Novo pri A1

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.324
666
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik ant pravi:
Mislim, da lhko zaračunajo kvecjemu uradne zamudne obresti. Malo se pozanimaj.

Verjetno gre za pravno osebo... ker to, da stroski opomina ne smejo preseci zneska zakonsko dolcoenih zamudnih obresti menda velja samo za fizicne osebe ...

Sicer pa je cisto vseeno ali zaracunajo izpis odprtih postavk ali opomin...
grims-1.gif
 

ememko

Fizikalc
11. jun 2009
174
25
28
Da, gre za pravno osebo. Fizičnim osebam potem ne računajo tega obvestila? Je dobil to kdo od vas kot fizična oseba že?

Jest - res je, tistim ki plačajo do roka ne zaračunajo nič. Je jasno.
smile-1.gif
Potrudil se bom plačati do roka ampak imam to slabo navado da včasih plačam po roku. Nikoli pa ne ostanem dolžen nikomur.

Lahko bi komot poslali to obvestilo tudi na email ampak potem bi težko upravičili zaračunanje 5 eur.
 

urby20

Majstr
14. jul 2010
3.012
298
83
Goriska
To samo pomeni, da človek nima nobenega redu. Če je problem pri plačilih, si lahko izbereš kasnejše obračunsko obdobje.
 

Bajkman

Majstr
23. jun 2010
3.643
147
63
Torej, nekaj časa nazaj smo se pogovarjali o "robotskem glasu", katerega smo opažali pri A1 in ostalih, ki to omrežje uporabljajo. Informacije od uradnega tehnika, kateri je kolegu, glede njegove službene naročnine, uradno po telefonu podal informacije (kolega je bil pač dovolj tečen in jim je večkrat o tem "težil").

Kot sem/smo opisovali, se to pojavlja po cca 15 minutah pogovora. Zvok postane robotski, sogovornikovih besed se skoraj ne da razbrati, zvok se več ne popravi. Pogosto prekine. Tudi če ne, moraš itak sam prekiniti in poklicati nazaj. S tem si zagotovimo nadaljnjih 15 minut normalnega zvoka.

Problem je v njihovem 2G (GSM) omrežju. Tega problema v 3G (UMTS) ni. Zato mnogi tega ne opazijo, saj so na dosegu 3G-ja. Je pa ta problem vsesplošni po celi SLO. Težava je v baznih postajah, glede česar se dajejo z dobaviteljem, ki naj menda ne bi priznal napake...
 

vdsl

Zelenc'
10. maj 2011
14
0
1
Mi lahko kdo ponudi kodo za 30% ali vecji UJEMI popust. Zelim narociti pri A1 paket in potrebujem cimvecji popust, sam sem dobil 20% ampak bi bil bolj vesel z 30.40 ali 50%.
Vsak ki ima free smsje (pri kateremkoli ponudniku) napise UJEMI na stevilko 4333.
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.218
3.369
113
Z Hota ne gre poslat SMS ja.
Imam še 2000 SMS in 0,01 evra gor.
Pomeni da SMS ni zastonj?
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Tudi mene je vprašal če se strinjam s stroški - Tlelemach, zato pa kode ne dam zastonj.
wink-1.gif
 

vdsl

Zelenc'
10. maj 2011
14
0
1
Ne dam nic ker sem tudi z 20% zadovoljen, ker bomo vzeli pri A1 njihov mobilni internet in prisparali veliko v vsakem primeru (proti stacionarnem internetu), ce pa bo kdo slucajno dal kodo za vecji popust pa zelo veliko hvala.
 

medo10

Fizikalc
3. sep 2007
1.693
7
38
Priporočam, da gre jutri ob prazniku pršuta in Terana malo po Krasu testirat. Vasi bolj ob meji. Tam so srečni, če 3G vidijo na telefonu.
Ali pa denimo Smrekovec. Tam vleče skoraj bolje A1, ne AI SI...
V Celju ga pa Telemach šiša
smile-1.gif