Telekom - katastrofa na supportu

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.319
5.842
113
pri taščici
Je bilo tole že vklopljeno ali se je šele sedaj vklopilo? Če se je šele sedaj, se sprašujem zakaj tega niso v torek omogočili.
Vkljucena je storitev Hitri internet LTE/4G, ki vam omogoca brezplacen dostop do najhitrejsega omrezja LTE/4G. Prenos podatkov se obracuna po veljavnem ceniku narocniskega paketa in dodatno vkljucenih kolicinah za prenos podatkov. Telekom Slovenije, d.d.
 

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.401
484
83
::1/128
Po defaultu je pomojem izklopljeno (ne me vprašat zakaj
smile-1.gif
), tako da če nisi SMSa pošiljal že prej, vrjetno ni bilo.

Ti preklopi sedaj na LTE doma in kako kaj kaže speedtest?
 

B81

22. jul 2007
34.473
8.949
113
Da še jaz posredujem:

Soseda ima (je imela) telekom vse skupaj. Potegnejo optiko, dela, drug dan ne dela. Pride ded, rece zdaj pa dela. Gre, in spet ne dela vec nic, telefon, ne tv. Pravijo, da nekaj merijo, ni signala, ne najdejo napake...

Edit:
Gospod reče, da mora dobit box za gledat tv. Zraven ga ni prinesel. Danes le dobim na telefon (0801000) in mi reče, da dobi box po pošti. Seveda bo 84 letna gospa to naredila brez težav. Mislim, ni mi jasno, kako po domače nekaj zaj=ebejo(te) (pardon na izrazu) in kar pustite vse skupaj.

Torej nikome nista, pridemo ko pridemo.


Soseda bi rada poptv klicala. Ko sem ji povedal za tale pogovor z operaterjem, pa mi je rekla, da bo rade volje plačala, če pride kak novinar tja.


Ok nadaljujem:
Pri nas podobno: napeljejo kabel, pride priklopit, ni signala. Pride GOV, nima aparata. Pride drugič, ok dela, kul. Pride telekomovec, ni signala. Pride GOV, ok so našli napako, zdaj je signal. V torek pride telekomovec. Točno v tem vrstnem redu.


Sosedi prek ceste že imajo trojček. pri omenjeni sosedi (par metrov narazen) pa ni signala.
Pa a je to sploh danes še mogoče, da je nekdo tako površen? To je ja neverjetno. Pa ne bi verjel, če bi mi tole kdo razlagal.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.319
5.842
113
pri taščici
Citat:
Uporabnik XSIDE pravi:
Pardon, 1918 bo prava.
Končno uporaben podatek! Pogojno, ker sedaj skoz drajsa med 4G in 2G in speed testa v hiši ne opravi. Ga pa opravi zunaj v hitrosti 3G
 

Priponke

  • 2496469-Screenshot_2016-10-22-19-11-04.jpeg
    74,2 KB · Ogledi: 239

Roberto

Majstr
19. jul 2007
12.057
154
63
Doma
smirk-1.gif
Kaj pa sedaj? Kdo bo tvoja naslednja žrtev?
Imam občutek da se je moralo zgoditi nekaj drastičnega v tvojem življenju...
Vtakneš se v vsako stvar, iz muhe delaš slona... Eh ja... Kot da je ta butast telefon in internet nekaj brez česar se ne da živeti...
 

Mark

Pripravnik
17. avg 2007
850
5
18
Če bi dal križec pri ohranitvi naročniškega razmerja pri prejšnjem operaterju ti vsekakor nebi smeli prekiniti naročnine. V praksi je tako, da naročnina ostane, samo številko zamenjajo (Uporabno, če še imaš npr vezavo). Če pa daš križec pri preklicu pa se vse prekine, ko je prenos številke zaključen (Razen Simobil ima sedaj to urejeno, da do konca obračunskega obdobja še zaračunajo) Na nek način to niti ni slaba poslovna poteza, saj zna ta odločitev prinesti kar nekaj denarja, ki so ga prej izgubljali. Me pa zanima % uporabnikov, ki uporabljajo tisto začasno številko. Pomoje simko vržejo vstran, ko se opravi prenos številke drugam in začasne številke ne uporabljajo. Ne gre mi pa v račun, kako na TS morejo sprintati novega obrazca, če se zmotijo pri izbiri, kot je bilo par postov više na 1.strani zapisano, da izbire niso mogli spremeniti in je uporabnik izgubil paket bob 4 cente.
 

borovnica

Fizikalc
22. jul 2007
4.617
1
38
Ni problem v sprintanju obrazcev potrebno je popraviti še v vseh sistemih tako na Telekomu kot Simobilu s posredovanjem centralne baze,.. ni vse tako enostavno,..se pa da,..
b
 

Mark

Pripravnik
17. avg 2007
850
5
18
Ja zopet odvisno v kakšnem času uporabnik ugotovi to napako. Če se domneva, da je to ugotovil takoj na licu mesta, pomoje nebi smelo biti nobene težave in sistem mora biti na to prilagojen.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.319
5.842
113
pri taščici
Kako boš na licu mesta ugotovil, če podpisujes Bianco tablico, pogodbo dobiš na mejl ker sparajo s papirjem zaradi ekologije. Poštar v enem dnevu prinese več papirnatih reklam kot pa dobi v celem letu podobnih pogodb. Jaz sem sicer rekel da hočem imeti pogodbo, ampak po eni uri obiska na Telekomu mi res ni bilo v interesu se tam pred njo zganjat nezaupanja kaj je pokljukala in napisala. Zvečer ob 7 je bilo pa prepozno.(pogodbo podpisoval okoli 1). Sem pa v vpričo nje klical Bob HD tako da je slišala najin pogovor in ji po mojem mnenju bi moralo biti jasno kaj želim.

Roberto: kdo bo tvoja žrtev? Daj odgovoriti na vprašanje ki sem ti ga zastavil v prejšnjih objavah. Al samo nekaj lapas....
 

Mark

Pripravnik
17. avg 2007
850
5
18
Morda šola za naslednjič, da vztrajaš pri tiskani kopiji obrazca, ki si jo na zahtevo dolžan prejeti. Oziroma, da ti pred podpisom vsaj na monitorju pokaže kaj podpisuješ (Bolj ekološka opcija, če že na vsak način želijo varčevati s papirjem).
 

Gonzo

Guru
1. sep 2007
8.931
8.972
113
EU
KSZ.
Zaradi slabega signala zamenjali Mobitel z BOB-om. Poklical Telekom suport in začnejo z izbirnikom. Izberem gumb za tehnično podporo in sem XX na vrsti.
evil.gif

Obupal in se z avtom odpeljal do poslovalnice, ter povedal kaj si mislim.
hysterical-1.gif

Telekomunikacijsko podjetje, ki je tako veliko, da je postalo samo sebi ovira. Prizadel jih je računalniški hrošča "Bug 2K", in so ostali v preteklem času zaklenjeni
grims-1.gif
 

Roberto

Majstr
19. jul 2007
12.057
154
63
Doma
Hanzi, ne lapaj, resno! Sem kar nekaj sprememb delal na svojih naročniških razmerjih in pogodba je priletela na mejl v roku minute ali dve po tem ko sem zaključil na šalterju. Sedaj če se ti ne da pogledat mejla in pogodbe, tudi prav. Poleg tega ti na TK centru vedno obrne zaslon tako, da vidiš celo pogodbo. In gre s tabo preko cele pogodbe. Nazadnje videno pred 1 mesecem v TK centru v Kranju.
Če bi imel interes bi lahko pregledal pogodbo 'on-line'
In dokler sem imel razmerje na S! je bila zgodba zelo podobna.
 

borovnica

Fizikalc
22. jul 2007
4.617
1
38
Citat:
Uporabnik Mark pravi:
Ja zopet odvisno v kakšnem času uporabnik ugotovi to napako. Če se domneva, da je to ugotovil takoj na licu mesta, pomoje nebi smelo biti nobene težave in sistem mora biti na to prilagojen.

Takoj ko v času delovanja agent pritisne pošlji je prepozno,.. in se štarta postopek ki sem ga opisal gor,..vsaj na Si.mobilu je tako,..

b
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.319
5.842
113
pri taščici
Ko sem pred kratkim menjal paket,sem res lahko preverjal zadevo na zasukanem monitorju. Tokrat mislim, da tega nisem bil deležen, ali pa sem bil preveč zaupljiv. Bi bilo si zanimivo ogledat posnetek, če mi je kdaj zasukala monitor. Na NLB dobiš obrazec na tablico, pa ga lahko malo pregledas preden ga podpises. Tukaj pa samo okvirček. Pa mislim da sta obe tablice približno enako veliki.
Alteras polaga upanje na VOLTE. Pustimo se presenetiti.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.319
5.842
113
pri taščici
Citat:
Uporabnik borovnica pravi:
Citat:
Uporabnik Mark pravi:
Ja zopet odvisno v kakšnem času uporabnik ugotovi to napako. Če se domneva, da je to ugotovil takoj na licu mesta, pomoje nebi smelo biti nobene težave in sistem mora biti na to prilagojen.

Takoj ko v času delovanja agent pritisne pošlji je prepozno,.. in se štarta postopek ki sem ga opisal gor,..vsaj na Si.mobilu je tako,..

b
Meni so sicer rekli da bi do treh se kaj rešili lahko, ampak nekako se res nisem takoj zakopal v papir. Pa čisto možno je, da velja tvoj zapis tudi na Telekomu. Tako, da bi mi tudi branje pogodbe (papirnate ali pa na mejlu) po City parku najbrž ne bi veliko pomagalo. Ampak Roberto ima že pripravljen odgovor tudi na tole.
 

Roberto

Majstr
19. jul 2007
12.057
154
63
Doma
Imam. Uporabi čas za kaj koristnejšega. Naprimer spanje. A veš, da je najkvalitetnejše spanje med 22 in 4 uro? Takrat se telo v celoti regenerira. In potem ne piše neumnosti... Potem res velja zapis iz tvojega podpisa (in sonce sveti vsak dan
smile-1.gif
)
 

dem

Fizikalc
4. avg 2011
1.931
13
38
Kupiš nekaj na Telekomu in misliš da bo posledično tudi dobro. Poceni ni, piše da je za S7, kaj gre lahko sploh narobe.... Prineseš domov in ugotoviš da je steklo precej preozko in naredi telefon neuporaben. 18€ direkt v smeti. Vem, sem si sam kriv....
rolleyes-1.gif


20161022_220532.jpg

20161022_220541.jpg
 
Nazadnje urejeno:

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.158
2.256
113
Katastrofa ne? Ti ti Telekom... no zdaj se pa zresnimo. Nobeno steklo na trgu ti ne bo pasalo od roba do roba na S7 saj je display na vohalih zavit. Saj vidiš a ne? No... obstajajo ene opcije stekel ki so bolj proti robu ampak slej kot prej popusti tam pri robu in je še večje sranje. Skratka jaz sem do modela S6 tudi lepil ta stekla, zdaj pa jih več pač ne kupujem in ne lepim ker so neuporabna in grda. Skratka Mobitel ni tukaj nič kriv, skurcaj Samsung
smile-1.gif