Osvajanje (zbegane) punce

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.078
3.565
113
Marlbor
To je enak odnos, kot smo ga vsi mulci imeli do raznih hudih sošolk, sosed, zvezdnic. Še dobro da niso nikoli izvedele, kaj vse smo jim delali ...
 

Yogi

Guru
1. sep 2007
4.298
935
113
Citat:
Uporabnik ta_pametni pravi:
Citat:
Uporabnik Yogi pravi:
In naivno je pričakovati, da ženska pri tem (kar ti žal ne vidiš) igra svojo igro...
wink-1.gif

bi lahko malo elaboriral svojo tezo?

Lahko, seveda: dekle lahko igra igro in ti si le eden izmed kmetov na šahovnici, igra pa lahko še s konjem, topom, laufarjem,...
grin1.gif
 

ta_pametni

Pripravnik
6. jan 2013
31
0
6
Citat:
Uporabnik ThaShizznitt pravi:
Kako sploh poteka ta "odnos", ce se na pijaci nista bila? Prek neta? Prek salterja,na petrolu?
smile-1.gif

odnos je v živo. Ampak forum je ipak javen (ok sicer noben ga ne pozna
tongue-1.gif
) in zaradi očitnih razlogov ne bom tu razpredal preveč v detajlih. Je pa bilo tako, da sva bila precej v kontaktu, jaz pa sem hotel malo kasneje prašat za drinko, ker sem prej hotel vzpostaviti nek bolj frendovski/domač odnos in s tem več možnosti, da bi privolila. Ampak očitno temu ni bilo tako.
 

Dacho

Fizikalc
5. sep 2007
1.872
1
38
44
Ljubljana
Fail, pozneje kot povabiš na "drinko" manjša je šansa, da bo privolila. Ko te enkrat spozna kot sodelavca/frenda/sošolca... ji ne boš več zanimiv in ti ne bo dala
evil.gif
 

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
Citat:
Uporabnik ta_pametni pravi:
Citat:
Uporabnik ThaShizznitt pravi:
Kako sploh poteka ta "odnos", ce se na pijaci nista bila? Prek neta? Prek salterja,na petrolu?
smile-1.gif

odnos je v živo. Ampak forum je ipak javen (ok sicer noben ga ne pozna
tongue-1.gif
) in zaradi očitnih razlogov ne bom tu razpredal preveč v detajlih. Je pa bilo tako, da sva bila precej v kontaktu, jaz pa sem hotel malo kasneje prašat za drinko, ker sem prej hotel vzpostaviti nek bolj frendovski/domač odnos in s tem več možnosti, da bi privolila. Ampak očitno temu ni bilo tako.
jaz tega ne razumem. "fu£" sta komunicirala ampak tam kjer dela je vedno polno ljudi in je nisi mogel povabiti na "drinko", to je bil povzetek če prav razumem. ne razumem pa: če sta tako veliko komunicirala zakaj je nisi povabil enkrat ko ni delala?
 

ta_pametni

Pripravnik
6. jan 2013
31
0
6
To je bilo redko.. in vedno je bila ena kratka debata in potem je spizdila. Mogoče namenoma. Je pa tako... jaz je nje ne bi nikoli pecal, če ne bi ona mi dajala signale. In ne, signali niso bili taki, da me je pogledala, pozdravila in se nasmehnila, jaz pa dobil trdega in že se videl kako se bom poročil z njo. Ful očitno je nakazala, da sem ji zanimiv... mogoče je to delala samo da pritegne pozornost... just for pure fun. Samo sem opazil, da me je ful gledala. Ženske ponavadi so ful spretne v tem in težko kdaj vidiš da bi te kera čekirala.. Njo sem velikokrat zasačil, ko me je gledala in tako obnila pogled, če sem jo jaz opazil. Sicer je fora, da je mlada ... kar pomeni, da je muhasta... in išče pozornost. Sicer se ne bom več ukvarjal kaj dosti z njo in bom videl kako bo na to reagirala.
 
Nazadnje urejeno:
I

Izbrisan uporabnik #9334

"Girls just wanna get fun". Ti pa zadevo opazuješ in si jo poizkušaš razlagati s talevim, nabreklim jajčkom. Potem pa punca nenadoma zavije z očmi in se odloči, da je zabave konec in sedaj bo šlo pa zares - ti pa še vedno misliš, da se samo zabava.

Posledica je scenarij, kot ga je Mamca opisala Caplu v sosednji temi.

Že Adam je to spoznal nekoč v pradavnini in potožil Bogu: " Z ženo je križ in direndaj, ... daj kar rebro mi nazaj!
tongue-1.gif
"
 

noker

Pacijent leta 2016
19. sep 2007
4.499
0
36
Sem opazil, da je kar precej visoka migracija uporabnikov s Slo-techa ... sami geeki.
evil.gif

Ampak z babami pa ne znate ...
 

RagnarZ

Fizikalc
17. feb 2016
936
174
43
Citat:
Uporabnik ta_pametni pravi:
...samo sem opazil, da me je ful gledala. Ženske ponavadi so ful spretne v tem in težko kdaj vidiš da bi te kera čekirala.. Njo sem velikokrat zasačil, ko me je gledala in tako obnila pogled, če sem jo jaz opazil...

Mogoce je gledala kaj na tvoji faci
evil.gif
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.567
6.179
113
Citat:
Uporabnik RagnarZ pravi:
Citat:
Uporabnik ta_pametni pravi:
...samo sem opazil, da me je ful gledala. Ženske ponavadi so ful spretne v tem in težko kdaj vidiš da bi te kera čekirala.. Njo sem velikokrat zasačil, ko me je gledala in tako obnila pogled, če sem jo jaz opazil...

Mogoce je gledala kaj na tvoji faci
evil.gif

Mogoče je obrnila pogled z gnusom.
hysterical-1.gif
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.078
3.565
113
Marlbor
Citat:
Uporabnik Fadil pravi:
Citat:
Uporabnik RagnarZ pravi:
Citat:
Uporabnik ta_pametni pravi:
...samo sem opazil, da me je ful gledala. Ženske ponavadi so ful spretne v tem in težko kdaj vidiš da bi te kera čekirala.. Njo sem velikokrat zasačil, ko me je gledala in tako obnila pogled, če sem jo jaz opazil...

Mogoce je gledala kaj na tvoji faci
evil.gif

Mogoče je obrnila pogled z gnusom.
hysterical-1.gif
To so tiste scene, ko se curica gleda v tvoje špegle, šobi ustnice in preverja če je dobro namazana ,ti pa misliš da tebe gleda in se spogleduje s tabo.