30% off na naročnino pri Bobu za 12 mesecev ...

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.337
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Celo leto nižja mesečna naročnina zate na izbranih paketih!

S promocijsko kodo bobH83M si lahko oba zagotoviva 30% popusta na mesečno naročnino za eno leto!! Samo z uporabo promocijske kode pa je na voljo tudi paket mogočni bob!

pripeljiprijatelja_slika1_apr17.jpg


Poleg popusta pa prejmeš tudi brezplačno bob kartico SIM v vrednosti 14,90 eur!

Kako do popusta?

Da si zagotoviš popust, je potrebnih le nekaj korakov:

- svojo unikatno kodo, ki si jo prejel v SMS sporočilu, podari prijatelju, sorodniku ali znancu,

- tvoj povabljen prijatelj naj pokliče v bob klicni center na 068 680 680, sklene novo naročniško razmerje na paketu mogočni bob, carski bob ali nori bob ter agentu zaupa tvojo kodo,

- tvoj prijatelj bo takoj prejel 30% popust na mesečno naročnino ter brezplačno kartico SIM, tebe pa že na naslednji položnici čaka popust 30% tvoje osnovne mesečne naročnine!


http://www.bob.si/pripelji-prijatelja

Promocijska koda: bobH83M


Pohiti, ponudba velja le do konca meseca!


Pogoji posebne ponudbe

Ponudba velja do 30. 4. 2017 in je na voljo za potrošnike. ponudba velja samo ob predložitvi promocijske kode in sklenitvi novega naročniškega razmerja na paketu mogočni bob, carski bob ali nori bob. vsaka koda je unovčljiva le enkrat. popust v višini 30% na osnovno mesečno naročnino se obračuna 12 zaporednih mesecev, po preteklih 12-ih mesecih se naročnina začne zaračunavati skladno s cenikom. obstoječi naročnik je upravičen do popusta, če ima sklenjen katerikoli bob naročniški paket z osnovno mesečno naročnino. novi naročnik prejme brezplačno bob kartico SIM v vrednosti 14,90 eur po priporočeni pošti. ponudba ne velja za naročnike paketa bob 4 cente.
 
Nazadnje urejeno:

Dacho

Fizikalc
5. sep 2007
1.872
1
38
44
Ljubljana
Morda neumno vprašanje, a vendar... če nekdo že ima carski bob npr... lahko uveljavlja popust le, če pripelje novega naročnika? Morda prešalta na mogočni bob?
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.337
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik Dacho pravi:
Morda neumno vprašanje, a vendar... če nekdo že ima carski bob npr... lahko uveljavlja popust le, če pripelje novega naročnika? Morda prešalta na mogočni bob?

Kolikor jaz razumem, lahko dobis popust le, ce pripeljes novega uporabnika ... Tebi ostane enak paket in 12 mesecev dobis 30% popusta ...
 

AndrejEnej

Guru
13. okt 2016
3.714
-1.017
113
145 km SZ od Opatije
Citat:
Uporabnik Dacho pravi:
Morda prešalta na mogočni bob?

Po mojem ga zanima (no, ne samo njega), če lahko poleg tega, da dobiš paket ceneje, prešaltaš tudi na drug paket?

Po mojem se da, ampak rabimo bolj uraden odgovor (moj je zelo laičen).
evil.gif
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.337
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik AndrejEnej pravi:
Citat:
Uporabnik Dacho pravi:
Morda prešalta na mogočni bob?

Po mojem ga zanima (no, ne samo njega), če lahko poleg tega, da dobiš paket ceneje, prešaltaš tudi na drug paket?

Po mojem se da, ampak rabimo bolj uraden odgovor (moj je zelo laičen).
evil.gif

Na drug paket lahko presaltas kadarkoli... ce je seveda ta zeljeni paket v ponudbi... Verjetno ga pa verjetno zanima, da bi kot trtenutni uporabnik sel konkretno na paket "mogocni bob", ki pa trenutni ni v redni ponudbi in se ga da sklenit le, ce si nov in uporabis promocijsko kodo ... Torej pomoje na ta paket kot obstojeci narocnik ne more migrirati ... Ce razmisljanje drzi, pa upam, da bo napisal kdo od tistih, ki je "pri koritu"
smile-1.gif
 

Dacho

Fizikalc
5. sep 2007
1.872
1
38
44
Ljubljana
Z uporabo kode bi sklenil novo narocnisko razmerje, tu res ne vidim problema. Al se bojo sli bolj papeske od papeza pa rekli, da moram prekiniti trenutno razmerje in potem skleniti novega s promocijsko kodo?
 

Dacho

Fizikalc
5. sep 2007
1.872
1
38
44
Ljubljana
Ce sem napisal malo nerazumljivo, naj zapisem malo bolj specificno. Recimo da imam trenutno carski bob, a bi rad uporabil tvojo kodo in sklenil novo narocnisko razmerje mogocni bob, ti pa bi dobil popust na svoj obstojeci paket, ker si pripeljal prijatelja na nov narocniski paket?
smile-1.gif
 

Bajkman

Majstr
23. jun 2010
3.650
147
63
Točno to mene zanima.

Trenutno imam še vedno Big Bob iz tistega obdobja, ko je bil cca 2€ cenejši, kot prvotno. Nek ekvivalent temu je trenutno Nori bob, le da ima 1500 enot namesto 1000.
Zanimal pa bi me mogočni ali pa carski (s popustom).

Na kratko, ali smo lahko tudi obstoječi naročniki deležni tega popusta v primeru spremembe paketa. Vem, morda mokre sanje, a bilo bi lepo...
cheer.gif
 

Yellow

Pripravnik
14. mar 2017
67
11
8
Če samo menjaš paket ne dobiš popusta. Dobiš ga če pripelješ prijatelja, hkrati pa lahko tudi menjaš paket če hočeš.
 

Bajkman

Majstr
23. jun 2010
3.650
147
63
Razumem. A kaj ko sam te kode nisem prejel preko SMS. Ne vem sicer, zakaj ne. Morda, ker imam Big bob namesto enega od zgornjih.
 
Nazadnje urejeno:
I

Izbrisan uporabnik #488

V bistvu če prav razumem.

Žena ima boba (jaz tudi enga za 0centov z tracker).

Vpiše v mobitel SMS popust 4333 in mi da kodo, jaz pa si uredim naročniško razmerje in grem proč od Telemacha...

Nato imava oba popust 30% eno leto. Zicer
 

tin01

Pripravnik
31. okt 2007
413
17
18
Konkretno : Zena ima carski bob in bi šla na mogočni bob. Jaz imam 4cente/minuto in bi tam tudi ostal. To bi slo ?

T.
 

Yellow

Pripravnik
14. mar 2017
67
11
8
Citat:
Uporabnik Bajkman pravi:
Razumem. A kaj ko sam te kode nisem prejel preko SMS. Ne vem sicer, zakaj ne. Morda, ker imam Big bob namesto enega od zgornjih.

mogoče si pri sklepanju označil da ne želiš prejemat posebne ponudbe
smile-1.gif
pošlji SMS "popust" na 4333 pa jo dobiš.
 

Yellow

Pripravnik
14. mar 2017
67
11
8
"obstoječi naročnik je upravičen do popusta, če ima sklenjen katerikoli bob naročniški paket z osnovno mesečno naročnino. novi naročnik prejme brezplačno bob kartico SIM v vrednosti 14,90 eur po priporočeni pošti. ponudba ne velja za naročnike paketa bob 4 cente."

za obstoječe imaš na vseh paketih z osnovno mesečno naročnino (bob 4 cente je nima), pa še piše da ne velja za tiste na 4 cente, ker ti itak ne morjo nikamor popusta dat če nimaš mesečne naročnine oz. lahko dobiš 30% popust na 0€ na mesec :D
 

Bajkman

Majstr
23. jun 2010
3.650
147
63
Res je. Torej, še moja koda: BOBT44B

Zelo bom hvaležen tistemu, kateri jo izkoristi.
wink-1.gif


Po možnosti naj tudi javi, da je uporabljena, da ne bo še kdo po nepotrebnem poizkušal.

Hvala
cheer.gif
 

KdoZ

Pripravnik
28. maj 2011
364
2
16
Ne bo slo. Ker nista nova narocnika. Edino da bob 4 cente prekines (najprej sklene novo narocnino in nato prekines staro) in vzames novo narocnino z novo st. V tem primeru pa bi oba imela popust
 

mat

Fizikalc
31. avg 2007
1.034
20
38
Mogoče neumestno vprašanje, kako bo z uporabo pri Bobu v tujini po 15.6.? Se bodo isto odštevale enote? In kako je z LTE, trenutno mi pri Iziju dela vse precej dobro.