskim prebivalstvom. V vasi Katunica izbruhnilo nasilje, aretirali 127 ljudi, pet je bilo ranjenih, 16-letni fant pa je umrl.

Nasilje večinskega prebivalstva v vasi Katunica je bilo uperjeno zoper romskega barona Kirila Raškova. Zgodba pa ni od včeraj: Raškov naj bi že dalj časa ustrahoval prebivalce, kar se tiče zakona pa naj bi bil nedotakljiv.

Povod za zadnje nasilje je bila prometna nesreča, v kateri je umrl 19-letni Angel Petrov. Povozil ga je 55-letni šofer družine Raškov, zatem pa je še fizično obračunal s tremi policisti in prijateljema umrlega, ki so ga skušali ustaviti. Voznik je poskušal pobegniti v Turčijo, prijeli pa so ga na mejnem prehodu.
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.834
1.061
113
www.adriamedia.si
Citat:
Uporabnik Matey pravi:
sej to. tebe pa mene pa še koga bi vest yebala... samo če bi pa osebno pošteno skasiral bi bilo pa res vprašanje kako pa kaj.... spet enim drugim je pa res že v štartu popolnoma vseeno, dejansko se sploh ne zavedajo kaj počnejo s svojimi dejansji, kakšne so posledice realno pa to in takšnih se je za bat... k se mu j3be če te slučajno zaštiha pred kosilom......

Zakaj bi te vest jebala? A te jebe, če ščurka pohodiš? Sorry, ampak taki kriminalci niso ljudje in jih ne bi smeli obravnavat po enakih kriterijih, kot ljudi.