Osvajanje (zbegane) punce

noker

Pacijent leta 2016
19. sep 2007
4.499
0
36
Sam še IP na routreju vpiše pa proc v compu navije, pol pa bo...
evil.gif
 

B81

22. jul 2007
34.391
8.901
113
Citat:
Uporabnik iMM pravi:
Ne vem če ti bo katerakoli (normalna) rekla ja za pijačo, če jo boš povabil na "drinko".

Točno to sem razmišljal cel cajt in se spraševal, od kdaj je ta beseda postala ženskega spola...
"jutri ob dveh te povabim na drink" ali "jutri ob dveh te povabim na drinko" wtf je to
 

ThaShizznitt

Fizikalc
13. jan 2008
4.781
4
38
Pa sej, ce jo ene 10x povabis na drink, pa se se kar s tabo pogovarja, pol so se sanse, da enkrat privoli
smile-1.gif
 

ta_pametni

Pripravnik
6. jan 2013
31
0
6
Povabil sem jo na kufe in ne na drinko. Sicer zdaj je nazaj z bivšim, tako da zadeva je vsaj kratko in srednjeročno zaključena.
 

barvica

Rent-a--MILF
11. feb 2013
1.559
133
63
Citat:
Uporabnik ta_pametni pravi:
Povabil sem jo na kufe in ne na drinko. Sicer zdaj je nazaj z bivšim, tako da zadeva je vsaj kratko in srednjeročno zaključena.
Očitno že ni tako zbegana kot si ti mislil
evil.gif

Drugače pa manj kompliciraj in ne bodi tako cagav. Bo kar dober dolgoročni načrt
grims-1.gif
.
 

ta_pametni

Pripravnik
6. jan 2013
31
0
6
Če gre nazaj k bivšemu, je ženska že po defoltu zbegana (best case scenario). Ampak vsaj kolker gledam njen fejsič, ne bo dolgo trajalo.
 

barvica

Rent-a--MILF
11. feb 2013
1.559
133
63
Zakaj že?? Očitno ji ta opcija s teboj ni odgovarjala, pa se je raje vrnila k preverjenemu.... heh.. po pisanju sodeč si še zelo mlečnozob
evil.gif
.
P.s. očitno imaš tudi zalezovalska nagnjenja, glede na to, da jo čekiraš na FB-ju.
ne-ne-1.gif

Skuliraj se, najdi si drugo, saj ni edina...
cheer.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Citat:
Uporabnik Fadil pravi:v
Včasih so takim fantom rekli da je MEVŽA

To je bilo včasih. Sedaj se jim reče, da so "tapametni".
Pa - saj je nekako logično. Ko bo nekoč zares prišel k pameti ( in spoznanju), bo star 40 in več. Spoznal bo .... ( sem pobrisal
smile-1.gif
, saj bo lahko sam ugotovil)
 

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.615
410
83
Citat:
Uporabnik ta_pametni pravi:
To je bilo redko.. in vedno je bila ena kratka debata in potem je spizdila. Mogoče namenoma. Je pa tako... jaz je nje ne bi nikoli pecal, če ne bi ona mi dajala signale. In ne, signali niso bili taki, da me je pogledala, pozdravila in se nasmehnila, jaz pa dobil trdega in že se videl kako se bom poročil z njo. Ful očitno je nakazala, da sem ji zanimiv... mogoče je to delala samo da pritegne pozornost... just for pure fun. Samo sem opazil, da me je ful gledala. Ženske ponavadi so ful spretne v tem in težko kdaj vidiš da bi te kera čekirala.. Njo sem velikokrat zasačil, ko me je gledala in tako obnila pogled, če sem jo jaz opazil. Sicer je fora, da je mlada ... kar pomeni, da je muhasta... in išče pozornost. Sicer se ne bom več ukvarjal kaj dosti z njo in bom videl kako bo na to reagirala.
hhuuudddoooooooo
ampak res. kako se smrklja
evil.gif
upa nasmejati ubožčku, ki zaljubljeno strmi vanjo. A se ona zaveda, kakšne težave mu je povzročila, ko je s trdim moral na trolo (opam da nisi bil s kolesom). Pa da še fuulll pokaže da ji je zanimiv. Fant žepnino daje na stran za poroko, ona se pa še z drugim kaže, druge pa pozdravi in se nasmehne. kako je lahko takšna. hudooo. Fant, res...prav imaš....ne se več ukvarjat z njo.... počakaj, kakšno leto ..pet... deset...pa ti bo vse jasno zakaj je takšna.







PS. amoak, fejsbuk mularija je pa resno ogrožena. Tud pogovarjat se več ne zna. Pol se pa sam smehljajo pa drugim traume povzročajo. Upam da telex ne najde te teme. Bo takoj rdeče not prpelu
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Sem bolj površno prebral - toda, od kdaj pa fantje šparajo za poroko?
sprasujem se.gif
Kaj niso to bolj ženski posli?

( Če se možakar oženi ali pa umre, ...
tongue-1.gif
)
 

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.615
410
83
Citat:
Uporabnik Demz pravi:
Sem bolj površno prebral - toda, od kdaj pa fantje šparajo za poroko?
sprasujem se.gif
Kaj niso to bolj ženski posli?

( Če se možakar oženi ali pa umre, ...
tongue-1.gif
)
ženski posli so organizacija
evil.gif
Sej veš, dovolj rož, dovolj lepih, prave čipke, oblekce, prostor fešte primerno okrašen, cerkev še posebej, vabila, povabila, iskanje izgubljenih prijateljic, iskane repertuarja muskontarjev (pa ja ne bodo igral neki, kar ji ni všeč)........
moški pa, da je dovolj pijače in račun vsega skupaj. Pa sej bo menda ja plačal, ko jo je pa dobil. Nobeden je ni hotu, on jo je pa komaj dobil.
evil.gif

Pol pa ni čudn, da se ga bodoči ženin nabije na fantovšini do temelja, ko vidi v kaj se je spustil :p
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Vi se kar norce delajte, ampak fantič je pameten. Je tako vzel, da bo samo zanj dobra. Zakaj bi jo futral za sosede?
Ponoči se pa itak luč ugasne, da ga ne bi ponesreči pri srcu stisnilo, ko se zbudi zraven in je treba iti scat
tongue-1.gif