Osvajanje (zbegane) punce

I

Izbrisan uporabnik #9334

Potem se pa vsaj preimenuj. Nick si spremeni v "ta naivni".

Ko boš potem mrho kresnil kot se šika, se pa preimenuješ nazaj
tongue-1.gif
.
 

ta_pametni

Pripravnik
6. jan 2013
31
0
6
Nič. Ni se zgodilo nič. Enkrat sem jo srečal v diskaču, pa ženska kar zavijala z očmi. Jaz samo WTF? Kaj je s tabo narobe. Pa sploh je nisem nikoli neki posebej utrujal. Sem si rekel fakju... uživaj v samskosti in potem ko bo ura tiktakala si boš našla enga debila. Good luck.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Odlično!
aplauz.gif

To si pa pametno izpeljal
grin1.gif


Ko bo stara sto let, se bo lahko po buči tolkla : "Jebentiš, pa mi tako ena numera manjka
tongue-1.gif
"
 

retro

Fizikalc
18. dec 2011
6.277
23
38
Murska republika
Smatram da si še tudi sam v zgodnji puberteti in take zgodbice so del odraščanja, kaj naj ti svetujem?? poizkusi in če ne bo šlo pozabi, neresnost oziroma nedoraslost je resen problem ki si ga punce razlagajo isto kot fantje , za enkrat bo dobra in td ......
 

hrci

Pripravnik
22. jan 2008
865
2
18
Ksz..

Joj prej me je na wc prtisnlo, pa nisem šel na veliko potrebo. Zdaj mi nič ne pritiska, ampak me zanima če bom lahko se posral al ne, bo treba kaj močneje stisnit mišice? Bo vse v prvo ven padlo al po obrokih? Hmmm
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Citat:
Uporabnik retro pravi:
Smatram da si še tudi sam v zgodnji puberteti in take zgodbice so del odraščanja, kaj naj ti svetujem?? poizkusi in če ne bo šlo pozabi, neresnost oziroma nedoraslost je resen problem ki si ga punce razlagajo isto kot fantje , za enkrat bo dobra in td ......

grin1.gif
, dve sta že za mano, tretjo pričakujem čez kakih 20 let.

In zakaj misliš, da se tako zabavam ob tej (precej običajni) fantovski nesreči? Zato ker si je ob vsem skupaj dal tako posrečen nick ( "tapameten"
grims-1.gif
)

Ja ja, @ta pametni, saj pride pa mine. Punca bo že nekako preživela, ti pa tudi skozi čas.
 

iMM

Fizikalc
9. okt 2010
1.240
0
36
Ne vem če ti bo katerakoli (normalna) rekla ja za pijačo, če jo boš povabil na "drinko".
 

ta_pametni

Pripravnik
6. jan 2013
31
0
6
Sm jo povabil na kavo, ne na drinko. Sicer je bilo videt, da je bila ful hepi nad vprašanjem. Očitno sem ji dobro nabil ego.
 

Numy

Majstr
1. jan 2008
9.833
371
83
Še par jih povabi, tokrat brez nekajtedenskega procesiranja pred tem.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik ta_pametni pravi:
Torej lani jeseni sem spoznal eno bejbo. Sicer nisem imel namena se ukvarjat z njo, ampak mi je ona pošiljala signale, da sem ji zanimiv. Sicer sem izvedel, da ima fanta in sem si rekel, da se z njo ne mislim ukvarjati, ker imam (slabe) izkušnje z zasedenimi ženskami. Nakar enkrat zgodaj spomladi sem izvedel, da je postala samska. Potem sem se začel z njo ukvarjati. Sva se vedno bolj spoprijateljila... in po enem času sem si rekel, ok zdaj jo bom povabil na eno drinko. Nakar pride dan, ko opazim, da je ponovno z bivšim. Jaz samo WTF. Očitno jaz sem magnet za lajdre. Zdaj mi je zbegalo celotno situacijo. Po eni strani, bi jo rad skenslal kolker je dolga in široka, po drugi strani pa vseeno bi jo povabil na eno frendovsko drinko. Toliko, da ji jasno povem, da se zanimam za njo. Če bo sprejela, bom pač šel na drinko... da malo ocenim koliko je ura in kaj se ji sploh plete po glavi.. če me skensla pa jo skenslam tudi jaz. Sicer nimam nikakršnega namena se zaplest z njo, dokler ne bo imela razčiščeno z bivšim/sedanjim. Dejte mi povedat kaj si mislite in kaj bi mi lahko svetovali.

PS: Če kdo misli žaliti z otročjimi in prizadetimi komentarji, odjava je zgoraj desno.

Sočustvujem s tabo pa vendar, koliko si pa star
sprasujem se.gif
 

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
Drinka, drinke, drinki, drinko, pri drinki, z drinko...
bonk.gif


Tiča, tiče, tiči, tičo, pri tiči, s tičo (sem jo)...
evil.gif
 
Nazadnje urejeno:
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik ta_pametni pravi:
a je to važno?!

mislim da ja, ker če gre za neko frocovje, bo še veliko menjav do kakšne resne zveze
 

Yogi

Guru
1. sep 2007
4.298
935
113
In naivno je pričakovati, da ženska pri tem (kar ti žal ne vidiš) igra svojo igro...
wink-1.gif
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.469
2.324
113
Pa, dajte si na jasno pridit... da to se v njegovi glavi dogaja....


Baba je pač prijazna.... zgleda, da še ve ne zakaj se gre ali ji je paæ nerodno ga odjebat.


Očitno si take objekte fantazij izbira, katere dnevno vidi. Kako mu takemu poveš da naj odjebe, če ga potem vsak dan gledaš...