Telefon se je ukrivil

Zenga

Pripravnik
2. nov 2011
118
0
16
Zdravo,
ali ima kdo od vas izkusnjo, da bi se mu pametni telefon ukrivil. Pred dnevi sem opazil ukrivljenost v levem spodnjem delu telefona (Huawei p8 lite). Telefon je ukrivljen "popolno" - kot da bi do ukrivitve prišlo s toploto. Prosim za kakšno informacijo, ce se je ze komu kaj podobnega pripetilo.
 

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.211
3.367
113
Kupi samsunga, ta se ne krivi, ta zažiga.
smile-1.gif
 
22. jul 2007
12.768
1.299
113
123
Ironično spet huawei telefon v glavni vlogi, očitno debelina telefona terja svoj davek.
tongue-1.gif

A to sam od sebe ali si ga imel v žepu.
Sodelavec je iz P8 naredil banano medtem , ko ga je imel v zadnjem žepu kavbojk in se je vsedel.
Potem ga je ravnal in ga zvijal v kontra stran, rekel je da je display prikazoval mavrične barve on je pa par očenašev zraven zmolil, če bo na koncu sploh še delal.
In rezultat, telefon še danes deluje sicer sta se na displeyu pojavila 2 mrtva pixla in celo uspelo mu ga je skoraj zravnati.
 

Zenga

Pripravnik
2. nov 2011
118
0
16
nisem se usedel nanj - vsaj da bi vedel. Je pa res, da sem nekajkrat opazil, da je bil telefon kar topel, vendar temu nisem posvečal pretirane pozornosti.
 
Nazadnje urejeno:

borovnica

Fizikalc
22. jul 2007
4.617
1
38
Oneplus X se našemu mulcu ni pokrivil pa čeprav stalno igra igrice in je na trenutke že kar vroč...mora bit kriv od kavbojk...
B
 

Zenga

Pripravnik
2. nov 2011
118
0
16
Sam dvomim, da bi ga sam ukrivil, ker je telefon praktično stalno v torbici. Je pa kaj takega nemogoce izključiti, zato telefona ne bom nesel na servis - skoraj gotovo bi dobil komentar podoben tistemu od borovnice...
 

PHOBiA

Guru
11. jul 2013
4.055
1.269
113
Kot sem rekel, mas na netu kar precej o upogibanju tega telefona. Sigurno je tudi servis ze slisal za to. Je na tebi.
 

Ledenko

Guru
18. jul 2011
2.472
859
113
Citat:
Uporabnik borovnica pravi:
Oneplus X se našemu mulcu ni pokrivil pa čeprav stalno igra igrice in je na trenutke že kar vroč...mora bit kriv od kavbojk...
B

Verjetno res problem v hlačah z ozkimi žepi. Sej niti ne bi opazil, če ne bi videl, da ovitek na skrivljenem delu čudno stoji. Je pa res hecno skrivljen (ni na obeh straneh enako).
 

AndrejEnej

Guru
13. okt 2016
3.714
-1.017
113
145 km SZ od Opatije
Citat:
Uporabnik WeWatchingYou pravi:
In rezultat, telefon še danes deluje sicer sta se na displeyu pojavila 2 mrtva pixla

Mogoče ga nekoč kupi en uporabnik iz Alterja. Ampak samo, dokler sta samo dva mrtva, ko umre tretji, ne bo šlo več ...
evil.gif
 

casio

Pripravnik
19. nov 2014
529
15
18
Sam poznam enega, ki se mu je samodejno skrivil P8 (ne lite) kot banana, mu padel neštetokrat po tleh in tudi v vodo...no kasneje je nakrivil tisto kovinsko ohišje nazaj in telefon mu že leto in pol dela brez ene same okvare :D še nikogar nisem slišal, ki bi bil nezadovoljen s Huawei telefonom
 

Zenga

Pripravnik
2. nov 2011
118
0
16
Je pa dejstvo, da ga bom peljal na popravilo zaradi drugega razloga - baterija na mrazu ne zdrzi niti dve minuti.
 

SHTF

Fizikalc
6. jan 2017
355
44
28
Za devetimi gorami
www.binance.com
Meni se je Nexus 5 skrivil v žepu... Ni mi bilo jasno, kaj ga muči, da zvočnik ni delal. Poslal sem ga na servis, od tam pa dobil odgovor, da je matična plošča ukrivljena in da ga ne bodo rihtali, ker je vrednost telefona manjša od 160 €. Telefon je bil pa eno leto star, nov pa kupljen za polno ceno( sem že pozabil, koliko, mislim da okoli 400 €?).
 

s_samotar

Fizikalc
5. feb 2010
527
82
28
Bodo kmalu poleg telefona še kako desko šenakli, da se vam telefon ne ukrivi.

Lahko pa ga prodajaš kot ukrivljen model.