Analno

  • Ustvarjalec teme Izbrisan uporabnik #9334
  • Začetni datum

Spajky

Guru
7. jun 2017
2.749
667
113
Obala
Kupiš goldon oni z "brbončicami" (for her pleasure) ...
Ga obrneš narobe in si ga natakneš na tiča ...
... nato pa "udri Blaž" ...
hysterical-1.gif
...

Ona : gospon´ doktor, imamo problem u seksu, muž nema dovoljno velik ...
Doc : pa koliki mu je ?
ona: 15cm ...
Doc : pa nije mu baš toliko mali ...
Ona : da doktore, ali mojh 5m sala i njegovih 5cm sala, pa jeb*te se vi sa 5cm ...
evil.gif
...

.... Torej ni vse v velikosti, mora bit tudi lep
cool-1.gif
...
 

ahmed

Fizikalc
23. sep 2007
2.409
98
48
Evolucija nam je pustila dele teles zaradi dolocenega namena. Vse ostalo je eksperimentiranje (kukr komu pac pase)
smile-1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Ksz.

No, sedaj bom napisal nekaj popolnoma resno. Če sem do sedaj provociral, sedaj ne več. Torej :

Niti približno si ne želim, da bi mojo našponal v rit ! Ker bi to zanjo pomenilo omalovaževalno, ponižujoče. Pa tudi zame isto, saj bi to pomenilo, da je ne spoštujem več. To bi bilo mnogo hujše kot pa npr. klofuta z dvema prstekoma okoli ušes.

Človek namreč ima neko dostojanstvo, pa eksperimentirajte podolgem in počez, kolikor hočete. Zaenkrat se v tej temi še ni pofočkala še niti ena uporabnica, sploh pa da bi še zraven navijala za to spolno prakso. Meni osebno je to skrajno poniževalno, v takem odnosu ima užitek (morda ? ) samo moški
tongue-1.gif


Človek ima tudi svojo lastno intimo, tisto ki se niti partnerja ne tiče. To je sekret. Izločanje. Katarina Zeta Jones je nekoč izjavila, da so v partnerstvu pomembni nekateri kompromisi, še posebno pa priporoča ločeni kopalnici. Zelo prav ji dam.
 

zmerni_radikalec

Fizikalc
5. apr 2008
1.298
27
48
40
Nekje v naši ljubi kokoški
Citat:
Uporabnik Demz pravi:
Ksz.

No, sedaj bom napisal nekaj popolnoma resno. Če sem do sedaj provociral, sedaj ne več. Torej :

Niti približno si ne želim, da bi mojo našponal v rit ! Ker bi to zanjo pomenilo omalovaževalno, ponižujoče. Pa tudi zame isto, saj bi to pomenilo, da je ne spoštujem več. To bi bilo mnogo hujše kot pa npr. klofuta z dvema prstekoma okoli ušes.

Človek namreč ima neko dostojanstvo, pa eksperimentirajte podolgem in počez, kolikor hočete. Zaenkrat se v tej temi še ni pofočkala še niti ena uporabnica, sploh pa da bi še zraven navijala za to spolno prakso. Meni osebno je to skrajno poniževalno, v takem odnosu ima užitek (morda ? ) samo moški
tongue-1.gif


Človek ima tudi svojo lastno intimo, tisto ki se niti partnerja ne tiče. To je sekret. Izločanje. Katarina Zeta Jones je nekoč izjavila, da so v partnerstvu pomembni nekateri kompromisi, še posebno pa priporoča ločeni kopalnici. Zelo prav ji dam.

Torej sem samo jaz tukaj ko mu je to ... emm ... ja.
redface-1.gif
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.954
9.095
113
39
MB
Cisto resno te sprasujem, zakaj recimo glih tukaj potegnes to crto,
Zakaj ne pri oralnem? Al pa bilokaj druga
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Zato ker pri oralnem lahko vračaš in je obema lepo.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Tega se prav gotovo ne mislim učiti. Kozle lahko streljam v politiki, je odprt lov in celo zaželjeno čimvečji odstrel
grin1.gif


Fantje, saj ni problema, pri nas bi se menda smelo tudi ovco - bojim se, da je ponavadi malce kosmata in zato ne preveč v trendu
evil.gif
).

Sem prav presenečen, kako velik odziv je. Se mi že nekaj časa intenzivno dozdeva, da je ravno tule na Alterju zbran sam cvet slovenskih fantov brez deklet.
evil.gif
 
Nazadnje uredil moderator:

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.496
8.861
113
Stari, napačnega si našel pod "fantje brez deklet". Že kar lepo 18. leto teče odkar sem eni zvest. Si pa fenomen, še nihče do sedaj ni analnega seksa povezoval s ponižanjem žensk
aplauz.gif
. Ja imaš še polno stvari za naučit se.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Čisto posušena res ni, predebela pa tudi ne, ker potem bi si ga moral vštukat
tongue-1.gif


Ne vem no, morda je res z mano kaj narobe, ampak bi izvedel. Lahko pa da sem zašel v klub, tule gor (
17758-icon_confused.gif
)

Tako da - fantje, vi kar naprej. Meni pa to ne gre in kaj čmo zdaj? Sem začuden, o analcih se predvsem neki moški pogovarjajo, ženske pa ...
17758-icon_confused.gif
(Ali nič)
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Preverjeno puncam pase. Grem stavit da je doggy style 90% puncam najbolj všeč položaj. Zaradi položaja jim paše v obe luknji. Preverjeno. In enim je zelo fajn bit v podrejenem položaju. Ljudje smo si pač različni in na koncu je cilj početi te stvari z nekom ki mu je všeč tisto kar tebi.
Meni osebno je dost vseeno a babo fukam v rit ali *****. Eni je to všeč, eni drugo, ena ma rada DP...
Ti raje poskrbi da se bosta vidva mela fajn. In če ti analni seks ni kul pač ne prakticiraj. Pri plesu mamo lep rek. Če se ni fajn filing delaš nekaj narobe. Sploh pri seksu se ne sili če ti ni. Če ti bo boš to čutil in to sprobal...
Nebom ti rekel da si spolno zavrt ker pač to pomeni nekaj drugega samo tudi ti ne sodi drugih sploh pri stvareh o katerih nimaš pojma...
Raj vprašaj nekaj o stvari ki ti je všeč ..
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik turbobitch pravi:
Preverjeno puncam pase. Grem stavit da je doggy style 90% puncam najbolj všeč položaj. Zaradi položaja jim paše v obe luknji. Preverjeno. In enim je zelo fajn bit v podrejenem položaju. Ljudje smo si pač različni in na koncu je cilj početi te stvari z nekom ki mu je všeč tisto kar tebi.
Meni osebno je dost vseeno a babo fukam v rit ali *****. Eni je to všeč, eni drugo, ena ma rada DP...
Ti raje poskrbi da se bosta vidva mela fajn. In če ti analni seks ni kul pač ne prakticiraj. Pri plesu mamo lep rek. Če se ni fajn filing delaš nekaj narobe. Sploh pri seksu se ne sili če ti ni. Če ti bo boš to čutil in to sprobal...
Nebom ti rekel da si spolno zavrt ker pač to pomeni nekaj drugega samo tudi ti ne sodi drugih sploh pri stvareh o katerih nimaš pojma...
Raj vprašaj nekaj o stvari ki ti je všeč ..

zakaj ples not vlačiš, ker to pa je res za toplovod...
priden.gif