Novo pri Me2

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.324
666
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Ne mores iskati... Ko se odlocis za paket in vpises podatke, prides do tretjega koraka, kjer ti ponudi 4 stevilke... Ce refreshas to stran, dobis vedno nov paket stirih nakljucnih stevilk...
2430832-image.png
 

Priponke

  • 2430832-image.png
    2430832-image.png
    45,7 KB · Ogledi: 377

Alioth

Pripravnik
8. avg 2007
469
7
18
9,99 EUR/5GB za prenos podatkov v Sloveniji;
19,99 EUR/10GB za prenos podatkov v Sloveniji;

10GB 1 cent dražje kot 2x 5GB. Že iz tega se vidi, da njihovo poslanstvo ni ponujanje storitev mobilne telefonije, ampak nekaj drugega.
 

Kolimero

Pripravnik
22. apr 2013
185
0
16
Zgolj iz firbca sem šel čez njihovo ponudbo in izbral paket Easy in prišel do izbire tel. številke) Potem sem postopek prekinil.
Pozoren sem postal na "1 x Easy paket 24 mesecev............"
Kaj pomeni tistih 24 mesecev? Gre morda za skrito vezavo? Nikjer ne najdem "Pogojev" glede naročniškega razmerja.........itd.
Ve kdo kaj o tem?
 
Nazadnje urejeno:

s_samotar

Fizikalc
5. feb 2010
520
81
28
Matr majo čudno spletno stran. Veeeliki oglasi za paket, notri pa čisto majhni podatki, kr nekaj. Ali vidiš ceno ali pa količine ne pa usega skupaj. Nič posebnega niso.
 

Mikrohard

iPhone Profi
20. jul 2007
5.823
723
113
www.jernej.org
To se bo vedelo, ko bo nekdo dobil pogodbo v podpis. Če je res vezava, mora biti tudi neka ugodnost... in pogodbena kazen je ponavadi odplačilo ugodnosti. Brez ugodnosti pa ne vidim razloga za vezavo.
 

map

Guru
6. jul 2008
7.779
1.919
113
najrajš na babi
Arabci, za oprat miljon evrov v EU. Morda celo bogi migranti, ki so brez denarja in brez kontrole prišli v EU. No imeli so nekaj 10k eur u žepu, pa zastojn vodo, pa hrano pa prevoz, pa naše vrle nepotešene humanistke in dobrodelnice so jim voljne še svoje pizde nastavit, vse za voljo enakosti med narodi. Uboščki arabski.

BTW: Zadnjič sem slišal za neko društvo, ki me je skoraj na rit fuknlo. Društvo za razvijanje prostovoljnega dela novo mesto

http://www.prostovoljstvo.org/index.php?t=itemOrganization&uid=2942

In ena frača prostovoljno dela v uradu varuha človekovih pravic. Pa kaj je folk fuknjen al kaj. V kapitalzmu se dela za denar ne za ideale, to se še v komunizmu ni delalo, čeprav je bil slogan tak. lahko šmrkla z polno ritjo serje, ko ji stari vse plačuje, pri svojih 25 in 2 faksih pa ne zna jajc skuhat. ma mojmu otroku, dokler je pod mojim stroški preživljanja, niti pod razno ne dovolim it v to pranje možganov. In to so neka društva ki na veliko cuzajo državo, ko je pa treba policajem, medicinskim sestram, gasilcem itd plačo dvignt za 30 eur, pa ni denarja. Vglavnem podn. Pa še nekaj me zanima te novi operaterji, kolko koncesij so plačal, ostali so jih na desetine miljonov, kaj pa neka velenjska čefurska firma, z uber poslovnimi storitvami v arabskih emiratih?
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.324
666
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik map pravi:
Citat:
Uporabnik Jest pravi:
Na predstavitvi so rekli, da ni nobenih vezav... Edino ce vzames mobilnik na obroke...

Predrag mobilnik na obroke, vsaj iphone SE je tak, ostali me ne zanimajo.

iPhone itak nihce ne more ponuditi ceneje kot Telekom... Ker ga uradno ne more dobiti... ce gre pa preko psorednikov, pa vsak zeli nekaj zasluziti
smile-1.gif
...
 

map

Guru
6. jul 2008
7.779
1.919
113
najrajš na babi
Ampak potem so nekunkurenčni in če so nekonkurenčni pač podjetje ni namenjeno trgu na dolgi rok, kar avtomatsko vzbuja sum v nepravilnosti oz. pranje denarja.
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.324
666
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Sicer nisem gledal cen drugih mobilnikov... naisal sem samo, zakaj ne morejo biti z iPhone-om konkurencni ...

Sicer pa ce pogledamo samo cene storitev... za te tezko recemo, da niso konkurencne ... niso pa najugodnejse...
 

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.502
288
83
Jst sem gledal cene za ostale znamke in lahko rečem da majo kr drago.. Se ne splača vezat pri njih če se kdo hoče itn
wink-1.gif
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.324
666
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
V bistvu se danes pri nobene operaterju skoraj ne izplaca vzati zaradi nakupa mobilnika ... Izjema je mogoce takrat, ko imajo kaksne odprodajne akcije... pa se takrat se marsikdaj da dobiti drugje mobilnik po podobni ali celo nizji ceni ... Res pa je, da je pri operatarju nakup na obroke bolj poenostavljen... kot ce bi se odlocil za kaksen drug nacin financiranja... Se vedno pa drzi to, da je osnovna dejavnost operaterjev in ponudnikov nudenje storitev in ne prodaja terminalske opreme ... Zato je pravilno, da se glede konkurencnosti gleda predvsem to, kaksno imajo ponudbo storitev in ne kaksno imajo ponudbo terminalske opreme ...
 

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Citat:
Uporabnik Tojka pravi:
Citat:
Uporabnik SouthPark pravi:
http://www.zurnal24.si/nov-mobilni-operater-me2-clanek-271077

Izgleda ciljajo bolj ali manj na najstnike, čeprav proti Telemachu niso nič kaj konkurenčni.

Ciljajo na fikusa. To pa je vse.
Niso konkurenčni. Za 15€ ponujajo le 250min, 250 sms/mms in 5GB. Verjetno niso preverili da telemach ponuja veliko več za ta dnar.

Name niti slučajno ne ciljajo, ker so krepko predragi za tisto kar ponujajo.
frown-1.gif


Sicer pa pozdravljam njihovo ponudbo, ker je vsaka konkurenca dobra, tudi, če je slaba.
smirk-1.gif