Novo pri HoT mobil

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.506
289
83
Jaz mam telefon non stop na LTE omrežju in mi baterijo manj pije kot prej ko je bil telefon na 3G itn.. Tak da to ne drži
wink-1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik 3287

samo za info: deky (in ostali): ti a1 kaj placa, da imas to v podpisu? ali si/ste zelo ponosni/posebni, da uporabljate dolocenega operaterja? v cem je fora?
 

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.506
289
83
Malo ste iz teme šli..Tema ni o tem kdo ma kaj v podpisu ampak Hot Telekom in njihove storitve..

A to kaj mam jaz ali bilo kdo drug v podpisu pa nima koga brigat..
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.323
3.421
113
Če se bojiš za baterijo pa na 2G omrežje nastavi in problem rešen.
Pa še maksimalno 500MB na mesec boš porabil ostale pa šenkal.
 
I

Izbrisan uporabnik 3287

Citat:
Uporabnik Deky_ pravi:
V tem da maš ti kaj vprašat
evil.gif


Fora ni v ničemer pač tebe je to zmotilo
grims-1.gif


ocitno potrebujes ocala ali pa nekoga, ki te bo naucil branja/razumevanja napisanega....

zmotilo me ni,... don't give a [cenzura] for you... pac vprasanje, kot vprasanje... ti pa takoj jok in stok pa na drevo
 

HOT_FUN_CLUB

Pripravnik
9. maj 2017
39
0
6
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Lte greje in papa baterijo, da je veselje

Hitreje se prenašajo vsebine in seveda posledično uporabljaš več neta in to kuri baterijo. Če imaš LTE žre baterijo k sosedov ps kost ja
smile-1.gif
 

HOT_FUN_CLUB

Pripravnik
9. maj 2017
39
0
6
Citat:
Uporabnik smt pravi:
Citat:
Uporabnik Deky_ pravi:
V tem da maš ti kaj vprašat
evil.gif


Fora ni v ničemer pač tebe je to zmotilo
grims-1.gif




ocitno potrebujes ocala ali pa nekoga, ki te bo naucil branja/razumevanja napisanega....

zmotilo me ni,... don't give a [cenzura] for you... pac vprasanje, kot vprasanje... ti pa takoj jok in stok pa na drevo

Dejmo rajš
nahrung002.gif
 
Nazadnje urejeno:

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Citat:
Uporabnik HOT_FUN_CLUB pravi:
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Lte greje in papa baterijo, da je veselje

Hitreje se prenašajo vsebine in seveda posledično uporabljaš več neta in to kuri baterijo. Če imaš LTE žre baterijo k sosedov ps kost ja
smile-1.gif

Na Standby ni razloga, da bi bolj žrl baterijo LTE od 2G naprimer. Keč je v slabi pokritosti LTE ponekod in tam telefon skoz išče najvišje nastavljeno omrežje in ja to žre baterijo prav tako kot vsaka "akcija" telefona, bodisi na telefonskem ali net delu. Pa še nekaj se lahko zgodi med tem stalnim preklapljanjem med omrežji, da ste lahko krajši čas nedosegljivi.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik HOT_FUN_CLUB pravi:
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Lte greje in papa baterijo, da je veselje

Hitreje se prenašajo vsebine in seveda posledično uporabljaš več neta in to kuri baterijo. Če imaš LTE žre baterijo k sosedov ps kost ja
smile-1.gif

En dre... je hitreje v praksi.

Ali ti laufa 20/5 al 40/10 ti to jedva zaznaš na telefonu, sploh če ni omrežje in signal v nulo

Sem mel sedaj 1mesec LTE za "probo", isto kot 3G v praksi, brezveze...
 

Cawo

Fizikalc
Osebje foruma
25. jul 2007
2.862
12
38
Ping 15ms ali 60ms dela ogromno razliko. Hitrost se pa pozna pri DL aplikacij in ostalih zadev, med samim brskanjem po spletni strani pa res ne.
 

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.401
484
83
::1/128
Kot je rekel @Cawo je razlika predvsem v latenci. In ko ravno omenjaš situacijo, ko signal ni "u nulo", se takrat še bolj pozna razlika med 3G in 4G, tako v latencah kot pri pasovni širini.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Žal tega nisem zaznal, a ravno to sem od lte pričakoval, da bo tedaj letelo.
 

Bajkman

Majstr
23. jun 2010
3.650
148
63
Lahko nekdo prosim preveri za to "glasovno pošto", če deluje preusmeritev? Privzeto sem imel vključene vse tri načine preusmeritve (ko sem zaseden; ko ni odgovora; ko sem nedosegljiv) v to njihovo "GLASOVNO POŠTO".
Želel sem aktivirati preusmeritev samo v primeru "ko sem nedosegljiv". A mi ne uspe.

Na telefonu mi to namreč vedno zavrne na ta način:


Številka "glasovne pošte", kamor želi narediti preusmeritev, je: +38669699690

Opažam pa, da pravzaprav ne morem preusmeriti pravzaprav sploh na nobeno številko.

Hvala...
 

Commodore

Fizikalc
14. jul 2008
1.930
34
48
Ja, koda ima na zacetku samo en znak (* oz. #) in ne dveh, kot pri Telekomovem omrezju. Torej:
-za deaktivacijo, ko se ne javis, das #61# (namesto ##61#)
-za deaktivacijo, ko si zaseden, #67#

Ostane ti tista, ko si nedosegljiv. Sicer sem jo najprej tudi deaktiviral z #62#, pa potem SMS zgreseni klic ni delal. Po nekaj poskusih sem ugotovil, da tudi aktivacija rabi samo en znak, torej samo *62*stevilkapredala#

Nisem pa probal, ce prime druge ciljne stevilke za preusmeritev.