Mlade Slovenke in temnopolti očetje

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Skor sem izbruhal zajtrk, ko si omenil farbico na tak način
bonk.gif
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.038
4.049
113
Citat:
Uporabnik motofrik pravi:
Poznam primer, preceeej let nazaj, ko so eni zamorci študirali v sosednjem mestu. Se je (takrat še mlada) pritisnila z enim in rodila malega...zamorčka. Ampak je ''morala'' čez par let spet poiskati kakšnega črnega darovalca semena, da je imela par.

Ko smo v mojih študentskih časih, s ŠOU-om šli v Dominikansko republiko, se je, ko smo odhajali z avtobusi iz Tivolija proti letališču v Muenchnu, ena tam na polno poslavljala od svojega tipa, v Dominikanski pa se je z dvema temnopoltima animatorjema (z obema hkrati) na polno dolj dajala in to brez zaščite - tam pa višek SPB-jev. Izmena turistov pa vsake 2 tedna.
Ko smo prišli nazaj v Ljubljano, pa nazaj v objem svojemu tipu z vsem s*anjem, ki ga je tam pobrala.
 

barvica

Rent-a--MILF
11. feb 2013
1.560
134
63
Zakaj že??
Če bi sekirala zaradi vseh nebuloz, ki jih tu preberem ....

Jaz se samo še nasmehnem...
cheer.gif
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.864
5.466
113
Citat:
Uporabnik barvica pravi:
Jaz se samo še nasmehnem...
cheer.gif

Jah sej...z leti ti druzga ne preostane kot da se "samo še nasmehneš"

Bod srečna da ti ob tem še kej ne uide
hysterical-1.gif
 

barvica

Rent-a--MILF
11. feb 2013
1.560
134
63
A misliš s tem, da se skoraj polulam od smeha.... heh, ko vaše/naše traparije berem????
Nič ne uide, delam keglove vaje....
evil.gif

P.s.
Tolk stara pa še nisem...
ne-ne-1.gif
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.592
14.269
113

barvica

Rent-a--MILF
11. feb 2013
1.560
134
63
Saj vem kaj so, ampak, moje vprašanje je bilo bolj provokativno, ker otroka ozmerjati s pankrtom je kar grdo se ti ne zdi?
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.864
5.466
113
Kaj pa če jih maš........pa ti jih je težko vzgajat.....pa ne mislm finančno...ampak tko no
tongue-1.gif
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.592
14.269
113
Glede na to, da je pankrt izraz, ki ga v glavnem uporabljajo verni ljudje, ki dajo (oz.so dali) veliko na zakonske otroke ter prezirajo nezakonske, meni osebno povsem dol visi in te besede sploh ne jemljem kot resno žaljivko. Posledično je torej moj odgovor ne kot ne, ne zdi se mi grdo, prej smešno.

Tvoje vprašanje pa ni delovalo provokativno ampak bolj nepoznavalsko, posledično si dobila link.
 

yahel

Fizikalc
23. jan 2013
3.537
61
48
Citat:
Uporabnik barvica pravi:
A misliš s tem, da se skoraj polulam od smeha.... heh, ko vaše/naše traparije berem????
Nič ne uide, delam keglove vaje....
evil.gif

P.s.
Tolk stara pa še nisem...
ne-ne-1.gif

V reviji Maja sem ravno danes prebral da obstaja operabilna rešitev za ta tvoj problem. Zraven pa boš še imela rešen problem ohlapnih ustnic, razvlečene tamale, pa bolj ozka bo spet. Vsaj ne bo občutka kot da tvoj desc meče svojo hrenovko po hodniku.
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
32.968
5.704
113
blizu močvirne prestolnice
Citat:
Uporabnik Matey pravi:
Glede na to, da je pankrt izraz, ki ga v glavnem uporabljajo verni ljudje, ki dajo (oz.so dali) veliko na zakonske otroke ter prezirajo nezakonske, meni osebno povsem dol visi in te besede sploh ne jemljem kot resno žaljivko. Posledično je torej moj odgovor ne kot ne, ne zdi se mi grdo, prej smešno.

Tvoje vprašanje pa ni delovalo provokativno ampak bolj nepoznavalsko, posledično si dobila link.

To govoriš iz svojih izkušenj? Očitno ne, jaz pa in če so bile kakšne žaljivke o pankrtu sem jih kot mulc slišal izključno s strani ateističnih gnojev! Tega nisem slišal ne od vernikov ne od duhovnikov. Tako da se malo zamisli kaj blekneš. Tudi na alterju le ateisti žalijo in ponižujejo!
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.592
14.269
113
Citat:
Uporabnik 8888 pravi:
To govoriš iz svojih izkušenj? Očitno ne, jaz pa in če so bile kakšne žaljivke o pankrtu sem jih kot mulc slišal izključno s strani ateističnih gnojev ! Tega nisem slišal ne od vernikov ne od duhovnikov. Tako da se malo zamisli kaj blekneš. Tudi na alterju le ateisti žalijo in ponižujejo!

Sicer si me s svojimi bedarijami nasmejal kot v večini primerov ampak tale ga pa zmaga (poudarjeno besedilo)
hysterical-1.gif


In res nisem vedel, da si ateist. No ja, vsak dan nekaj novega, zakaj pa ne. Čestitam drugače, je bil že skrajni čas, da spregledaš.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.592
14.269
113
Tvojim se smejim, ovčica, tvojim. V enem samem postu s 5imi stavki ti uspe samega sebe zabit
hysterical-1.gif