Prepovedana ljubezen?

vlak

Zelenc'
1. jul 2008
6
0
1
Pozdravljeni vsi skupaj.

Ta forum nekaj mesecev berem, seveda anonimno in pomislim , da bi izpostavil moj ljubezenski problem ter ga skušal skupaj z vami razumeti, mogoče tudi rešiti.

Takole je- moja ljubezen, za katero trenutno živim, je ženska. Prečudovito bitje črnih las, temnih oči in zapeljivega nasmeha.
Ima pa ta ljubezen in očitno obojestransko privlačnost eno napako. Ona je moja sestrična oziroma tetina hčerka
shocked-1.gif


Oba sma otroštvo in mladost preživljala ,relativno gledano, dosti skupaj. Živimo v manjšem mestu in praktično se ni nič posebnega dogajalo. Ona je šla v srednjo šolo drugam, jaz sem zaključeval srednjo in se nisva nič dosti videla. ( sedaj sma stara ona 20, jaz pa 23 let)
In nato je prišel trenutek, za katerega ne vem, ali sem vesel, da se je zgodil ali ne?? Torej lani septembra je bila naša žlahta povabljena na neko poroko. Tja sem tudi jaz prišel v večernih urah. Po uvodnem pozdravljanju znancev in žlahte sem pogledal malo okrog in uzrl osebo ,ki sem jo opisal zgoraj. Tudi ona me je opazila, položila kozarec na mizo in prišla k meni z vprašanjem: pa kaj si res to ti xxxx? Po uvodnih besedah veselja sma se kar začela objemati in poljubljati..in je med temu vsesplošnim poljubljanjem in trepljanjem prišel bežen poljub med najinama ustnicama..spogledala sva se, se v zadregi nasmejala in ga ponovila ..

Nato sma šla vsak v svojo družbo. Ona je imela kolegico s faxa , tako da ni bilo hudega, jaz sem se ga ves zmeden kar napil.

Drugi dan popoldne se je prišla k nam poslovit. Malo sva sedela na soncu, skoraj brez besed. Na njeno pobudo sma si izmenjala gsm številke in e-mail naslova..potem je šla na vlak, ki jo je odpeljal nazaj v kraj, kjer študira.
Da ne povem, kak sem hodil cel teden okrog- kot zombi. Nisem si je upal poklicati, poslati meila, samo nekaj sem čakal.

In sem dočakal ..končno je ona napisala pozdrav in če sem se že streznil
smile-1.gif

Seveda sem ji takoj odpisal in še telefoniral- tako je šlo nekaj dni in mesecev, dokler nisva iz vsakodnevnih stvari( kako kaj, si ok ) previdno prečkala mejo intime -kako kaj ljubezen pa podobne fore. Jaz sem bil itak brez punce nekaj mesecev, ker se nisva ujela čisto nič ..razen v sexu, ta pa ni naj pomemnejši po mojem za lepo zvezo.
Tako, da je ta flirtanje po komunikacijah preraslo v obsedenost- pošiljava si 3 meile na dan, pogovarjava se o lepih stvareh, seveda zavite v celofan , ampak nama razumljive.
Meni se že trga, odkrito povedano. Vsako noč se mi sanja, kaj bi počela, ko bo prišla v soboto nazaj domov..z vlakom

naj uresničiva strast al kaj? kaj , če bi kdo zvedel v tej naši vasi?

nasveti prosim, tudi če bodo žaljiva, ampak mogoče realna ?

hvala
 

Grisbi

Fizikalc
19. jul 2007
2.193
1
36
20 km iz Lj
Predvidevam, da je to zajebancija, čeprav dandanes najdeš na tem svetu svašta....

Lahko rečem samo to, da upam, da je vsaj en v vaši familiji (ona) tako pameten, da uporablja zgornjo glavo....pa mimogrede,...počem pa sklepaš, da tudi ona čuti do tebe neko strast?? po onem bežnem poljubčku, ki ti je bil dan iz veselja, ker te je po parih letih spet videla?? Ali po tem, ker te je prišla pozdravit? Mogoče po tem, ker ti je dala njen e-mail oz. gsm cifro? Ker sta prečkala mejo intime z vprašanjem kako kaj love life? Ali po tem, ker je tako skrbno vprašala, če si se že streznil? Razsvetli me
confused-1.gif
 
  • Všeč mi je
Reactions: kajn

vlak

Zelenc'
1. jul 2008
6
0
1
No v redu, ker sem nekako premalo napisal o odnosu ( sicer platonskem do sedaj)

Preko telefona in meila sva si marsikaj izpovedala, tako , da veva zakaj se gre.

V bistvu mene skrbi, kaj bo, če bo res..:(

ni provokacija tole vse skupaj, res
frown-1.gif
 

vlak

Zelenc'
1. jul 2008
6
0
1
Uh me masiraš zaj..pa zadnjič sem ji v čustvenem navalu reko, da ko sem sam s seboj , mislim nanjo no..in ona nazaj reče..tudi jaz

pa ni bilo nobenega heca v temu sma bia kar tiho par sekund, potem sva se pa začela režat ko dve žabi..

pa podobno, dokler še nisva kaj drugega počela eh ..
 

vlak

Zelenc'
1. jul 2008
6
0
1
vem ja seveda..zato sem pa v težkem položaju zdaj..srce pravi to, razum drugač
bonk.gif
 

Grisbi

Fizikalc
19. jul 2007
2.193
1
36
20 km iz Lj
Citat:
Uporabnik vlak pravi:
vem ja seveda..zato sem pa v težkem položaju zdaj.. tič pravi to, razum drugač
bonk.gif

ja, razumemo,...težka je, ko se ti, ti dve "zadevi" bojujeta med sabo...ti kar drugega ubogaj, pa bo
grin1.gif
 

zomirp

Fizikalc
20. maj 2008
2.993
0
36
Lj - Vič
Citat:
Uporabnik vlak pravi:
vem ja seveda..zato sem pa v težkem položaju zdaj..srce pravi to, razum drugač
bonk.gif

Saj včasih so se poročali sorodniki med sabo (npr. angleški kralji), da so ohranili vladavino. Sicer so potem vsi nosili lasulje (sifilis), bili vsi premaknjeni, kakšen služabnik pa je poskrbel, da se je kri malo zmešala.

A mislite, da je spet Trust?
bonk.gif
 

Odisej

arhivar
Osebje foruma
Administrator
2. sep 2007
7.645
9
113
Alter.si
www.skodelica-s-sliko.com
Ne, ni alter trusta/žajfe/... Narobe ugibate
tongue-1.gif


Sicer pa ne vem no... "parjenje" znotraj rodu ne more biti ravno dobro za gene. Sicer če se razumeta vse lepo in prav, ampak dolgoročno (ko pride: otroci, da/ne) pa pomoje da ne bo šlo...
 
Nazadnje urejeno:

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.223
9.462
113
kod Džej-Zija
Lahko pa izvedeta snip-snip, torej vezavo jajcevodov in rez semenovodov, pa se potem mirno in užitka polno dol dajeta brez nevarnosti za potomstvo.
grin1.gif
 

motoristic

Fizikalc
18. avg 2007
1.308
18
38
Ljubljana
to ni normalno, saj nismo živali pa tudi nekatere živali ne počnejo tega.. @vlak a ne morš ene dekline iz sosedne vasi nabrisat al kaj? cccccc
 

vaginko

Fizikalc
2. sep 2007
10.862
33
48
pojdi v sosednjo vas obdelaj par deklet in boš potem lažje razmižljal!