Novo pri HoT mobil

monaco

gps navigator
19. jul 2007
3.640
0
36
www.ramsak.si
Ker ni možnosti naročnine in trajnika , me zanima kake so sploh možnosti samodejnega polnjenja? Za starsa bi vzel hot maxi pa nimata kakšne placilne kartice razen maestro
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.340
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik monaco pravi:
Ker ni možnosti naročnine in trajnika , me zanima kake so sploh možnosti samodejnega polnjenja? Za starsa bi vzel hot maxi pa nimata kakšne placilne kartice razen maestro

Seveda je moznost trajnika... SEPA direktna bremenitev oz. trajnik...
 

monaco

gps navigator
19. jul 2007
3.640
0
36
www.ramsak.si
Citat:
Uporabnik Jest pravi:
Citat:
Uporabnik monaco pravi:
Ker ni možnosti naročnine in trajnika , me zanima kake so sploh možnosti samodejnega polnjenja? Za starsa bi vzel hot maxi pa nimata kakšne placilne kartice razen maestro

Seveda je moznost trajnika... SEPA direktna bremenitev oz. trajnik...
kje?
2584882-20170604_232418~01~01.jpg
 

Priponke

  • 2584882-20170604_232418~01~01.jpg
    2584882-20170604_232418~01~01.jpg
    65,5 KB · Ogledi: 351
I

Izbrisan uporabnik #488

Ampak to polni samo ceno paketa, če presežeš (kaki mms, eu...) potem je kaj?...
Čista jeba
smile-1.gif
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.340
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Ampak to polni samo ceno paketa, če presežeš (kaki mms, eu...) potem je kaj?...
Čista jeba
smile-1.gif

??? S tem napolnis dobroimetje na svojem racunu... Iz tega dobroimetja se potem crpa aktivacija izbrane tarife in porabljene dodatne storitve, ki niso del tarife ...
 

monaco

gps navigator
19. jul 2007
3.640
0
36
www.ramsak.si
Paket 6.99€, nastaviš polnjenje ko pade stanje pod 7€. Ko prvič pošlješ kak MMS, bo tist mesec polnil še enkrat in potem boš imel pač teh 7€ v dobrem za dodatne zadeve izven zakupljenih količin.

Ampak meni še vedno ni jasno, zakaj imam samo kreditno kartico...
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.340
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik monaco pravi:

Ampak meni še vedno ni jasno, zakaj imam samo kreditno kartico...

Poklici jih... in vprasaj... So kar azurni kar se tice teh zadev ...

Citat:
Uporabnik Sokol pravi:
Mislim, da je možnost za trajnik SEPA samo če preneseš številko. Potem se ti pokaže še ta možnost.

To ne bi smeli igrati nobene vloge ... Mogoce ni registriran in je SEPA na voljo samo za tiste, ki se registrirajo? ...
 

Sokol

Pripravnik
4. avg 2007
657
9
18
Dolenjska
Citat:
Uporabnik Jest pravi:
Citat:
Uporabnik monaco pravi:

Ampak meni še vedno ni jasno, zakaj imam samo kreditno kartico...

Poklici jih... in vprasaj... So kar azurni kar se tice teh zadev ...

Citat:
Uporabnik Sokol pravi:
Mislim, da je možnost za trajnik SEPA samo če preneseš številko. Potem se ti pokaže še ta možnost.

To ne bi smeli igrati nobene vloge ... Mogoce ni registriran in je SEPA na voljo samo za tiste, ki se registrirajo? ...

Meni so dogovorili naslednje, ko sem jih spraševal glede SEPA:



Možnost polnjenja s SEPA trajnikom je možna, če je bila številka pri predhodnem operaterju naročniška in ne predplačniška. Razlog tiči v dejstvu, da HoT nima pooblastil za preverjanje računov, ki stojijo za SEPA trajniki in tako ne more preveriti njihove verodostojnosti. V primeru, da je torej vaš račun že povezan na HoT z eno izmed številk, nam prosimo posredujte naslednje podatke: HoT številko, s katero že polnite HoT račun s SEPA, HoT številko, ki bi jo želeli polniti z isto SEPA, vaše podatke ter IBAN.

Želimo vam lep dan še naprej in vas lepo pozdravljamo,
HoT center za pomoč uporabnikom
 

sgh

Fizikalc
19. feb 2014
2.644
0
36
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Ampak to polni samo ceno paketa, če presežeš (kaki mms, eu...) potem je kaj?...
Čista jeba
smile-1.gif

Ne jeba je če nisi na Hotu,ker imaš potem pol manj enot.
cheer.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik sgh pravi:
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Ampak to polni samo ceno paketa, če presežeš (kaki mms, eu...) potem je kaj?...
Čista jeba
smile-1.gif

Ne jeba je če nisi na Hotu,ker imaš potem pol manj enot.
cheer.gif

No, domnevam, da večina ne porabi zakupljenih podatkov, moj trenutni paket pri konkurenci pa je več kot konkurenčen in ni prav nobenega razloga za odhod k HOTu, ki ima še počasnejši LTE ter neurejeno plačevanje računov oziroma polnitev
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Tudi delno res.

Sicer pa me zanima kolko ma Hot userjev in komu so ušli.

@Svetidej? Že maš kak info?

Moja domneva je, da se bo po prvotnem navalu umirilo, če ne bodo delali na novi ponudbi
 

SvetIdej

Majstr
20. dec 2011
3.959
321
83
www.svetidej.com
Hot ima najboljse placevanje preko trajnika. Kot tudi upravljanje preko spleta/appa. Tudi ce bi hot bil drazji za nekaj eur od drugih bi se vedno ostal.

Uradni podatki za 30.6 bodo okoli septembra.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Takšen app je nuja, ker je preplačniški sistem

Drugje ni potrebe
 

damjanko

Pripravnik
6. okt 2008
232
17
18
Dobrodošlo bi bilo polnjenje po želji,.. npr 1,2,3,4,5,..€ drugače pa qool,..
DK
 

Hren

Zelenc'
12. apr 2016
15
0
1
Mislim, da to kar Hofer s telefonijo ponuja, je daleč pred konkurenco. Osebno v teh 20-ih dnevih nisem imel nobenih težav. Že v začetku ko sem zafrknil z aktivacijo paketa, ker sem imel na telefonu vklopljen prenos podatkov, mi je nek znesek odbilo. Ko sem takoj na podporo klical, ker nisem vedel, da so podatki vklopljeni, so mi takoj naložili 1€ in željen paket vklopili. S to gesto so pokazali, da sem kot uporabnik nekaj vreden. Glede na mojo uporabo, bi bil dobrodošel še kak vmesen paket, ampak tudi to kar sedaj ponujajo je ok.
 

SvetIdej

Majstr
20. dec 2011
3.959
321
83
www.svetidej.com
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Takšen app je nuja, ker je preplačniški sistem

Drugje ni potrebe
Brez težav lahko menjaš pakete. Kar pri konkurenci tako lahko in brez dodatnih € ne moreš.

Prav tako ti lahko 5ega v mesecu pošljejo poročilo za prejšnji mesec. Kot naročnina.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Pri konkurenci 1x na obračunski interval brezplačno menhaš paket s SMS sporočilom

Z lahkoto, že počel. Zato ne rabiš appa.