Telekom - katastrofa na supportu

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.158
2.256
113
Sicer nisem bral te teme kje je težava pri supportu, jih pa moram jaz pohvaliti, sem včeraj poslal nekaj mailov z vprašanji na info@ in dobil vsakič v roku 10-15 nazaj prijazen korekten in uporaben odgovor!
 

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.401
484
83
::1/128
Je sploh katero steklo za S7 drugačno? Pri kolegih sem videl 3 različne in so vsi izgledali približno tako (no eden je bil ekstra čuden, ker je bilo steklo na levi in desni strani v luftu). Zgleda butasto, ampak pomoje je pri takšen tipu stekla vse približno isto sranje za ta telefon, bi moral dobit neko ukrivljeno varjanto, nevem pa kako potem to izgleda v praksi.
 

dem

Fizikalc
4. avg 2011
1.931
13
38
Saj pravim da sem si sam kriv, sem mislil da bo pasalo ko ata na mamo:)
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.158
2.256
113
Citat:
Uporabnik dem pravi:
Saj pravim da sem si sam kriv, sem mislil da bo pasalo ko ata na mamo:)

Kolega kupil isto za Sonya in je tudi bilo enako in je pač nesel nazaj... niso komplicirali...
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.310
5.834
113
pri taščici
Po zasavskih hribih kjer je več krav in srn kot ljudi, kar solidno vlece.
 

Priponke

  • 2496728-Screenshot_2016-10-23-14-38-14.jpeg
    185,4 KB · Ogledi: 247
Nazadnje urejeno:

B81

22. jul 2007
34.462
8.936
113
GVO ja, zamešal.

Tudi pri nas je bilo enako, popravljali so zunaj, kjer pride kabel do hiše. V tisti luknji je kos plastike, kabel je zvezal in kar odprto vse skupaj, nezatesnjeno. Gvo rekel, da to nič ne moti ne mraz, voda, vročina...ok, zgleda da res ne.

Sistem gradijo enostavno prehitro. EU je plačala in mora bit narejeno do roka, ki ga lovijo. Torej oni le položijo kabel, telekomovo jebanje naroda in izklapljanje signala v hišah je sekundarnega pomena oz. nima nič skupnega z EU razpisom.
 

futuristic

geđet frik
Osebje foruma
13. jul 2007
7.845
604
113
Citat:
Uporabnik futuristic pravi:
Ksz...

Danes sem dobil mail iz telekoma s pripeto vlogo za brezplačne klice, tako da upam, da se bo zdaj končno to uredilo....

Nadaljevanje sage...
crazy1.gif


Torej 20.10. sem dobil dopis, da mi bodo vključili pravilno opcijo "Klasični neomejeni C" ter naredili dobropis za že zaračunane klice.

No in zdaj dobim račun, na njemu pa:
- zaračunana opcija SiOL Telefonija (Neomejeno), ki je nisem nikoli naročil in je bila posledica napake agenta
- ne duha ne sluha o dobropisu za že zaračunene klice v oktobru

V glavnem za popi****.
10.gif
 
Nazadnje urejeno:

Roberto

Majstr
19. jul 2007
12.057
154
63
Doma
A ja? Do sedaj sem na Telemachu še vsakič (recimo ene 5x) po 20 minutah čakanja obupal in odložil... Ter poklical kolega-zaposlenega na direktno številko. To je pa v redu, a ne?
 

Schime

Guru
22. nov 2008
1.818
638
113
Kaj pa vem. Sam nimam nekih negativnih izkušenj. Odzivnost ob napakah je vedno hitra. Naj bo to telekomov tehnik ali pa gvo. Imel ravno težave (nihanje hitrosti) pa so prvič prišli v 2 dneh, drugič pa takoj naslednji dan.
Všeč mi je na supportu, da lahko izbereš, da te nazaj pokličejo. Do sedaj sem še vedno dobil klic v roku 1h. Če pa ni kaj takega grem pa kar na chat na internetu.
Je pa res, da nimam dosti administrativnih zadev. Edina stvar, ki me je malenkost zmotila je, da pri pogodbah na nove pakete pa se zna zgoditi, da na koncu kej ne tima čist tko kot bi moral. Sicer nič resenega do sedaj pri meni, kar se potem ne bi rešilo.
Je pa res, da vsepovsod so je*ene stranke. Vsak lahko naleti na kako mino.
smile-1.gif
 

Mare2

Guru
18. avg 2007
4.996
-1.289
113
Tale njihov TWIN ne dela, npr. POP TV ni sneman cel večer. Govorim za četrtek. A lahko prosim še kdo preveri za četrtek, če morda samo meni ne dela?
 

jJack

Pripravnik
17. maj 2008
53
0
6
Jaz imam pa slabo izkušnjo pri Telekomu. Stara mama je septembra pri njih vzela modri paket (je njihov star naročnik, tudi paket je bil star, ampak splošno je bila zadovoljna z njimi, zato smo tudi podaljšali).
Težave so se začele v ponedeljek. Internet, TV in stacionarni telefon so na enkrat nehali delati. Kličemo na Telekom support, kjer opazijo, da vse rdeče utripa že pri njih in da je nekaj narobe s centralo oz. povezavo že na njihovi strani. Danes je četrtek in kljub večkratnim klicem se ne odzovejo. Vsak dan enaka zgodba, da bo prišel tehnik, vendar tehnika ni od nikoder.

Ne vem, a je res potrebno čakati fu**ing 4 dni ali več, da te pride nekdo pogledat in kljub temu, da vedo da je napaka na njihovi strani.

Že berem splošne pogoje in bomo šli na drugega operaterja, ker se ne mislimo več zafrkavati oz. biti zafrkavani iz strani Telekoma... Poleg tega pa še ta internet uporablja manjše podjetje, vendar je naročnik fizična oseba, vseeno pa je izpad pri prometu zaradi tega.
 

telex

Fizikalc
24. dec 2007
5.832
47
48
Če jim je v centrali odpovedal kakšen del za katerega nimajo rezerve morajo pač počakati, da ga dobijo. Dokler ta del ne zamenjajo je pa povsem neproduktivno hoditi k strankam na dom. Če ne dela v centrali, bo še manj drugje. Pri tem ti niti sam vsemogočni Bog ne more pomagati, kaj šele drug ponudnik.
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.320
3.417
113
Taki ste najboljši ko imate firme pa ne morate enega kurčevega backupa imeti preko 4G omrežja.
 

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.401
484
83
::1/128
Ko je treba plačat backup linijo je vse predrago in nihče ne rabi. Ko pa nekaj crkne, majo pa vsi kr naenkrat enormne izpade prihodkov zaradi tega.

Smo imeli v službi kar nekaj takih strank, ki so mele vse v cloudu, za backup linijo pa škoda denarja. Pol pa cela štala, ko se Amis in Telekom par dni ne uspeta zmenit na čigavi strani je težava, linija pa pač ne deluje. Nevem no, jaz še doma z enim klikom preklopim na LTE, če je treba (nazadnje ko smo bli brez elektrike zaradi menjave števca, izpada linije se sicer ne spomnem), pa daleč od tega da bi bil življensko odvisen od interneta.