Hrvaška prepaid internet za dalj časa

Steve

Guru
13. avg 2007
9.652
1.576
113
Ima kdo kakšen predlog kaj vzeti pri sosedih za ca. 5 mesecev uporabe? Rabi se 20-30gb mesecno, prepaid ni nujno, lahko tudi narocnina, samo pac brez vezave, ce je to sploh mozno za slovenske drzavljane
 
2. okt 2007
3.592
2.033
113

Od 15. junija naprej, boš lahko koristil količine, ki jih imaš zakupljene v matični državi. Sklep danes potrjen v Bruslju.
 

Crna_Ninja

Fizikalc
25. dec 2007
509
79
28
Imam enake želje kot ti, in sem lani pregledal vso njihovo ponudbo.

Ugotovil sem naslednje, da sklepanje naročnine ne gre, ker je povsod tako, da ne plačaš opreme, če se vežeš za vsaj 12 mesecev. Če se nočeš vezat, moraš drago plačati za opremo in se na koncu ne splača.

Med prepaid ponudniki pa tudi ni bilo nobene pametne ponudbe, na koncu sem imel vipnet, ki je sicer imel 10 ali 20 gb, ampak ko si podatke porabil, se je tudi net ustavil. Predlani so pa imeli v ponudbi, ko porabiš podatke, ti net laufa naprej, samo se zmanjša hitrost na tistih bogih 64kb/s, ampak je vsaj delal. Lani tega ni imel več nihče v ponudbi.

Edino eden en ponudnik je imel zanimivo zadevo, katero sem naročil, in so govorili, da bodo prišli priklopit v roku dveh tednov, pa jih potem niti čez mesec dni ni bilo, oziroma nikoli, kljub temu da sem jih preganjal. Gre pa za optima.hr če pogledaš Instant pakete. Zadeva je bila najboljša v smislu neomejenega interneta za vredu ceno, samo niso prišli priklopit...

Kar govorim je bilo lani, letos upam da bo kaj boljša ponudba. Na hitro kar sem vidl pri vipnetu oglašujejo 10 eur za teden neomejenega interneta, kar se sliši dosti dobro, treba je prebrat še drobni tisk....
 

KdoZ

Pripravnik
28. maj 2011
364
2
16
Ce te zanima imam bonbon sim. Internet. 10kun je 5gb za 1 dan. 6gb sa 55 kun na mseedc ali 300 mb za 1 kuni na dan.
 

mojcd

Zelenc'
5. jul 2010
15
0
1
Jaz imam loodilo od Vipa - 60 hrčkov za 4GB...ampak za tvojo željeno količino bo težko
 

Lery

Pripravnik
4. avg 2011
46
0
6
Evo, ce koga zanima:
V HR na Hvaru uporabljam izimesec, predplacniski paket, cena 6,90 € Akcija do 31.8. 2017
Prednalozeno 6000 enot, vse lahko porabis tudi v EU, za cel mesec.
V HR deluje na omrezju T- mobile, na 3G

http://www.izimobil.si/izimesec
pozdrav.gif
 
Nazadnje urejeno:

gr69

Guru
15. dec 2009
11.289
2.391
113
še v SLO - ampak komaj
Citat:
Uporabnik CLIO15 pravi:
Samo 3g

Boljše Telekom ali A1 paketi za 20€ z 20GB

Ne zavaja!

A1:
Citat:
Promocijska ponudba dvojni gigabajti za isto ceno
Promocijska ponudba podvojenih gigabajtov velja do 31. 8. 2017. Zakupljen prenos podatkov je veljaven 30 dni v Sloveniji.

Izbrani zakup prenosa podatkov lahko aktivirate na brezplačni spletni strani A1.si/simplnet, kamor se povežete s pomočjo mobilnega interneta A1 SIMPL net. Možen je zakup novega paketa GIGA 1, GIGA 2 ali GIGA 10 pred potekom veljavnosti prejšnjega zakupa. Na osnovnem paketu A1 SIMPL net je omogočeno klicanje in pošiljanje SMS sporočil v vsa slovenska omrežja po ceni 0,15 € na minuto oz. na sporočilo, kot tudi za klice in sporočila SMS/MMS v EU/EEA gostovanju, ki se zaključujejo znotraj EU/EEA omrežij. Paketi GIGA 1, GIGA 2 in GIGA 10 niso na voljo za uporabo v tujini. Uporaba spletne strani A1.si/simplnet je za A1 SIMPL net uporabnike brezplačna. Mednarodnih storitev, storitev prenosa podatkov v tujini oz. v tujih omrežjih ni mogoče uporabljati. Pri uporabi mobilnega interneta A1 SIMPL net veljajo Pogoji poslovanja in uporabe mobilnega interneta brez naročnine A1 SIMPL net.

Telekom pa sploh nima "primerne ponudbe".


Avtorju - VIPNET si poglej.

Samo mimo do dajati poceni neta - vse to je pač prinesel 15.6. .
rolleyes-1.gif
 

LeQuack

Guru
26. avg 2007
6.841
3.362
113
40
Lj
Mislim da se je Telekom odločil, da EU pravila za roaming pri njih ne bodo veljala.
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.366
229
63
Kras
www.mtl.si
Kaj pa delate, da potrebujete 4g?
Jaz imam telefon zaklenjen na 3G, pa ne vidim niti najmanjše potrebe po večji hitrosti. Res pa da ne vlečem torrentov preko gsmja...