Prostitutke

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
če nisi prepričan o starosti je bolje, da jo nategneš , kot pa se pečaš z njenimi slikami..
smirk-1.gif


aha, je že apollo dal bolj strokovno razlago..
smile-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.468
2.316
113
Prisegam na take ... ki so še lačne znanja.



Vi pa kar plastične kurbe drsajte.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

A lahko kdo nalima kako fotko od one Johanove kelnarce iz Litije?
 

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
Citat:
Uporabnik Commodore pravi:
A ni pri nas in v vseh kolikor toliko normalnih državah age of consent nastavljen na 15 let, v religioznih ekstremih a la ZDA pa 18? Ker sicer prideš do bizarnih situacij, če je tip star 18 let, njegova bejba pa 16, pa njega lahko pred sodišče pošljejo.
bonk.gif
ne.vsaj tisto o zda ne drži. večina zveznih držav ima 16 nekatere 15 ene 17... samo dve pa mislim da 18.
ampak za forografije je drug zakon.
 

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
Bili nekaj dni nazaj prvič v kavarni As v Litiji. Mlada kelnarca, ampak ne samo to, žoge košarica C-D. Kaj bo šele junija, ko bo v majčki...

Jaz tako bogato obdarjene v centru Lj. NE poznam! Kakorkoli, As ima tri nove STALNE stranke....
evil.gif


Z nekega drugega foruma, citiram:
aplauz.gif
Citat:
Moja frendica si je dala joške povečati (dela kot kelnarca trenutno) in pravi da zdaj dobi 200% več napitnine.
 
Nazadnje urejeno:

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
Lahko bi šli zvečer še v "Rdečo ribo", če še dela....
 

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
Citat:
Uporabnik Car pravi:
Kaj če bi kar avtobus organiziral, da si gremo ogledat ta čudež narave?
lahko imate pa tam tisti vaš alter meet...

Citat:
Uporabnik johannes pravi:
Bili nekaj dni nazaj prvič v kavarni As v Litiji. Mlada kelnarca, ampak ne samo to, žoge košarica C-D. Kaj bo šele junija, ko bo v majčki...

Jaz tako bogato obdarjene v centru Lj. NE poznam! Kakorkoli, As ima tri nove STALNE stranke....
evil.gif


Z nekega drugega foruma, citiram:
aplauz.gif
Citat:
Moja frendica si je dala joške povečati (dela kot kelnarca trenutno) in pravi da zdaj dobi 200% več napitnine.
in je že zračunala v koliko letih se ji bo investicija povrnila?
 

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
Pa dobro, ne more biti vse na "ekonomski bazi"...

Kaj pa avto: stane recimo 20.000, čez dve leti zanj ne dobiš 12.000.

In ja, mislim,da mlada punca dosti več pozornosti (predvsem poleti) vzbudi z C joški, kot z avtom za 20.000.

Baje, da bejbe ne padajo niti na Maserattija več... Vsekakor pa tipi, celo starčki, padajo na košarice C... Pejd mal po kafičih...
evil.gif
 
Nazadnje urejeno:

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.527
14.130
113
Citat:
Uporabnik Demz pravi:
Pa to stari ateji ja ne delajo!
shocked-1.gif


Sej tudi ne verjamem, če bi šlo ... , -
smile-1.gif
!

Hohoo, ko bi ti vedel koliko kur-barije je po domovih za upokojence
cheer.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Seveda, ko pa imajo take intenzivne strokovne seminarje! Čeprav se mi bolj zdi, da gre samo še za pobožne želje
evil.gif
.

Vsekakor se je mnogo bolje hvaliti, kot pa jamrati. Če se hvališ, so ti vsi fovš, če pa jamraš, ti pa privoščijo.

@Gatto, tisto pa ne verjamem da bi bilo od johana. Zgleda bolj na obrezan mladoletni auspuh, pa tudi Fata izgleda od tamdo£. Od Johana bi prej pričakoval dosti več razvlečene kože ...
evil.gif
.
 

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
Johan ima (geni?) kožo kot 35-letnik. Zato mu pridejo v poštev le mlajše do 25 let.
Saj ne gre, da bi bila punca (pa makar mi ga samo drka), bolj uvela, kot drkani...
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Sej maš prov. Jaz tudi ne bi dal premoženja taki grdavži v roke.
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.557
6.162
113
Citat:
Uporabnik johannes pravi:
Johan ima (geni?) kožo kot 35-letnik. Zato mu pridejo v poštev le mlajše do 25 let.
Saj ne gre, da bi bila punca (pa makar mi ga samo drka), bolj uvela, kot drkani...

Saj poznaš tisti vic, da se od starih jajc salmonelo dobi.
Uporabljaš gumico? Bo punca še drisko dobila
 

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
Franci na balanci?

Kurbirji sporočajo zainteresirani javnosti: veselo je tudi v hotelu Mon. Več info, ko zvem kaj več. Ve kdo kaj več? Nacionalni sestav "djelatnic", cene?

Off topic: se kdo spomne tistega kafiča v Tolminu, kjer je pred leti stregla malada Slovenka zgoraj brez? Baje hči lastnice (ali pa tudi ne).
 
Nazadnje urejeno:

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
Citat:
Uporabnik Fadil pravi:
Citat:
Uporabnik johannes pravi:
Johan ima (geni?) kožo kot 35-letnik. Zato mu pridejo v poštev le mlajše do 25 let.
Saj ne gre, da bi bila punca (pa makar mi ga samo drka), bolj uvela, kot drkani...

Saj poznaš tisti vic, da se od starih jajc salmonelo dobi.
Uporabljaš gumico? Bo punca še drisko dobila

Za drk seveda brez gumice, za faf pa obvezno! Rad bi namreč živel 80+...
evil.gif
 
Nazadnje urejeno:

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
Citat:
Uporabnik johannes pravi:
Franci na balanci?

Kurbirji sporočajo zainteresirani javnosti: veselo je tudi v hotelu Mon. Več info, ko zvem kaj več. Ve kdo kaj več? Nacionalni sestav "djelatnic", cene?

Off topic: se kdo spomne tistega kafiča v Tolminu, kjer je pred leti stregla malada Slovenka zgoraj brez? Baje hči lastnice (ali pa tudi ne).
Za cene ipd ne bi vedel, ker sem še tolk mlajši in čeden, da mi za sex ni treba plačevati
wink-1.gif

Franci na balanci sem pa omenil glih zato, ker je veliko radodajk tam-sam na žalost jih je večina tam do letnika 1955, pol je pa že konc ..to za nas ni, bolj zate..
tongue-1.gif