Analno

  • Ustvarjalec teme Izbrisan uporabnik #9334
  • Začetni datum

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.596
14.282
113
Citat:
Uporabnik Demz pravi:
Včasih sem imel rejon čez pol Slo, pa ni nobena hotela, da bi kaj preveč falil ...

Včasih je bilo moderno, da je bejba imela spodaj đunglo, danes pa je prej moderno, da je spodaj totalno gola kot pa kaj drugega. Časi se spreminjajo, kdo bi si mislil
aplauz.gif

In nedvomno bi danes kar nekaj tistih tvojih iz rajona čez pol Slovenije hotele, da bi kaj falil, če nebi kar zahtevale
tongue-1.gif


edit: typo
 
Nazadnje urejeno:

map

Guru
6. jul 2008
7.788
1.927
113
najrajš na babi
Citat:
Uporabnik Matey pravi:
Citat:
Uporabnik Demz pravi:
Včasih sem imel rejon čez pol Slo, pa ni nobena hotela, da bi kaj preveč falil ...

Včasih je bilo moderno, da je bejba imela spodaj đunglo, danes pa je prej moderno, da je spodaj totalno gola kot pa kaj drugega. Časi se spreminjajo, kdo bi si mislil
aplauz.gif

In nedvomno bi danes kar nekaj tistih tvojih iz rajona čez pol Slovenije hotela, da bi kaj falil, če nebi kar zahtevala
tongue-1.gif

zmaga.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

To se pravi, da je v onem vicu tudi zrno resnice : " - ji ni v glavo šlo, je pa rit nastavla
smile-1.gif
".
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Citat:
Uporabnik luciano pravi:

Pa povej jim, že 1x, da ti rabiš nasvet kako se to dela, če vidiš, da te ne razumejo.
redface-1.gif

Jaz ne rabim nasveta, res
smile-1.gif
, vprašal sem pa, če je res to mogoče, da bi moderni fantje kar vsi (večinoma) najraje samo še v greznico tiščali oneta.

Pa - je že bolje ga postaviti zunaj pred psa, naj on laja v njega, kot pa da bi ga tiščal nekam tja kamor ne sodi, potem bi pa moral še s posranim švedrati po svetu domov
crazy1.gif
Bljak!
 

dijo_porko

mona
6. sep 2007
2.124
53
48
122
Citat:
Uporabnik Demz pravi:
Citat:
Uporabnik luciano pravi:

Pa povej jim, že 1x, da ti rabiš nasvet kako se to dela, če vidiš, da te ne razumejo.
redface-1.gif



Pa - je že bolje ga postaviti zunaj pred psa, naj on laja v njega, kot pa da bi ga tiščal nekam tja kamor ne sodi, potem bi pa moral še s posranim švedrati po svetu domov
crazy1.gif
Bljak!

A si že kdaj slišal za tuš? Opereš in to je to... Drugače pa ja, treba se je primerno lotit zadeve, na način Rocco Siffredija v realnosti ne bo šlo kar tako...
 
Nazadnje urejeno:
I

Izbrisan uporabnik #9334

Tuš? Jaz grem tja k oknu v zavese in si ga obrišem, potem pa ona še vpije vsaj tri četrt ure, vsi sosedje slišijo kako ji je lepo
grin1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Dokler ne objavijo svojega mnenja tudi tiste uboge tri alterašice, kolikor jih premoremo, vam ne verjamem nič.
 

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
Citat:
Uporabnik turbobitch pravi:
Veš da dejansko večjiga lahko lažje daš v rit? Medenica pa to... Seveda če je navajena...
Enim puncam prej pride če jo v rit in jim dejansko tud bolj sede kot v vagino...
Če je pravi trenutek, prava prehrana nebi smel bit čist nič smrdeče in umazano.

Sicer maš pa na internetu marsikateri članek pa ga preberi...
Če ti pa ni pa se vedno lahko druge pustiš pri miru...
stupid-1.gif

a sedaj moderne ženske otroke poserjejo ven da je lažje ko so bolj navajene al kaj?
bonk.gif
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.533
2.388
113
Citat:
Uporabnik Demz pravi:
Dokler ne objavijo svojega mnenja tudi tiste uboge tri alterašice, kolikor jih premoremo, vam ne verjamem nič.


Kje si jih vidu.... fejk accounti za trollat od tipov.
 

mistique

Guru
16. jun 2009
13.106
916
113
Emona / Carnium
No, če punci paše v pakšu, potem mene to niti najmanj ne moti. Sploh, ker nekaterim poplavlja vrđajno tako močno, da kljub zadostnem volumnu oneta, ničesar ne čutim, prav paše mal piknt v rito
cool-1.gif

Sicer pa...Demz je star (po počutju), ni pa to izgovor za pregovorno slovensko zadrtost. Zato Demz, sprejmi številne nasvete in ugotovitve s terena.
In če glavna akterja nista v glavah iz Zabačeva (mentaliteta), potem ni nobenega strahu, da bi oral po blatu ali celo drenažo delal...Demz, mal si prostato zmasiraj...s tičem
hysterical-1.gif


 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Citat:
Uporabnik titov pravi:
Za kondom zgleda nisi slišal še?

Ka misliš da s kjurcem voham? Nos imam montiran na tazgornji glavi. Ne vem pa za ziher, kje ga imate vi ...
 

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
Citat:
Uporabnik Gatto pravi:
ccc starokopitnež, pa tako mlad
wink-1.gif

Bolj tako, tako.

Brez klistirja je bil otepač skoraj vedno vsaj malo - posran. Ker sem tudi sicer velik estet, smo s to spolno prakso zaključili.

Klistirat pa se itak ni nobena hotela, niti takrat, danes pa še manj... Je preveč dela... Je treba raje tapkat po mobilcu in na 5 minut preverjat, če je "kaj prišlo"...
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Evo Gato in vsi ostali, preizkušeni fant je potrdil.

Rinete ga tja v greznico, pa še fajn se vam zdi
confused-1.gif
?
Dekadenca, propad Rima !
crazy1.gif