Prepovedana ljubezen?

elo

Dr. Rodilnik
4. sep 2007
1.630
4
38
malo tukaj malo tam
bom kratek, odločitev je itak vajina...
moj bivši sosed se je poročil s svojo sestrično.
sta čisto srečna... imata tudi povsem normalne (neprizadete tako ali drugače) otroke.

l.p.
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Stari jst pa pravm go for it. Če skrbiš da nebi zanosila ti sam dej. Sej mogoče se pa po parih seksih nebosta ujela pa jebeštrga si boš pa drugoi najdu. Če ti je huda ti sam dej.
 

Narodnjak

Majstr
20. jul 2007
10.253
269
83
38
Ljubljana
Citat:
Uporabnik vlak pravi:
Tudi ona me je opazila, položila kozarec na mizo in prišla k meni z vprašanjem: pa kaj si res to ti xxxx? Po uvodnih besedah veselja sma se kar začela objemati in poljubljati.

kot v filmu
grin1.gif
 

FoxyLady

Pripravnik
7. jun 2008
436
0
16
Maribor/Ljubljana
Hm, sicer sama sploh ne morem pomislit, da bi kdorkoli imel željo po intimnem odnosu s sestrično/bratrancem/whatever... Ampak očitno se dogaja. Tudi moj sosed in soseda, ki sta poročena že več kot dvajset let, sta bratranec in sestrična. Imata tri otroke, vsi so ok, dva imata že tudi svoje družine... Tak da, če si želiš... Pa če si ona želi... Pol pač dajta
smile-1.gif
 

westie

Fizikalc
3. jun 2008
1.753
0
36
112
hysterical-1.gif


men to tud ni jasno, ampak če fantek misli da bi šlo, pa nej se data dol pa bosta videla
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
ksz

u jeba to, če je res...sam sem že tudi slišal za take zveze ..posebej v odročnih krajih tle na gorenjskem
smile-1.gif


baje obstaja vas nad Tržičem, kjer so si vsi v sorodu..pa otok Susak slovi po temu
tongue-1.gif


@vlak- bolljše da premislita, preden se spuščata v kej takega..pomisli na reakcijo okolice,ker itak bo prišlo na dan tole razmerje enkrat
tongue-1.gif
 

D_K

Duplek
24. sep 2007
2.945
755
113
Ce dobro pomislite, zakaj pa nebi nabrisal sestricne. To mamo itak samo v glavi, ker to se pac ne dela. Kaj ce bi spoznal eno punco in sele cez cas ugotovil da ti je sestricna. Tud takrat nebi blo ok, ampoak takrat bi razumel kako je to mogoce.
Btw. Nimam pojma kaj naret, samo jaz je pomoje nebi pac zato ker mamo to vcepljeno v glavo in ker se tega pac ne dela.
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
Ja na Lom mislem
grin1.gif


ma ni to edini zadržek seveda, kar misli okolica..men se tud malo čudno zdi da bi se dol dajal s sestrično
shocked-1.gif


ampak kaj veš, kaj se jima dogaja hormoni pa to ..mah ne vem, nisem še bil v taki situaciji
grin1.gif
 

mojamura

Fizikalc
25. jul 2007
1.355
0
36
sLOVEnia
oba se igrata z ognjem, na katerega prilivata še več benzina.

sicer pa tudi jaz vem za par parov, kjer so sestrične in bratranci skupaj v zvezi oz. celo poročeni (če je to v skladu z zakonom me pa ne spraševat....samo je pa vprašljiva tale zadeva.

odločiti pa se na koncu koncev morata vidva.

pa nekaj me zanima, ali si ti le zaljublje vanjo in ona vate, ali pa gre za kakšno globje čustvo - ljubezen.

ker če je le zaljubljenost, saj veš, da je zaljubljenost slepa. počakajta še malo, pa bosta videla, če sta res tisto pravo drug za drugega.
 

Tjasa

Fizikalc
10. dec 2007
4.403
0
36
A dej no, ne moreš s sestrično, razen če je "sestrična" v enajstem levem kolenu, pa še to je vprašljivo (glede otrok) ... Kar se mene tiče, mi je to svetoskrunstvo.

Grisbi, te čist razumem.
grin1.gif

Enostavno ne moreš, NE MOREŠ gledat na sorodnike s takega stališča...
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
Citat:
Uporabnik zomirp pravi:
Morda pa sploh nista v sorodu (vsak 10. moški naj bi vzgajal tujega otroka)
grims-1.gif
ja tud to je res pravijo
smile-1.gif


pa pravijo, da smo slovenci( avtohtoni) tako vsi v žlahti, tko da ni panike
evil.gif
 

ChickenBoy

Fizikalc
27. avg 2007
1.918
0
36
40
Sej včasih so se tudi vsi zgražal na homoseksualci, pa glejte kako je danes. Mogoče bo pa čez nekaj let čisto normalno, da boš v vezi s kakšno sorodnico. Jest vem, da je ne bi, kaj pa drugi počnejo pa čist njihova stvar.